Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Χυσιμο σε πετσετα, Χρονος μεχρι να χυσετε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #86148 από agelos11 στις 20 Σεπτεμβρίου 2011, 11:00μμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εχω διαβασει στο φορουμ που μερικοι λενε οτι χυνουν σε πετσετες ή στην χουφτα τους. Εγω οταν τον παιζω ειμαι 3απλωμενος στο κρεβατι μου χαλαρος και ο που*σος και οταν χυνω το χυσια πεταγονται παντου στο στη8ος, στην κοιλια και μερικες φορες ακομα και στο προσωπο. Επισησ ακουσα οτι χυνουν στην λεκανη της τουαλετας! Αλλο περιεργο! Οταν ειμαι ορ8ιος, ο που*σος μου ειναι σηκςμενος ελαφρα προς τα επανω! Πως γινετε να χυνετε μεσα στην τουαλετα, που ειναι χαμηλοτερα!

Και κατι αλλο. Οταν τον πεζετε ποση ορω σαν περνει να χυσετε? Εγω εχω ενα προβλημα. Οταν τον παιζω πως να το πω καπως σαν να πισζομαι και ετσι μπορει να χυσω μεσα σε ενα λεπτο και ισως και λιγοτρο. Εχω προσπα8ησει αρκετες φορεσ να ειμαι πολυ χαλαρος και να μην πιεζομαι αλλα ετσι κουραζομαι και δεν νιω8ω απολαυση. Εσεις πιεζεστε ποτε? Και οταν οχι, ποση ωρα κανετε να χυσετε? (5 10 λεπτα?) Και το απολαμβανετε περισσοτερο?

Ευχαριστω, περιμενω απαντησεις ;D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86151 από giannis1234 στις 20 Σεπτεμβρίου 2011, 11:45μμ

giannis1234

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2011
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
κοιτα εγω τον παιζω οταν βλεπω τσοντες στο pc και συνηθως χυνω σε χαρτοπετσετα η στο μποξερακι.Για να χυσω ο μεσος ορος ειναι περιπου στο 1,5 λεπτο και αν εχω καυλες ακομα πιο γρηγορα.το να προσπαθεις να πιεσεις τον ευατο σου να χυσει πιο αργα ειναι πιο δυσκολο και πιο κουραστικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86153 από agelos11 στις 20 Σεπτεμβρίου 2011, 11:52μμ

agelos11

banned
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Πως χυνεις σε πετσετα? Βαζεις την πετσετα πανω απο τον που*σο και πεφτουν τα χυσια εκει?

Επισης στο μποξερακι πως χυνεις? Τον παιζεισ μεσα απο το βοχερακι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86155 από tekila13 στις 20 Σεπτεμβρίου 2011, 11:57μμ

tekila13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Εγω εχω αντεξει 30 λεπτα εως και 1 ωρα.Το κολπο ειναι να το κανεις πολυ συχνα...μερα παρα μερα...μετα θα αντεχεις πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86156 από M1k3y στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:00πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Εχω διαβασει στο φορουμ που μερικοι λενε οτι χυνουν σε πετσετες ή στην χουφτα τους. Εγω οταν τον παιζω ειμαι 3απλωμενος στο κρεβατι μου χαλαρος και ο που*σος και οταν χυνω το χυσια πεταγονται παντου στο στη8ος, στην κοιλια και μερικες φορες ακομα και στο προσωπο.

Κι εγώ έτσι ακριβώς αυνανίζομαι, δεν μπορώ "στα γρήγορα" στην τουαλέτα. Θέλω την άνεσή μου. (αν και τα χύσια μου δεν φτάνουν μέχρι το πρόσωπο, μέχρι το στήθος το πολύ)

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Επισησ ακουσα οτι χυνουν στην λεκανη της τουαλετας! Αλλο περιεργο! Οταν ειμαι ορ8ιος, ο που*σος μου ειναι σηκςμενος ελαφρα προς τα επανω! Πως γινετε να χυνετε μεσα στην τουαλετα, που ειναι χαμηλοτερα!

