Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο υπολογιστής δε θ' αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Τι μπορεί να τυλίξει κανείς με έναν υπολογιστή;
Κυριακή, 28 Απριλίου

Αρχη στοματικου ερωτα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87911 από Bearboy στις 25 Οκτωβρίου 2011, 12:00μμ

Bearboy

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αρχικα θελω να σας πω οτι το φορουμ με βοηθησε αρκετα σε πολλα θεματα που χρειαζομουν βοηθεια και ειχα πολλες αποριες,συγχαριτιρια σε ολα τα μελη που βοηθανε :)
εχω μια απορια,ειμαι με την κοπελα μου εδω και εξι μηνες,και το τελευτεο δυμηνο προχωρισαμε την σχεση μας,
εγω προσωπικα θελω να κανω στοματικο στην κοπελα μου (δεν σιζιτησαμε καθολου το θεμα μεχρι στιγμης,φωβαμαι μηπως ντραπει αν της πω κατι τετοιο) αν αυτη δεν θελει να μου κανει δεν με πειραζει καθολου,
ααα,να σας πω επισης οτι με την προηγουμενη σχεση μου δεν καναμε καθολου στοματικο,οποτε κατα καποιο τροπο ειναι η "πρωτη" μου φορα,(ουτε η κοπελα μου εχει ξανακανει)ειμαστε και οι δυο 18,
λοιπων οι αποριες μου ειναι οι εξεις..
πως θα ξεκινισω να κανω στοματικο?αφου βγαλουμε τα ρουχα θα ξεικινισω να "κατεβαινω" και θα αρχισω?
επισης μου ειπαν οτι αφου κανεις στοματικο σε κοπελα μετα δεν πρεπει να την φιλισεις γιατι θα αηδιασει..
και αφου κανω οτι κανω "χαμηλα" στην κοπελα μου,μετα πως θα την κανω κατεβει και αυτην? η τουλαχιστον πως θα καταλαβω αν θελει?να της το πω στα ισια?
αα και κατι ακομα,οταν το κανουμε τελειωνω μεσα της,(με προφυλακτικο εννοειτε) ειναι καθολου επικοινδυνο αυτο?θα ηταν καλυτερο την στηγμη που κοντευω να τελειωσω να τραβιεμε και να τελειωνω καπου αλλου? (στην κοιλια,η στην πλατη της,αναλωγως την σταση :Ρ )
σας ευχαριστω ολους εκ των προτέρων..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87914 από billitsa (: στις 25 Οκτωβρίου 2011, 1:43μμ

billitsa (:

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καταρχάς, όταν είστε μαζί , άρχισε να την φιλάς στον λαιμό και παράλληλα να της χαιδεύεις το αιδίο.. και σιγά σιγά κατέβενε και πιο κάτω πχ μετά άρχισε να την φιλάς στο στήθος... μετά πιο κάτω και όταν φτάσεις εκεί, πες της '' θες;'' και ανάλογα το τι θα σου πει... όσο για το αν συχένεται μετά το στοματικό να την φιλάς, εξαρτάται από την κάθε κοπέλα... Επίσης για το ότι τελειώνεις μέσα της, για αυτό είναι τα προφυλακτικά, για να σε προστατεύουν, μπας και γίνει καμιά στραβή. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Ίσως σπάσει ας πούμε και δεν το πάρετε είδηση.. ή αν βγει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87918 από petrakos15 στις 25 Οκτωβρίου 2011, 2:37μμ

petrakos15

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
1. Πάρε μια άνετη στάση: είναι πολύ σημαντικό να βρίσκεσαι σε μια χαλαρή και άνετη στάση για να του δώσεις τα πιο σαγηνευτικά φιλιά. Χαλάρωσε και πάρε μια στάση, η οποία να βολεύει την κίνηση τόσο του στόματος, όσο και των χεριών. Δεν πρέπει να αισθάνεσαι άβολα, γιατί όποιο εμπόδιο υπάρχει, θα μειώσει την επίδοσή σου στο στοματικό.

