Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κραυγή απόγνωσης πονεμένου άντρα: Μη μου τους κύκλους τάραττε. Τάραττέ μου τον κύλινδρο.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Δεν μπορώ να τελειώσω

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138190 από chronus στις 09 Νοεμβρίου 2016, 3:22πμ

chronus

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2016
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Καλά όλα αυτά, αλλά νομίζω ότι ο αυνανισμός, αυτός καθ' αυτός, δεν έχει σχέση! Όποιος/α σου πει ότι από τότε που βρήκε κοπέλα/αγόρι, δεν έχει αυνανιστεί ποτέ, γιατί κάνει σεξ συνέχεια, λέει ψέματα! Όλοι αυνανίζονται, άνδρες-γυναίκες, σε σχέση ή ελεύθεροι, σε όλες τις ηλικίες, κάνουν - δεν κάνουν σεξ! Ακόμα και μεσήλικες, παντρεμένοι με παιδιά, ακόμα και όσοι κάνουν σεξ καθημερινά, πού και πού θέλουν να αυνανιστούν! Η συχνότητα αλλάζει μόνο, στις διάφορες φάσεις της ζωής σου!

Όσον αφορά το πρόβλημά σου: Πρώτον, είναι πάρα πολύ συνηθισμένο! Ξεπερνιέται όμως! Θέλω να σε ρώτησω: Στο σεξ, όταν προσπαθείς να τελειώσεις μέσα στην κοπέλα, πηγαίνεις γενικά μέσα-έξω πολύ αργά; Αν έχεις συνηθίσει να αυνανίζεσαι με ταχύ ρυθμό και στο σεξ πας πολύ πιο αργά, μπορεί να μην εκσπερματώσεις ποτέ! Ίσως και να χάσεις και τη στύση σου, ενώ είσαι ακόμα μέσα στον κόλπο της κοπέλας! Το πρόβλημα είναι πιο έντονο, όταν μια άπειρη κοπέλα, θέλει να είναι από πάνω και να ελέγχει αυτή το ρυθμό της διείσγυσης (η λεγόμενη στάση cowgirl). Από την άλλη, στο κλασικό ιεραποστολικό, μπορεί να φοβάσαι να κάνεις την κίνηση πολύ γρήγορα (να κάνεις δηλαδή την λεγόμενη κίνηση "thrusting"), αν και σ' αρέσει, για να μην πονέσεις την κοπέλα!

Θα σου πρότεινα την επόμενη φορά που θα αυνανιστείς (να το κάνεις! κατά τη γνώμη μου η αποχή δεν θα βοηθήσει), να αφιερώσεις πολύ χρόνο! Προσπάθησε να αυνανιστείς με αργό ρυθμό, χωρίς να τελειώνεις, για ώρα (λέγεται edging). Κάποια στιγμή, όταν δεν θα αντέχεις άλλο, δυνάμωσε λίγο το ρυθμό, λίγο όμως! Και προσπάθησε να εκσπερματώσεις έχοντας κάνει αργές κινήσεις! Σιγά σιγά, έτσι, θα μάθεις να εκσπερματώνεις με τον πιο αργό ρυθμό του αληθινού σεξ.

Κάτι ακόμα: Οι τσόντες δεν βοηθάνε! Την πιο πάνω τεχνική - εκπαίδευση, θα σου πρότεινα να την κάνεις χωρίς να βλέπεις τσόντα! Ξάπλωσε ήρεμα στο κρεβάτι σου, κλείσε τα μάτια, φάντασου κάτι που σε ερεθίζει σεξουαλικά και αυνανίσου ήρεμα! Όταν βλέπεις τσόντα, ακόμα και αν δεν το καταλαβαίνεις, δεν καθορίζεις εσύ το ρυθμό του αυνανισμού, αλλά η ταινία! Αν η σκηνή είναι αργή, πας αργά! Αν η σκηνή είναι γρήγορη, πας γρήγορα! Και μετά "τρέχεις" πολύ γρήγορα, γιατί βλέπεις ότι η σκηνή τελειώνει κι εσύ θέλεις να εκσπερματώσεις πάνω στην καλύτερη φάση! Έτσι αν πας πιο αργά, θα την χάσεις! Κάν' το μια φορά χωρίς τσόντα και πάρε εσύ τον έλεγχο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138345 από alex12 στις 09 Δεκεμβρίου 2016, 7:00πμ

alex12

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/12/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοίτα, η γιαγιά μου έλεγε-Από το πολύ το φικι φικι, έγήνέ το πουλι φιρικι- άσε την πολύ την μ@λ@κια, γιατί Πώς θα χύνεις και εκεί και στο sex?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login