Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Είμαι ανώμαλος ή άλλο είναι το πρόβλημα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84678 από Lamano στις 27 Αυγούστου 2011, 5:19πμ

Lamano

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπόν, είμαι 27 χρονών , αρραβωνιασμένος 5 χρόνια. Πριν γνωρίσω τη γυναίκα μου είχα αρκετές εμπειρίες. Μαζί της κάνουμε τα πάντα στο κρεβάτι. Εκτός από ένα, το οποίο έχω επιθυμήσει πολύ. Το τρίο. Είτε με άντρα είτε με γυναίκα.ενώ όταν το πρώτο ανέφερα ήταν θετική, μετά για κάποιο λόγο έκανε πίσω.είμαστε και σε μικρή κοινωνία (Κύπρος) άλλα δεν θα βγούμε και να το φωνάζουμε. Τώρα λέει ότι είμαι ανώμαλος και να πάω σε γιατρό. σκέφτηκα μέχρι και να χωρίσω και να βρω κάποια ανοιχτόμυαλη σαν εμένα. Τι προτείνετε? υπάρχει τρόπος να δεχτεί η να κάνω σκέψεις χωρισμού. δεν ξέρω αν είναι ανωμαλία αλλά χωρίς το σεξ δεν μπορώ, και σεξ εννοώ όλα τα σχετικά. ακούω εισηγήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84679 από psixakias στις 27 Αυγούστου 2011, 6:31πμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Κίτα... μπορει πράγματι να εχουμε φτάσει σε διεστραμένες επποχές.. αλλά το τρίο δεν είναι κάτι τοσο φυσικό που πρέπει να το δέχοντε όλοι! Δεν ειναι ουτε κακο απο την αλλην. Και συνήθως τα ζευγαρια χωριζουν επιδη δεν μπορούν να συμβιώσουν και τσακώνονται και τετια... οχι επιδή δεν μπορούν να τα βρουν στο σεξ. Κάτσε να μιλήσεις στην γυναίκα σου οτι θες να το κανεις πολυ και ισως σε αφησει. Παντος να ξερεις οτι σε μια σχέση πρέπει να κάνουμε κάποιες υποχωρήσεις.. και ο αντρας και η γυναικα... :) αυτά από εμένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84680 από Webmaster στις 27 Αυγούστου 2011, 7:33πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Φαίνεται ξεκάθαρα από τα λόγια σου ότι το πρόβλημα το έχεις εσύ. Στο μυαλό. Και εξηγούμαι:

1. Είσαι αρραβωνιασμένος 5 χρόνια. Και ένα χρόνο μόνο (τι χρόνο, μήνες βασικά) να είναι αρραβωνιασμένος κάποιος, η σχέση έχει ήδη επισημοποιηθεί άρα τελματώσει, έχουν μπει τα σόγια στη μέση, οι κοινωνικότητες, οι φίλοι, οι κουμπάροι, το σεξ από παρόρμηση γίνεται καταναγκασμός και βαρεμάρα, και αρχίζει να διαφαίνεται η επηρμένη κατάσταση μέσα από τα νάζια και τα νιαουρίσματα.

2. Είσαι Κύπριος, άρα τα παραπάνω ισχύουν ΕΠΙ ΔΥΟ.

3. "Κάνω σκέψεις χωρισμού επειδή δεν κάνει τρίο". Εσένα σου φαίνεται λογική ώριμου ανθρώπου αυτό; Παιδιά που είναι στο Γυμνάσιο είναι πιο ώριμα από σένα.

4. Σε αμφισβητεί και σε υποτιμά ανοιχτά, π.χ. σου λέει "να πας σε γιατρό" όπερ σημαίνει σεβασμός μηδέν άρα η επηρμένη κατάσταση όχι απλώς διαφαίνεται αλλά έχει επικρατήσει ήδη. Οπότε αντί να σκέφτεσαι εσύ για χωρισμό πρόσεξε γιατί μάλλον αυτή θα σε χωρίσει ή θα σε κερατώσει και μετά χάσεις και το ντουέτο εκεί που πήγαινες για τρίο.

Μάλλον ήθελε να το κάνει, όμως θα πήγε και ρώτησε τις φίλες της ή άλλους άσχετους στο απ' έξω απ' έξω και της είπε καμιά ότι "αν κάνεις κάτι τέτοιο θα διαλύσεις τη σχέση σου, και γι' αυτό άλλαξε τώρα.

Οι λόγοι που κάποιος θέλει να κάνει ομαδικό σεξ είναι πολλοί. Από πραγματική επιθυμία έως ψυχαναγκασμός. Και στην περίπτωσή σου νομίζω ότι είναι ψυχαναγκασμός και βαρεμάρα διότι όπως φαίνεται αυτό που λες "κάνουμε τα πάντα στο σεξ" μάλλον έχεις ψύχωση με το να κάνεις όσο πιο πολλά γίνεται λες και παίζεις δέκαθλο να πούμε και έχεις χάσει την ουσία του πράματος.

Γνώμη μου τώρα: Άμα και σε καίει τόσο πολύ, δηλαδή είναι ρε παιδί μου ζήτημα ζωής και θανάτου να το κάνεις με πολλούς/ές ταυτόχρονα, πήγαινε να κάνεις καριέρα ως πορνοστάρ. Αφού η κοπέλα σου λέει δε θέλει, σταμάτα να είσαι μαλάκας και να την πιέζεις. Σε έχει ήδη ψιλοβαρεθεί, μην την κάνεις να σε σιχαθεί τελείως κιόλας.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84681 από psixakias στις 27 Αυγούστου 2011, 7:52πμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Μου αρέσει που ο webmaster τα βγάζει όλα στη φόρα και πλάκα πλάκα τα λέει σωστά όλα..χαχ... :) +1 για web!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84683 από lagouditos στις 27 Αυγούστου 2011, 10:45πμ

lagouditos

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 186 αποδεκτές 0
@Lamano εφόσον το τριο ήταν και είναι τόσο σημαντικό για την σεξουαλική σου ζωή, γιατί δεν φρόντιζες να μάθεις νωρίτερα γι αυτή την κοπέλα αν θα της αρέσει κάτι τέτοιο ή οχι, δηλαδή πριν να την δεσμευτής. Θέλω να πώ, τώρα το θυμήθηκες? Μετά από 5 χρόνια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84686 από arMixx στις 27 Αυγούστου 2011, 11:55πμ

arMixx

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
αν χωρισεις την κοπελα σου γιατι θες τριο...τι να πω? αυτη δεν σου κανει? κ μαλιστα αρραβωνιαστικια 5 ΧΡΟΝΙΑ! πιστευω να βγαλεις αυτη την σκεψη γτ οπως ειπε ο webmaster, αυτη θα σε χωρισει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84726 από queenvictoria στις 27 Αυγούστου 2011, 10:55μμ

queenvictoria

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ελεοσ θα χωρισεις για κατι τετιο ? χααχαχαχα ανωμαλοσ με ολη τησ σιμασια τησ λεξης
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login