Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Πρόβλημα με φιλή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81174 από OmgMan στις 03 Ιουλίου 2011, 4:29μμ

OmgMan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας.Εχω ενα προβλημα.Με γουσταραν 2 κοπελες και επρηζαν 2 φιλους μου για να κανω κανω κατι μαζι τους.Εγω διαλεξα μια.Ζητησα αριθμο κινητου και τα σχετικα.Και μια μερα πισω απο το σχολειο την φοναξαν κατι φυλη μου για να της τα ζητησω.Και μολις ηρθε την κοιταξα στα ματια και λεω απο μεσα μου...Ελα αγορι μου μπορεις καντο.....3,2,1 και.....Διλιασα εντελως.Αλλαξα το θεμα χωρις δευτερη σκεψη και μολις εφυγε ειπα απο μεσα μου...Τι εκανες ρε μ@λ@κ@ παρτα τωρα...Και εφαγα και κραξημω απο τους φιλους μου...Μπραβο μ@λ@κ@.Καλα να παθεις κλπ.Ξερετε τη μπορω να κανω για να επανορθόσω?????Αν και τωρα πια δεν με γουσταρει οπως ειπε.Εγω την θελω.Μπορει να ειναι πεδικη αγαπη οπως λενε μερικει αλλα δεν ξερω...Εγω την θελω οχι για να την Γ@μισω αλλα να τα φτιαξω μαζει της...Και επισεις διλιαζω να την φιλισω...Αυτος ηταν ο λογος που δεν της τα ζηταγα.Ελεγα παραδειγμα...Αφου δεν ξερω να φιλαω πως θα της τα ζητησω?Αυτο ειναι το προβλημα μου.Γιατι θα ντραπω και επεισης θα πεσει κοροηδεια για αυτο το θεμα αν μπορει καποιος ας μου δοσει καποιο link μιπως μαθω τιποτα.Ευχαριστω εκ τον προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81178 από OmgMan στις 03 Ιουλίου 2011, 4:36μμ

OmgMan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
κάποιος?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #81183 από eisainoobas στις 03 Ιουλίου 2011, 4:49μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ποτε δεν ειναι αργα! Τα κοριτσια εκτιμουν την ειλικρινια και την γλυκητητα σε ενα αγορι, ειδικα σ αυτη την ηλικια(φανταζομαι θα εισαι μικρος). επεδιωξε να την συναντησεις καπου, δηθεν τυχαια,χωρις φιλους που θα σε αγχωνουν. πιαστην και μιλησε της, καθαρα και απλα. εαν θελει τοτε μια χαρα! εαν παλι δεν σε θελει, δεν πειραζει, υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες!αρκει να προσπαθησεις και να μην σκεφτεσαι λιγο καιρο μετα "αν την ειχα πιασει να της μιλησω, τωρα μπορει να τα ειχαμε"..θα ειναι ακρως βασανιστικο να το κανεις αυτο στον εαυτο σου!
οσο για το φιλι, δεν ειναι καμια επιστημη για να την μαθεις.ουτε αυτη θα ειναι εμπειρη σ αυτο, οποτε δεν θα εχει μετρο συγκρισης στο "καλο" και στο "λιγοτερο" καλο φιλι.αρχισε με ενα απλο φιλακι, και μετα θα το εξελιξετε μαζι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81202 από OmgMan στις 03 Ιουλίου 2011, 7:26μμ

OmgMan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Δεν λεω οχι σε αυτο που μου απαντησες αλλα δεν ξερω...Και στην αρχη ελεγα θα την πιασω να της μιλισω πανεφκολω κλπ...Και τελικα δεν μπορεσα...αααα και δεν ειπα κατι.Μου ειπε ενας φιλος μεγαλυτερος μου....Πιαστης και μιλα της τωρα!!!Και μολις την φοναξα για 1 λεπτο μονο δεν ηρθε...Και της ειπε ο κολιτος μου γιατι δεν ερχετε και η απαντηση της ηταν..."Πες στον φιλο σου οτι δεν τον γουσταρο ποια και να σβησει τον αριθμο μου"....Εκεινη την στιγμη ενιωσα καλητερα μολις μου το ειπε ο φιλος μου επειδη θα ειχα ξεμπλεξει αλλα με τον κερο αρχησα να την γουσταρο και εγω.Αυτη ηθελε να κανει μια φασει.η κατι τετοιο.Εγω ομως την γουσταρω ακομα.Και κολονο να της μιλησω γιατι δεν εχω χυριστει ποτε σχεσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81216 από eisainoobas στις 03 Ιουλίου 2011, 9:27μμ

eisainoobas

banned
μέλος από: 4/6/2011
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
ok, απλα αδιαφορησε! μολις δει πως δεν τρεχεις πισω της σαν σκυλακι θα ψαρωσει και θα τρεχει αυτη! κλασικη συνταγη δοκιμασμενη!! κανε σαν να μην υπαρχει, η βαλε καποιον φιλο σου να της πει να σβησει κ αυτη το κινητο σου, γτ δεν θες να σε ενοχλει και να εχεις προβλημα με την κοπελα σου (και καλα ) . και μετα κοψε αντιδραση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81277 από OmgMan στις 04 Ιουλίου 2011, 1:47μμ

OmgMan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι αυτο εγεινε λιγο πριν καιρο 2-3 μηνες και τωρα ημαστε απλα φιλη εγω ομως δεν αντεχω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81417 από greeklover21 στις 05 Ιουλίου 2011, 4:58μμ

greeklover21

μέλος από: 5/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ενα σου λεω πιγενε πες της πος την γουσταρις και λιωνις για αυτην.Ετσι θα πεσι(εγο αμα ειμουν στην θεση σου μετα απο αυτο θα τησ εδιχνα την σιλογι μου με τα γραματοσημα...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81440 από OmgMan στις 05 Ιουλίου 2011, 7:38μμ

OmgMan

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Το εχω σκεφτει πολλες φορες....Αλλα δεν ξερω να φιλαω. αυτο με κανει να διλιαζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login