Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εταιρεία που αναπτύσσεται: Ο καρκίνος του πολιτισμού σας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Τι στο καλό θα γίνει!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #89278 από ONeos στις 16 Νοεμβρίου 2011, 3:39μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Θέλω να βγάλω μία άκρη ! Λοιπόν , όταν το πέος είναι σε ηρεμία όλη η βάλανος αποκαλύπτεται χωρίς κανένα πρόβλημα . Όταν είανι σε μέση στύση (10-12εκ ) επίσης χωρίς κανένα πρόβλημα .. Στα 18 εκατοστά (Που είναι και η πλήρες στύση) κάποιες φορές κατεβαίνει άνετα κι κάποιες με δυσκολεύει , ενώ υπάρχουν φορές που δεν κατεβαίνει . Από ότι έχω καταλάβει ευθύνεται στην καθαριότητα , δηλαδή όταν είανι καθαρός κατεβαίνει ενώ όταν τελειώσω μια φορά και δεν καθαριστώ καλά , μετά θα δυσκολεύεται ..

Γι αυτό το λόγο είχα αποφασίσει να το έχω όλη μέρα έξω , οπότε να μην φοβάμαι αν θα κατέβει (Ενημερωτικά όταν ήταν έξω και είχαμε ανήψωση τότε εμφανιζόταν κανονικά κι με το νόμο , χωρίς κανένα πρόβλημα ..) .. Οπότε το βράδυ που κοιμόνουν για λόγο που δεν γνωρίζω δημιουργούνταν μία φουσκάλα απο κάτω (Στην περιοχή που υπάρχει η κλωστή) ... Μόλις ξυπνούσα επανέφερα το πετσάκι και έφευγε .. Μπορούσα να έχω 10 ώρες έξω τη βάλανο και να είμαι ξύπνιος , δεν θα έβγαινε η φούσκα .Μόλις κοιμάμαι εμφανίζεται .. Τι θα κάνω ? Θέλω για αισθητικούς αλλά και για συμφεροντολογικούς λόγους να την έχω έξω τη βάλανο ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89302 από ONeos στις 16 Νοεμβρίου 2011, 11:43μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έβγαλα την πρώτη άκρη .. Πρέπει αν έχω μικρό πρόβλημα φίμωσης . Οπότε γι αυτό κι διμουργήθηκε η φουσκάλα .. Παρ'όλα αυτά , διαβάζω πως δημιουργείτε σε μερικά λεπτά της ώρας ενώ εμένα μετά απο 20 ώρες ! Γι αυτό και συμπεραίνω προς το πρόβλημα είναι μικρό .. Επίσης , διαβασα πως δεν μπορεί να επανέλθει στην αρχική κατάσταση και χρειάζεται επιγώντος επέμβαση . Εμένα και επάνερχεται και δεν πονάει καθόλου , δηλαδή και να την πατάω με όλη μου την δύναμη την φουσκάλα δεν θα νιώσω τίποτα ... Λέτε απλά να είναι μία ομοιότητα και όχι παραφίμωση ... είναι κάπως έτσι http://www.zoypanos.gr/images/iatrio/fimosi04.jpg
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89306 από Webmaster στις 17 Νοεμβρίου 2011, 12:50πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Είναι κανονική παραφίμωση και το παθαίνεις επειδή όταν κοιμάσαι έχεις στύσεις χωρίς να το καταλαβαίνεις.

Το πρόβλημα είναι μεγάλο και σοβαρό γιατί μπορεί να πάθεις γάγγραινα δηλαδή να νεκρωθεί το δέρμα τελείως (να σαπίσει και να γίνει μαύρο και να μαραθεί).

Πρέπει να κάνεις περιτομή.

Τέλος, πήγαινε στο "αλλαγή προφίλ" και δήλωσε ένα αληθινό email, γιατί αν δεν το κάνεις αυτό αμέσως θα σου κάνω ban στο profile για λόγους ασφαλείας.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89319 από ONeos στις 17 Νοεμβρίου 2011, 9:25πμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@17 Νοεμβρίου 2011)
Είναι κανονική παραφίμωση και το παθαίνεις επειδή όταν κοιμάσαι έχεις στύσεις χωρίς να το καταλαβαίνεις.

Το πρόβλημα είναι μεγάλο και σοβαρό γιατί μπορεί να πάθεις γάγγραινα δηλαδή να νεκρωθεί το δέρμα τελείως (να σαπίσει και να γίνει μαύρο και να μαραθεί).

Πρέπει να κάνεις περιτομή.

Τέλος, πήγαινε στο "αλλαγή προφίλ" και δήλωσε ένα αληθινό email, γιατί αν δεν το κάνεις αυτό αμέσως θα σου κάνω ban στο profile για λόγους ασφαλείας.



Θα πάω ... Επίσης , δεν μου μένει ρε συ .. Δηλαδή μπορώ να επαναφέρω την φουσκάλα ... Το έχω πάθει 3 φορές ... Κι πάντα γυρνούσε στην κανονική του θέση ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89391 από ONeos στις 17 Νοεμβρίου 2011, 8:34μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Αυτός που έβαλε τον Μπομπ στο αρχικό μου τόπικ , τον πίνει άγρια .. ΕΠΙΣΗΣ , το είπα στον πατέρα μου και στην μάνα μου , τους είπα να πάω σε ουρολόγο για την εγχείρηση να τελιώνω , κι μου λέει ο πατέρας μου δείξτω ρε να δω μην πάμε και δεν έχει τίποτα .. Άλλα βλέπεται έχω και ξύρισμα κτλπ και ντρέπομαι :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #89443 από johnny_95uru στις 18 Νοεμβρίου 2011, 10:47μμ

johnny_95uru

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2011
μηνύματα: 59 αποδεκτές 0
Δεν είναι καιρός για ντροπές! Πρέπει να βιαστείς και ΓΡΗΓΟΡΑ! Δειξ'το στον πατέρα σου σιγά! Να πάτε στον γιατρό γιατί όσο το αφήνεις θα επιδυνώνεται η κατάσταση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login