Κι εγώ αυτήν την απορία έχω. Πώς ακριβώς στοχεύετε τη στιγμή του οργασμού; Και άντε και έχετε αυτή την ικανότητα, δε χάνετε ένα μέρος από την απόλαυση εκείνη τη στιγμή, αν πρέπει έχετε το νου σας στο πού να στοχεύσετε;

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Και κατι αλλο. Οταν τον πεζετε ποση ορω σαν περνει να χυσετε? Εγω εχω ενα προβλημα. Οταν τον παιζω πως να το πω καπως σαν να πισζομαι και ετσι μπορει να χυσω μεσα σε ενα λεπτο και ισως και λιγοτρο. Εχω προσπα8ησει αρκετες φορεσ να ειμαι πολυ χαλαρος και να μην πιεζομαι αλλα ετσι κουραζομαι και δεν νιω8ω απολαυση. Εσεις πιεζεστε ποτε? Και οταν οχι, ποση ωρα κανετε να χυσετε? (5 10 λεπτα?) Και το απολαμβανετε περισσοτερο?

Συνήθως από 1 έως 10 λεπτά. Αλλά μου έχει τύχει να την παίζω και για 1 ώρα αποχαυνωμένος μπροστά σε τσόντες, πριν χύσω. Πάντως, να ξέρεις ότι ο κανόνας είναι απλός: Όσο πιο πολλές φορές την παίζεις, τόσο πιο πολύ αργείς να χύσεις την επόμενη φορά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86157 από M1k3y στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:03πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(tekila13@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Εγω εχω αντεξει 30 λεπτα εως και 1 ωρα.Το κολπο ειναι να το κανεις πολυ συχνα...μερα παρα μερα...μετα θα αντεχεις πολυ

Μέρα παρά μέρα είναι πολύ συχνά; Ας γελάσω! Εγώ σε μια περίοδο είχα φτάσει να την παίζω 5-6 φορές τη μέρα (παλιές καλές μέρες του γυμνασίου).

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Πως χυνεις σε πετσετα? Βαζεις την πετσετα πανω απο τον που*σο και πεφτουν τα χυσια εκει?

Όχι σε πετσέτα, σε ΧΑΡΤΟπετσέτα. Μάλλον εννοεί ότι τον παίζεις τυλιγμένο με τη χαρτοπετσέτα, με ένα μέρος της να προεξέχει για να σταματήσει και να απορροφήσει το σπέρμα.

Έγραψε:(agelos11@20 Σεπτεμβρίου 2011)
Επισης στο μποξερακι πως χυνεις? Τον παιζεισ μεσα απο το βοχερακι?

Μάλλον εννοεί ότι δε σκουπίζει τα χύσια και τα αφήνει πάνω στον πούτσο του, να τα απορροφήσει το μποξεράκι. Αυτό είναι λίγο έως πολύ βρώμικο βέβαια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86166 από Doctoras στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 12:40πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά όταν ξυπνάς το πρωί και πας για απλο κατουρυρημα στην λεκάνει που ο πουτσ*ς είναι όρθιος πώς στοχέυτε?Δεν λιγίζεται λίγο το σώμα για να βρει το στόχο?Ε κάπως ετσι σκύβεις αν είσαι όρθιο μπροστα από την λεκάνη.Αν είσαι καθιστός σκυβεις προς τα μπροστα και το πέος πέρνει την κατάληλη γωνία.Εγώ έχω χρόνο να το κάνω αυτό.Βολεύομαι με το απλο χαρτάκι του Θεουλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #86194 από Destolive στις 21 Σεπτεμβρίου 2011, 9:57μμ

Destolive

Εικονίδιο
μέλος από: 21/9/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εγώ όταν τον παίζω βλέπω τσόντες και χύνω σε χαρτί υγείας..μπορώ να χύσω σε 3λεπτα μέχρι και 1ώρα ( αναλόγως πόσο γρήγορα τον παίζω και τις καύλες...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111830 από kavlaros στις 29 Οκτωβρίου 2012, 10:43πμ

kavlaros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/10/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
elate re paides. ki egw sunithws xunw otan eimai ksaplwmenos kai mou petagontai sto stithos kai sti mapa.otan malakizeste na eiste araxtoi min to kanete viastika oute na exete sto nou sas na xysete panw se petsetes kai xartopetsetes giati etsi meiwnetai polu i idoni.to kalutero einai na kleidwnete tin porta tou dwmatiou sas,na vgazete tis mplouzes kai na xynete panw sto swma sas,i gia opoion syxainetai,panw se kapoio epiplo opws sto grafeio.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login