Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που πήγαινε πάνω κάτω η εικόνα στην τηλεόραση ασταμάτητα και έπρεπε να γυρίσεις ένα λεβιέ για να φτιάξει
Σάββατο, 4 Μαΐου

Σπυρακι στους ορχεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87532 από Psychedelic στις 19 Οκτωβρίου 2011, 3:33μμ

Psychedelic

Εικονίδιο
μέλος από: 27/4/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Καλησπερα παω κατευθειαν στο ψητο.εβγαλα ενα σπυρακι στου ορχεις..δεν ξερω τι ειναι φενεται σαν κανονικο εχει πυο μεσα αλλα δεν ξερω μηπως ειναι κατι αλλο?δεν με ποναει,να το σπασω?(ξυριζομαι καθε φορα με το ξυραφακι δεν ειχα κοπει γιατι προσεχω αλλα μηπως φταιει αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #87536 από aswtos στις 19 Οκτωβρίου 2011, 3:54μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

μπορει να ειναι καμια μολυνση απο το ξυρισμα ή καποιος ελαφρυς ερεθισμος του δερματος. οπως το περιγραφεις δεν φαινεται να ειναι κατι το ανησυχητικο. καλυτερα να μην το σκασεις αν θες τη γνωμη μου. απλα απολυμανε το με λιγο betadine και σε λιγες μερες λογικα θα υποχωρησει απο μονο του. αν το δεις να επιμενει περισσοτερο απο 5-6 μερες και να παρουσιαζει καμια αλλαγη προς το χειροτερο, που βασικα το θεωρω απιθανο, βλεπεις μηπως χρειαζεται κατι αλλο. απλα για λιγες μερες δωσε λιγο μεγαλυτερη προσοχη στην υγιεινη της περιοχης και μην ξυριστεις μεχρι να υποχωρησει για να μην το ερεθισεις χειροτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87537 από Psychedelic στις 19 Οκτωβρίου 2011, 4:00μμ

Psychedelic

Εικονίδιο
μέλος από: 27/4/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Eυχαριστω με καλυψες πληρως :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87840 από Αντωνης στις 24 Οκτωβρίου 2011, 10:47πμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
εγω θα ελεγα οχι στο πεταντιν οσα ειχα βγαλει ειχαν φυγει απο μονα τους αν και αργουσαν να φυγουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87941 από Kerveros στις 25 Οκτωβρίου 2011, 8:09μμ

Kerveros

μέλος από: 25/10/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγώ σε προτείνω να πας σε κάποιον δερματολόγο αφροδισίων νοσημάτων και να το δει. Υπάρχουν κάποια αφροδίσια νοσήματα που έχουν σαν σύμπτωμα σπυριά στη περιοχή των γεννητικών οργάνων
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login