2. Χαλάρωσε τους μυς του λαιμού: πριν πάρεις το πέος του στο στόμα σου, πάρε μια βαθιά ανάσα για να χαλαρώσεις τους μυς στο λαιμό και το στόμα αλλά και για να αποφύγεις πιθανές κράμπες και πόνο που μπορεί να προκύψει εφόσον δίνεις τις υπηρεσίες σου για αρκετή ώρα.

3. Το βαθύ λαρύγγι: κράτησε τη βάση του πέους με τα χέρια σου για να ελέγχεις το πόσο βαθιά θα μπαίνει το πέος στο στο λαιμό σου. Έτσι ακόμα και να σου σπρώξει το κεφάλι (πάνω στην ένταση της στιγμής), θα διατηρείς τη διείσδυση που επιθυμείς.

4. Και τώρα τι κάνουμε: ξεκινάς χουφτώνοντας τους όρχεις (τα μπαλάκια), χαϊδεύοντας τη βάση και παίρνοντας το πέος στο στόμα σου σιγά σιγά. Έπειτα, αρχίζεις να το γλύφεις ρουφώντας το απαλά. Μπορείς να κλείσεις τα χείλια σου ελαφρά, αυξάνοντας την τριβή με το πέος και παίρνοντας το λίγο πιο βαθιά σε κάθε παλινδρόμηση.

5. Με τα δυο χεράκια: χρησιμοποίησε και τα δύο σου χέρια. Με το ένα χέρι ανεβοκατέβασε το πέος και με το άλλο χάιδεψε απλά τα μπαλάκι του. Χρησιμοποίησε και τα δύο χέρια εναλλάξ για να μην κουραστείς.

. Βγάλε, βάλε γλώσσα: κάθε τόσο μην ξεχνάς να βάζεις και τη γλώσσα σου στο παιχνίδι. Αυτή τη φορά, άγγιξε με τη γλώσσα την άκρη του πέους, στην περιοχή της βαλάνου. Βάλε όσο περισσότερο σάλιο, για να περιποιηθείς την υπερευαίσθητη περιοχή της ακροποσθίας.

7. Γύρω γύρω όλα: μην παραλείψεις να ασχοληθείς και με την ευρύτερη μικρή του περιοχή, αφού αποτελεί μια από τις πιο ερωτογενείς ανδρικές περιοχές. Το εσωτερικό κομμάτι των γλουτών, το περινέο, οι όρχεις ανήκουν στις ερωτογενείς ζώνες και μερικά φιλιά και χάδια εκεί, μπορεί να τον ξετρελάνουν.

8. Θα το καταπιείς κι αυτό; καθώς το αγόρι σου πλησιάζει στην κορύφωση, πρέπει να αποφασίσεις αν θα φτύσεις ή θα καταπιείς το σπέρμα του. Ότι κι αν αποφασίσεις (εδώ η επιλογή είναι δική σου) για εκείνον δεν πάει να είναι μια σέξυ και ηδονική στιγμή. Αν αποφασίσεις να καταπιείς τους ?χυμούς? του, καθώς πλησιάζει στον οργασμό, φέρε το πέος του κοντά μέσα και πίσω μέρος του λαιμού. Έτσι, η κατάποση θα γίνει σχεδόν αυτόματα και η γεύση του σπέρματος δεν θα σε αηδιάσει ιδιαίτερα αν και πρωτάρα!

. Μικρός είναι, θα μεγαλώσει: μπορείς να ξεκινήσεις το στοματικό, ακόμα και όταν το πέος του είναι μικρό ή σε κατάσταση ημιστύσης. Όσο ασχολείσαι μαζί του, τόσο θα μεγαλώνει!

10. Μικροενοχλήσεις: κατά τη διάρκεια του στοματικού μπορεί να προκύψουν πολλά ασήμαντα ή περισσότερο σημαντικά προβλήματα. Αν για παράδειγμα, το πέος του μυρίζει άσχημα, ζήτα να κάνει ένα μπανάκι για να συνεχίσεις. Αν πάλι η τριχοφυΐα στην περιοχή, σε εμποδίζει να βρεις το πέος, ενημέρωσε τον να περιποιηθεί τους ''θάμνους'' εκεί κάτω, την επόμενη φορά που θα θέλει φιλάκια!

