Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Σάββατο, 8 Ιουνίου

πρωτη φορα σε οικο ανοχης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88693 από Super_Ghost στις 08 Νοεμβρίου 2011, 3:24μμ

Super_Ghost

μέλος από: 7/11/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπερα σημερα μου ειπε η μανα μου οτι επιδει μπαινω τα 18 πρεπει να κανω ερωτα.. εγω πρωτα τις ειχα μιλησει γι αυτο π εχω παθει και με καταλαβε ποιο πολυ απο τον πατερα μουυ αλλα τεσπα... θελω να ρωτησω τι πρεπει να κανω πως να προετοιμαστω ψυχολογικα και τι πρεπει να προσεχω;; σορρυ για τις ερωτησεις αλλα πρωτη φορα και καταλαβαινετε πως ειναι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88698 από tasos41997 στις 08 Νοεμβρίου 2011, 3:55μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Ρε φιλε νομιζω η μανα σου σε κανει οτι θελει δηλαδη χωρις να θελω να σε παρεξηγησω κατα καποιο τροπο ειμαι "μαμοθρευρο" σορρυ κιολας.

Αλλα για να μου λες οτι η μανα σου σου ειπαι να πας σε οικο ανοχης επειδη εισαι 18 τι σημενει αυτο;;;

Αν θες πας αν δεν θες δεν πας

Δεν συμενει επειδη εσιαι 18 να πας αναγκαστικα και ειδικα επειδη στο ειπαι η μανα σου

Αν παρολα αυτα θες εσυ να πας και οχι επειδη στο επηβαλει η μητερα σου δεν νομιζω να χρειαζετε να προσεξεις τιποτα

Απλα μην ερθει σε επαφη το πεος με το αιδιο μην κολησεις και κανενα AIDS αλλα εχω ακουσει οτι προσεχουν πολλη και βαζουν προφυλακτικο θες δεν θες....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88704 από Super_Ghost στις 08 Νοεμβρίου 2011, 5:15μμ

Super_Ghost

μέλος από: 7/11/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
φιλε εγω τις ειπα οτι θελω να παω και οτι ντρεπομουν να το πω στο πατερα μου... τεσπα ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #88878 από petrakos15 στις 10 Νοεμβρίου 2011, 7:02μμ

petrakos15

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
και πρωτα κανε κολπικο και μετα πρωκτικο οχι το αντιθετο (αν και δεν νομιζω να κανεις πρωκτικο αλλα να ξερεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login