Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

βοηθεια εκανα βλακεια αλλα τον αγαπαω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77678 από kellyk98 στις 24 Μαΐου 2011, 8:59μμ

kellyk98

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ειμαι καινουρια εδω ομωσ ειδα πως οθ συμβουλές σας εχουν αποτελεσμα λοιπον οριστε πως εχει η ιστορια: καποτε γνωρισα το αγορι μιασ φιλης μου απó το δημοτικó εφαγα φλας πηγαινει πρωτη λυκειου ενω η φιλη μ πηγαινει πρωτη γυμνασιου οπως και εγω εκανα ομωσ λαθοσ κινιση ενω αυτοσ μ ειπε πως ειναι καλος με τα κοριτσια εγω του απαντησα πωσ δεν το δειχνει και εκεινος γυρισε και με κοιταξε λεσ και δεν του ειχαν ριχτει ποτε ξανα την επομενη μερα τα ειπα σε μια αρκετα καλη μ φιλη και αυτη μεσω fb τον ρωτθσε πωσ παει η σχεση (που δεν ειχα μαζι του )καθ εγω τωρα δεν εχω ματια να τον δω αλλα τον εχω ερωτευτει δεν ειναι αγαπη αλλα ερωτασ αυτο που νιωθω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77708 από DimitrisGr στις 24 Μαΐου 2011, 11:56μμ

DimitrisGr

Εικονίδιο
μέλος από: 24/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έρωτας δεν υπάρχει κεραυνοβόλος...Ο έρωτας έρχεται στην πορεία...Ενθουσιασμός λέγεται...Όταν μεγαλώσεις και ζήσεις κάτι παραπάνο απο ένα φιλάκι θα καταλάβεις...Ο έρωτας συνδέεται με αγάπη με εμπιστοσύνη με συμπαράσταση και χημεία ! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77817 από nikos200 στις 25 Μαΐου 2011, 11:53μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
ωπα ωπα εσυ εισαι δημοτικο??γιατι δεν καταλαβα... αν ναι μην το ψαχνεις καν..ειναι αρκετα μεγαλος για σενα...εκτος κιαν θες να χασεις την παρθενια σου...στα λεω χημα για να μην σε κοροηδεψει...αν και αυτον θα κκοροηδεψουν αν παει με κοπελα δημοτικου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77819 από M1k3y στις 26 Μαΐου 2011, 12:11πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Α' Γυμνασίου πηγαίνει, το λέει στο αρχικό ποστ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login