11. Ένα στοματικό με λίγο πάγο και νεράκι παρακαλώ: Fγια περισσότερο παιχνίδισμα, μην ξεχνάς να φέρνεις στο στοματικό λίγα παγάκια και ίσως λίγο κρύο νεράκι. Μπορεί να σου φαίνεται αρκετά δύσκολο και ζογκλερικό, αλλά πίστεψέ με, μπορείς να τα διαχειριστείς όλα μαζί στο στόμα σου, χωρίς να πνιγείς. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι αρκετή εξάσκηση.

12. Δοντάκια: καλύτερα να προσπαθήσει να αποφύγεις την συνάντηση των δοντιών σου με το πέος του.

13. Οπτική επαφή: όσο του κάνεις το στοματικό, μην ντρέπεσαι και μην κοιτάς κάτω. Κάρφωσε τα μάτια σου επάνω του και δείξτου πόσο πολύ γουστάρεις αυτό που κάνεις. Θα τον προκαλέσεις και διεγείρεις ακόμα περισσότερο       ΣΥΝΙΣΤΑΤΕ !!!!!! δοκιμασμενα πραματα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87920 από MeLeneGiwrgo στις 25 Οκτωβρίου 2011, 2:40μμ

MeLeneGiwrgo

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
θα βοηθούσε...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87922 από Crazy!!! στις 25 Οκτωβρίου 2011, 2:44μμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
να σου πως εγινε με εμενα...ενω ειμασταν στα προκαταρκτικα ο φιλος μου αρχισε να κατεβενει σιγα σιγα οσπου εφτασε στο κυριος πιατο...εγω εκεινη την στιγμη κομπλαρα και τον τραβηξα πανω..αλλα αργοτερα ενω το σκεφτηκα μου αρεσε η ιδεα και ετσι την επομενη φορα του το ζητησα εγω...στα λεω αυτα σε περιπτωση που το κανεις ετσι και σε τραβηξει η κοπελα σου μην απογοητευτεις γιατι ισως επειδη θα ειναι η πρωτη της φορα για κατι τετιο να ταραχτει λιγο...αλλα γενικα η γνωμη μου ειναι πως τα ζευγαρια πρεπει να ζητητανε τα παντα γυρο απο το σεξ για να μπορουν να ανταποδωσουν και οι 2 καλυτερα...γι'αυτο εγω θα σου ελεγα πριν κανεις το οτιδηποτε να το συζητησετε πρωτα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87935 από Bearboy στις 25 Οκτωβρίου 2011, 5:35μμ

Bearboy

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις...
οταν κατεβω και κανω οτι κανω,μετα οταν την φιλησω,το χειροτερο που μπορει να γινει τι ειναι?
για παραδειγμα εγω αν μου εκανε στοματικο κ μετα με φιλαγε κ ενιωθα καποια "γευση" δεν θα αντιδρουσα ασχημα,θα συνεχιζα να την φιλαω..
@petrakos15 ευχαριστω για την βοηθεια,αν και δεν νομιζω να χρειαστει :P
αλλα σιμασια εχει η κινηση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87985 από stella_28 στις 26 Οκτωβρίου 2011, 6:06μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Κοιτα εμενα το αγορι μου οταν παει να μου κανει στοματικο με φιλαει στο στομα και 'παιζει' εκει κατω..σε μια φαση με ρωταει 'θελεις να σε γλυψω?' και αν του απανταω ναι αρχιζει και κατεβαινει προς τα κατω φιλωντας με στο λαιμο, στο στηθος, στη κοιλια και τελος στο επιμαχο σημειο. Δεν το κανει και για παρα πολυ ωρα..αλλα ειναι οτι ακριβως χρειαζομαι για να νιωσω υπεροχα..μετα ερχεται παλι κοντα στο προσωπο μου..δεν αηδιαζω να τον φιλησω..γιατι ουτος η αλλος δικο μου μ@@νι εγλυψε..και αν με ρωτησει.."θα'ρ9εις να γλυψεις?" ξεκιναω και εγω τα παιχνιδια μου =) πιστευω να βοηθησα καπως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login