Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H άγνοια είναι σαν το σάπιο δόντι. Την καταλαβαίνεις όταν ο άλλος ανοίξει το στόμα του.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Φιλία μεταξύ των 2 φύλων...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #38977 από .OBLIVION στις 05 Απριλίου 2007, 9:03πμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0
Τι να πω κατ'αρχην ειναι αποψη του Δημητρη.Αν αυτος   θελει η δεν θελει.
Και δεν θελω ουτε να   εχω τυψης πως δεν βοηθησα καποιον.Ειναι η αποψη μου.
Και δεν θα πισω κανεναν να την ακολουθησει.Απλα την δηλωνω.Ετσι   θα ενεργουσα εγω σε μια τετοια περιπτωση.Απο εκει και περα,ας κανει οτι θελει....
Αλλα , κατα την αποψη μου,καλο θα ηταν να δεινουμε και καμια ουσιωδη
απαντηση,να ξερει που βαδιζει η κοπελια.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38980 από tsoupritsa στις 05 Απριλίου 2007, 9:34πμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0

Δηλαδη αγαπητε μου κατα την αποψη σου ειναι πιο ουσιωδη ειναι μια προτροπη ακομα κιαν δεν ειμαστε σε θεση να δουμε μετα δικα της ματια.Παρα το να διατηρησεις και καποιες επιφυλαξεις?

Η γλωσσα κοκκαλα εχει και κοκκαλα τσακιζει.
Θελει λοιπον πολυ προσοχη ο χειρισμος της.

Ναι συμφωνω πως λες την γνωμη σου αλλα μηπως επειδη βλεπεις την επιφανεια?
Αν κατσεις και σκεφτεις καθε ενδεχωμενο τοτε θα καταλαβεις πως δεν ειναι τα πραγματα ποτε οπως δειχνουν και παντα μα παντα υπαρχει και κατι που δεν μπορεις να βαλεις στην ζυγαρια...οποτε γιατι απλα να μην δωσεις στον αλλο να καταλαβει πως ισως του χρειαζετε λιγη αυτοπεποιθηση.Λιγη αποφασιστικοτητα.Ή πολυ απλα να μπει σε διαδικασια να παρει την ευθυνη επανω του.

Η κοπελια δεν χρειαζετε προτροπη για κατι ...
Απλα χρειαζετε να δει το θεμα λιγακι πιο ανοιχτα .Μονο ετσι θα βοηθηθει..

Σεβαστη η γνωμη σου αλλα και τοσο οσο και ολων των αλλων.
Ολοι ειμαστε διαφορετικες οντοτητες.Διαφορετικης ηλικιας και με λιγοτερες ή και περισσοτερες εμπειριες ση ζωη.Επειδη καλε μου εσυ κι εγω και ολοι μας δεν μπορουμε να ξερουμε το βαρος του λογου καθε ενος απο εμας μπορουμε και οφειλουμε να τον σεβαστουμε.ΟΧΙ να τον κριτικαρουμε.
Εκτος κι αν κριβει κινδυνους...σε αυτη την περιπτωση πρεπει να τον συνετισουμε.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #38981 από .OBLIVION στις 05 Απριλίου 2007, 9:40πμ

.OBLIVION

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2007
μηνύματα: 95 αποδεκτές 0

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ   ΑΓΟΡΙ
προφίλάλλα...
Μήνυμα #38983 από tsoupritsa στις 05 Απριλίου 2007, 9:45πμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0

Μηπως εχεις καποιο προβλημα ορασης?
Αγαπητε μου ειπα.

Προφανως εισαι λιγακι προπετης,βλεπεις που βιαζεσε να βγαζεις συμπερασματα?


προφίλάλλα...
Μήνυμα #39328 από gogirl στις 04 Μαΐου 2007, 12:05πμ

gogirl

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2007
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καντο κοπελια και μην το σκεφτεσαι καθολου...
εχω κι επιχειρηματα:
αν το δοκιμασεισ και δεν γινει κατι τελικα , ο τυποσς θα φυγει για 4 ολοκληρα χρονια...αρκετος χρονος για να ξεχασεισ ενα στραβοπατημσ δεν νομιζεις: συν οτι μπορει να το εχει καλοσκεφτει και να δεσει το σιροπι τελικα αφαου θα εχει απελπιστει στο μεταξυ απο τις αθλιες σχεσεις με τις αμερικανες...
και δευτερον αν δεν το δοκιμασεις θα ζεις μια ζωη με την απορια... το αντεχεις? απο δω και περα it's up to you girl!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39878 από hakkthan στις 03 Ιουνίου 2007, 2:34πμ

hakkthan

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2007
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Βρε παιδια μεγαλα λογια λεμε ολοι μας νομιζω. Σιγα το κοριτσι που θα ζει μια ζωη με αυτη την απορια. Θα εμφανιστουν τετοιες αποριες απειρες οσο θα περνανε τα χρονια. Μακαρι να ζουσαμε ολοι μας με τετοιες αποριες Ζωης!!!
Τα παιδια σε αυτη τη φαση της ζωης τους βρισκονται απο τη μια στην εφηβια και απο την αλλη στο μικροκοσμο του σχολειου τους. Αυτο εχει σαν αποτελεσμα ακομα και τα ποιο μικρα συναισθηματα να διογκονονται μεσα τους με αποτελεσμα να φαινονται δηληματα ζωης και θανατου μερικες φορες στα ματια τους. Οποτε καλυτερα εμεις οι μεγαλυτεροι να τους προσγειωνουμε λιγο.
Οσο για σενα μικρη( δεν συγκρατησα nickname sorry) εγω πιστευω πως πρεπει να μην του το πεις αυτο τωρα πια. Ασε να περασει ο χρονος και θα δεις αμα ειναι να γινει κατι θα γινει καποια αλλη χρονικη στιγμη. Ετσι και αλλιως τωρα η φαση ειναι καμμενη ετσι και αλλιως λογο 4χρονης απουσιας. Κρατα αυτο το χαρτι σου για οταν θα γυρισει. Αν και τοτε νιωθεις οτι τον θελεις πες του το, αν παλι ολο αυτο αποδειχθει ενα διογκομενο συναισθημα (απο τον μικροκοσμο του σχολειου) θα εξαφανιστει απο μεσα σου μονο του.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login