Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αντίσταση είναι μάταιη. Κάποια στιγμή θα κάνεις logout.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Φεύγει το βάρος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #91364 από ONeos στις 22 Δεκεμβρίου 2011, 8:12μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Εδώ και καιρό με ταλαιπωρούσε το θέμα της φίμωσης . Πάντα ήθελα να προχωρήσω και πάντα δεν το έκανα λόγω φίμωσης . Μικρό μεν , αλλά το πρόβλημα - πρόβλημα . Ύστερα απο βδομάδες ταλαιπωρίες , πήρα το θάρρος το είπα στους γονείς μου , κι από εβδομάδα κλείνω ραντεβού για περιτομή . Όλα κομπλέ . Οπότε όποιος έχει παρόμοιο πρόβλημα με εμένα , μην φοβηθείτε τους γονείς . Το είπα πρώτα στη μάνα μου , κι η αντίδραση της ήταν "Δεν είναι τίποτα , θα πάμε σε ένα χειρούργο και όλα μια χαρά" . Δεν μπορείτε τι βάρος έφυγε από πάνω μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91368 από Me lene στις 22 Δεκεμβρίου 2011, 10:22μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
Πως καταλαβαινουμε οτι εχουμε φημωση αδερφε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #91383 από ONeos στις 23 Δεκεμβρίου 2011, 2:27μμ

ONeos

μέλος από: 31/7/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Όταν το πετσάκι δεν κατεβαίνει ώστε να αποκαλυφθεί όλη η βάλανος . Μιλάω για όταν το πέος είναι σε στύση . Μπορεί το πρόβλημα να είναι μεγάλο (Δηλαδή να μην κατεβαίνει σχεδόν καθόλου) ή μικρό (Δηλαδή να μένει λίγο για να κατέβει αλλά να μην γίνεται) . Επίσης άμα το κεφαλάκι μείνει εκτός για ένα χρονικό διάστημα , συνήθως αυτό γίνεται αφού έχεις αυνανιστεί , το τραβάς και μένει . Μετά απο κάποιες ώρες (Σε εμένα με απο 15+ ώρες) , δημιουργείτε μία φουσκάλα , αυτό είναι παραφίμωση . Μην το δοκιμάσετε όμως γιατί είναι επικύνδινο , μιας και εκεί μπορεί να νεκρωθούν τα κύτταρα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login