Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ισορροπημένη δίαιτα είναι ένα κοψίδι σε κάθε χέρι.
Κυριακή, 19 Μαΐου

τι να κανω?συμβουλες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #78457 από aLOZ στις 02 Ιουνίου 2011, 12:27πμ

aLOZ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/6/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ειμαι 3η γυμνασιου.. αυριο μετα τις εξετασεις θα πω ενα κοριτσι απτην 1η να ερθει μαζι μου σε ενα σπιτι ενος φιλου μου εκει κοντα.. το κοριτσι δεν μασαει εχει αρχιδια και το εχει αποδιξει.. αυτο που θελω απο εσας ειναι να μου δωσετε συμβουλες το τι θα κανω μεχρι να την παω στο κρεβατι.. δεν ξερω πολυ καλα το κοριτσι σημερα ανταλαξαμε 2-3 κουβεντες.ξερω γω ωραια θα την πω ελα στο σπιτι ενος φιλου μου θα την παω κομπλε θα την δωσω κανα φιλι και μετα δηλαδη πως θα φτασουμε μεχρι να ξαπλωσουμαι στο κρεβατι.. τι να την πω πεσε? ξερω οτι θα μου πειτε πως θα ερθει απο μονο του αλλα δεν νομιζω μιας και οι 2 μας θα ειμαστε πολυ ανχωμενοι.. να σημειωσω πως αυτος ο φιλος μου που εχει την βιλα ειχε ξαναπει το ιδιο κοριτσι πριν 2 μηνες να πανε και μαλιστα της τονισε πως αμα ειναι να φασωθουν μονο να μην ερθει καθολου οτι θελει το ολοκληροτικο.. .. αυτη ηρθε κανονικα την πεταξε στο κρεβατι αρχησε να την φιλαει.. αλλα του ειπε οτι δεν μπορει.. anyway εμενα απο'τι ξερω με γουσταρει αρκετο καιρο και επισεις πιστευω πως δεν την ειχε αναψει ο φιλος μου αρεκετα.. γιατι αμα ηταν αναμενη δεν νομιζω να ελεγε οχι.. επισεις μπορω να αρκεστω και στα προκαταρκτικα αλλα με τιποτα μονο φιλακια
προφίλάλλα...
Μήνυμα #78464 από spirit στις 02 Ιουνίου 2011, 1:10πμ

spirit

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
λες πως δεν την ξερεις την κοπελα καλα, και οτι εχετε ανταλλαξει 2-3 κουβεντες μονο.πιστευεις πως ειναι αρκετο αυτο για να προχωρησετε?
επειτα λες οτι την καλεσε ο φιλος σου, αλλα δεν ηθελε να συνεχισουν διοτι δεν την ειχε αναψει αρκετα..παμε καλα? 1η γυμνασιου παει η κοπελα! μικρο παιδι ειναι ακομα! μηπως αυτα θα επρεπε να ερθουν λιγο αργοτερα και προς το παρον να αρκεστεις στα φιλακια και στα χαδακια? δεν ειναι οτι δεν την αναψε ο φιλος σου, ειναι απλα οτι δεν ηταν ετοιμη για κατι τετοιο, ουτε σωματικα, ουτε ψυχολογικα.
συμβουλη απο μενα : αφηστε τα πραγματα να ερθουν στο καιρο τους, και μην βιαζεστε να μεγαλωσετε ;) θα το ευχαριστηθειτε περισσοτερο εαν αργησει και λιγακι ;)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #78465 από aLOZ στις 02 Ιουνίου 2011, 1:16πμ

aLOZ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/6/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
οχι ! τωρα πρεπει! δεν θελω να περιμενω βαρεθηκα.. τοσους μηνες λεω θα περιμενω μεχρι το καλοκαιρι με την σχεση μου η στην μυκονο που θα παω η σε κατι φιλους μου.. αλλα το φιλοσοφησα.. θελω τωρα.. θα αρπαξω οποιο κοριτσι γουσταρει απτο σχολειο να την ριξω μια να ησυχασω.. μην μου λετε την γνωμη σας απαντηστε σε αυτο που ζητησα!
ευχαριστω.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #78468 από spirit στις 02 Ιουνίου 2011, 1:39πμ

spirit

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
την γνωμη μας ζητας και παλι :P πως θα σου απαντησουμε σ αυτο που ζητησες αλλιως?
σου ευχομαι να βρεις καποια που να θελει.οτι και να κανεις παντως μην πιεσεις καμια κοπελα.(παρτο σαν φιλικη συμβουλη απο ενα μεγαλυτερο σου ατομο).στην τελικη, υπαρχει και η λυση του οικου ανοχης.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login