Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δρυός πεσούσης, πέφτει κι ο δρυοκολάπτης.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

δεν ξερω να φιλαω...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136728 από katerinaki92 στις 06 Απριλίου 2016, 11:38πμ

katerinaki92

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μου θυμιζεις τον εαυτο μου οταν ηταν να δωσω το πρωτο μου φιλι...ισως και το 2ο και το 3ο...γενικοτερα ημουν πολυ αγχωμενη και συνεχως ρωταγα τις φιλες μου : πως θα φιλησω και που θα παει δηλαδη η γλωσσα μες στο στομα του αλλου και που θα τον ακουμπαω εκεινη τη στιγμη και διαφορα τετοια !!Λοιπον θα σου δωσω τις συμβουλες μου και ελπιζω να φανω χρησιμη :) ..Αρχικα πλησιασε την αρκετα κοντα αλλα οχι με αποτομο τροπο κ οχι πολυ γρηγορα για να μην την τρομαξεις...πλησιασε την αλλα αφησε και ενα μικρο κενο αναμεσα σας για να σε πλησιασει και εκεινη! αρχισε με τα χειλη σου να ακουμπας τα δικα της και ξεκινα να φιλας τα χειλη της χωρις να βαλεις κατευθειαν γλωσσα!! γλωσσα βαλε μετα απο καποια δευτερολεπτα (οχι ολοκληρη σε σημειο να την πνιξεις αλλα ουτε και απειροελαχιστη..βαλε τοσο οσο ;)) Η γλωσσα κινειται αναλογα με το πως κινειται η δικη της...φαντασου πως παιζουνε πανω κατω ή κινουνται κυκλικα γυρω γυρω δηλαδη.Επισης ειναι αρκετα ωραιο να εχει εναλλαγες το φιλι...δηλαδη να ειναι τη μια πιο αργο και ρομαντικο και την αλλη πιο εντονο κ γρηγορο...και κανα ηπιο δαγκωματακι στα χειλη θα ταν ωραιο :) αυτα πανω κατω !!! Το μονο σιγουρο ειναι πως για να ειναι ωραιο το φιλι δεν αρκει η τεχνικη αλλα θα πρεπει να ταιριαζεται και να υπαρχει χημεια :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136729 από katerinaki92 στις 06 Απριλίου 2016, 11:41πμ

katerinaki92

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μου θυμιζεις τον εαυτο μου οταν ηταν να δωσω το πρωτο μου φιλι...ισως και το 2ο και το 3ο...γενικοτερα ημουν πολυ αγχωμενη και συνεχως ρωταγα τις φιλες μου : πως θα φιλησω και που θα παει δηλαδη η γλωσσα μες στο στομα του αλλου και που θα τον ακουμπαω εκεινη τη στιγμη και διαφορα τετοια !!Λοιπον θα σου δωσω τις συμβουλες μου και ελπιζω να φανω χρησιμη :) ..Αρχικα πλησιασε την αρκετα κοντα αλλα οχι με αποτομο τροπο κ οχι πολυ γρηγορα για να μην την τρομαξεις...πλησιασε την αλλα αφησε και ενα μικρο κενο αναμεσα σας για να σε πλησιασει και εκεινη! αρχισε με τα χειλη σου να ακουμπας τα δικα της και ξεκινα να φιλας τα χειλη της χωρις να βαλεις κατευθειαν γλωσσα!! γλωσσα βαλε μετα απο καποια δευτερολεπτα (οχι ολοκληρη σε σημειο να την πνιξεις αλλα ουτε και απειροελαχιστη..βαλε τοσο οσο ;)) Η γλωσσα κινειται αναλογα με το πως κινειται η δικη της...φαντασου πως παιζουνε πανω κατω ή κινουνται κυκλικα γυρω γυρω δηλαδη.Επισης ειναι αρκετα ωραιο να εχει εναλλαγες το φιλι...δηλαδη να ειναι τη μια πιο αργο και ρομαντικο και την αλλη πιο εντονο κ γρηγορο...και κανα ηπιο δαγκωματακι στα χειλη θα ταν ωραιο :) αυτα πανω κατω !!! Το μονο σιγουρο ειναι πως για να ειναι ωραιο το φιλι δεν αρκει η τεχνικη αλλα θα πρεπει να ταιριαζετε και να υπαρχει χημεια :) Παντως προσπαθησε να μην εχεις αγχος αν και ειναι απολυτα φυσιολογικο γιατι ειναι η πρωτη σου φορα και ολοι την πρωτη μας φορα ετσι νιωθουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login