Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Κόπηκα στους όρχεις.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #79275 από Afrikanos στις 12 Ιουνίου 2011, 2:39πμ

Afrikanos

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2011
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Λοιπόν, η αλήθεια είναι ότι η τριχοφυία γύρω απο το πέος δεν μου αρέσει και σαν θέμα αισθητικής αλλά και γενικά.Έτσι συχνά τον ξυρίζω.Χθές , καθώς είδα οτι οι τρίχες είχαν μεγαλώσει, τον ξύρισα με την ξυριστική μηχανή.Καθώς είδα ότι,είχα μεγάλες τρίχες και στους όρχεις, τα πήρα λίγο με την μηχανή.Όμως κόπηκα, λιγάκι και έτρεξε λίγο αίμα.( Έλαχιστο, 4-5 σταγονίτσες)Έριξα λίγο νερό και μετά έβαλα λίγο σκόνη talk (ή όπως αλλίως λέγεται αυτό που βάζεις στο ερεθισμένο δέρμα-όταν συγκαίγεσε).Καθώς το συζητούσα με έναν φίλο μου , μου είπε οτι εκεί υπάρχουν πολλά αγγεία , και ότι ήταν πολύ επικύνδυνο, ακόμα και να μείνω στείρος.Αληθεύει αυτό ; και εάν ναι τι θα πρέπει να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79279 από Christ στις 12 Ιουνίου 2011, 9:20πμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
ε δε νομιζω να μεινεις και στειρος απο 4-5 σταγονιτσες αιμα εδω η μπαλα σε πετυχαινει με ποσο δυναμη και δυσκολο ειναι να μεινεις.ετσι και αλλιως το κοψιμο πρεπει να ειναι εξωτερικο και τα σημαντικα αγγεια των ορχεων εσωτερικα.μαλλον μονο δερμα εκοψες και ετρεξε αιμα.Αλλη φορα να προσεχεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #79281 από Doctoras στις 12 Ιουνίου 2011, 9:34πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Και εγω εχω κοπει ηρεμησαι απλα θελει προσοχη.Βαζε σκαλα.Επισης καλο θα ηταν πρωτα μπεταντιν και μετα ταλκ για να αποτρεψεις κμια πυθανη μολυνση.Αν ειχες παθει κατι τετοιο λογικα θα ειχε περισσοτερο εμοραγια και δεν θα μας εγραφες σημερα.Νομιζω θα ζησεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login