Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζόρισέ το. Αν σπάσει τότε δεν άξιζε.
Σάββατο, 4 Μαΐου

κλειτοριδικος οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88117 από lizzie στις 28 Οκτωβρίου 2011, 9:37μμ

lizzie

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
παιδια γεια σας,με τον συντροφο μου φτανω στην κορυφωση πολυ πιο ευκολα μεσω της διεγερσης της κλειτοριδας!!!το προβλημα ειναι οτι κατα την διαρκεια της πραξης απο οτι εχω καταλαβει δεν του ειναι ευκολο να ασχολειται με το σημειο και το κανει οταν τελειωνει..το θεμα ειναι οτι μετα εγω καποιες φορες εχω φυγει απο το "κλιμα". για αυτο το λογο ψαχνω ιδεες,στασεις η και βοηθηματα που διευκολυνουν την κατσταση..
να σημειωσω οτι ενω τον καθοδηγω το "ξεχναει" συντομα..αντιθετα οταν τελειωσει εκεινος ειναι προθυμος μετα να ανλαβει εμενα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88125 από AmazonaToumpaLi στις 28 Οκτωβρίου 2011, 10:30μμ

AmazonaToumpaLi

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Μπορεις πολυ απλα να αναλαβεις δραση μονη σου και να ασχολησε εσυ η ιδιαααα με την κλειτοριδα σου εκεινη την ωρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88131 από lizzie στις 28 Οκτωβρίου 2011, 10:49μμ

lizzie

Εικονίδιο
μέλος από: 28/10/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
το κανω καποιες φορες αλλα καταλαβενεις ..δεν ειναι το ιδιο!! :-P
ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #88139 από aswtos στις 29 Οκτωβρίου 2011, 12:29πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

κοιτα, ως ενα βαθμο ειναι λογικο να μην μπορει να ασχολειται συνεχεια με την κλειτοριδα σου την ωρα που το κανετε αφου οσο να 'ναι τον συνεπαιρνει η ηδονη και δυσκολευεται να τα κανει ολα ταυτοχρονα. για να το λυσετε καπως αυτο το θεμα υπαρχουν αρκετοι τροποι. ενας ειναι να το κανεις απο μονη σου οπως αναφερθηκε παραπανω. να ξερεις πως και αυτον θα τον αναβει να σε βλεπει να το κανει. επισης μπορητε να δωσετε μεγαλυτερη διαρκεια στα προκατακτικα ωστε να μην χρειαζεσαι πολυ ερεθισμο κατα την διαρκεια της πραξης για να τελειωσεις. ενας αλλος τροπος ειναι να του το υπενθυμιζεις πιο εντονα χωρις να κολλας αλλα και να βρειτε στασεις που θα ευνοουν την επαφη της κλειτοριδας σου με την περιοχη του ισχυου του. τελος μπορητε να προμηθευτητε και απο αυτα τα δακτυλιδια που τοποθετουνται στη βαση του πεους και παραγουν δονηση η οποια ερεθιζει την κλειτοριδα και προσφερει επιπλεον ευχαριστηση και στον αντρα. παλιοτερα ειχε βγαλει η durex νομιζω κατι τετοιο, δεν ξερω αν κυκλοφορει ακομη. σιγουρα να υπαρχει κατι αναλογο που ισως μπορεις να το βρεις σε καποιο μεγαλο σουπερ μαρκετ διπλα στο ραφη με τα προφυλακτικα ή σιγουρα σε καποιο sex shop.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login