Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όχι, δεν πρέπει να ενθουσιαστείς που έφτιαξες σε τρεις μόνο μήνες το παζλ που έλεγε 'από 2 έως 4 έτη'!
Τρίτη, 4 Ιουνίου

Ξυρισμα και σε αλλα μερη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #85995 από NickMan στις 17 Σεπτεμβρίου 2011, 5:05μμ

NickMan

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
τι γνωμη εχετε για το ξυρισμα στα οπισθια και γενικα στη περιοχη κατω απο τους ορχεις???εχετε ξυριστει στα οπισθια και στην περιοχη γυρω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86022 από Aitherovamwn στις 18 Σεπτεμβρίου 2011, 2:11πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
στην περιοχη κατω απο τους ορχεις αν εννοεις το ενδιαμεσο για να φτασει απο τους ορχεις στον κωλο τοτε ναι ξυριζομε γιατι δεν ειναι ωραιο!στα οπισθια δε ξυριστικα ποτε γιατι δεν βρισκω καπιο λογο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86034 από fisherakos στις 18 Σεπτεμβρίου 2011, 5:25πμ

fisherakos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
πιστευω ότι είναι θέμα καθαριότητας και μόνο.
Οι απόψεις σε αυτό το θέμα είναι πολλές έχω ακούσει όσοι ξυρίζωνται είναι γκέι κλπ τον άντρα τον κάνουν αλλα πράγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86037 από Doctoras στις 18 Σεπτεμβρίου 2011, 9:00πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Και εγώ ζυρίζομαι εκεί γιατι γενικά ξυρίζομαι σε όλο το σόμα και για πές μου απο εσθητικη αποψη.Θα έβρησκε μια γυναίκα ωραίο ο άλλος να είναι τελείως ξυρισμένος σε όλο το σόμα και πίσω αν πάει το μάτι της να έχει αναδασσομένη περιοχή?Και οπως ειπε και ο fisherakos είναι και θέμα καθαριότητας περα απο την εσθητικη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86232 από NickMan στις 22 Σεπτεμβρίου 2011, 11:37μμ

NickMan

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εγω ακομα δεν εχω ξυριστει αλλο θελω...αμα ξυριστω στα οπισθια να ξυριστω και απο γυρω γυρω(στα μαγουλα:P)???....μετα εκει οι τριχες θα βγαινουν μεγαλες και σε μικρο χρονικο διαστημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86236 από 9icta στις 23 Σεπτεμβρίου 2011, 7:16πμ

9icta

μέλος από: 23/9/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κοίτα η γνώμη μου είναι ο κόλος σου να μήνει άθικτος.
Κάτω απο τους όρχεις ναι, μπορεί κάπια κοπέλα να έχει πρόβλημα με το στοματικό με αυτο το πράγμα.
Ο κόλος είναι καθάρα αντρικο θέμα και όποιος έχει αντίθετη άποψη (δεν είναι γκέυ) αλλά πουστοφέρνει.
Απ'τα παλιά χρόνια διαφέραμε σε κάπια πράγματα απο της γυναίκες, ελεος πια, όλοι ίδιοι θέλετε να μαστε?
Σε λίγο και οι γυναίκες θα ξυρίζονται γουλοί, οι άντρες θα βαζουν βυζιά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login