Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Σάββατο, 27 Απριλίου

anxos

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50603 από snper 50mm στις 29 Σεπτεμβρίου 2008, 4:46μμ

snper 50mm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2008
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
ξερει κανεις σας πως να καταπωλεμησει καποιος το ανχος ??
καποιες μεθοδους καποιες τεχνικες οτιδηποτε θα βοηθησεις να ξεπερασει κανεις ανχοτικες καταστασεις κανοντας κατι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50604 από BllesS στις 29 Σεπτεμβρίου 2008, 5:35μμ

BllesS

banned
μέλος από: 4/12/2007
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Δοκιμασες ηρεμιστηκα?????? Αλλα αν δεν θες δοκιμασε διαβασμα, βολτες με φιλους κ.α. Θα σου ελα γιογκα και βελονισμο αλλα δεν πιστευω να ηρεμεις καθοντας σταυρωτα η να σε τσιμπανε με βελονες παντως αν δεν καπνιζεις μην το δοκιμασεις κανεις μεγαλυτερο κακο
by the way* αγχος οχι ανχος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50605 από Bluejack στις 29 Σεπτεμβρίου 2008, 9:17μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Δοκίμασε φίλε μου,

να παίρνεις βαθιές αναπνοές όταν το νιώθεις οτι αρχίζει ,,
να πιεις ένα ποτήρι νερό,,
να μιλάς με άτομα που μπορείς να είσαι ελεύθερος
σε καμία περίπτωση μην αρχίσεις το κάπνισμα,
(που είμαι σίγουρος ότι το έχεις κάνει) ,το κάπνισμα ίσως σου δίνει την αίσθηση ότι χαλαρώνεις για λίγο,, η οποία είναι λανθασμένη .
Σε αγχώνει πιο πολύ

Αν δείς ότι δεν μπορείς να το πολεμήσεις τότε δεν είναι καθόλου κακό να πας και σε ψυχίατρο και ας γελάνε μερικοί.
Αν το αφήσεις στην καλύτερη περίπτωση σε αφήσει,στην χειρότερη ίσως σου δημιουργήσει κατάθλιψη,η οποία είναι νόσος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50607 από mash στις 29 Σεπτεμβρίου 2008, 11:22μμ

mash

Εικονίδιο
μέλος από: 29/9/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
den mporis na to apofigeis...einai tropos zohs t aiona mas.. alla kane k ligo relux..px xa8ou g lio me tin parea s
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50611 από snper 50mm στις 30 Σεπτεμβρίου 2008, 2:40μμ

snper 50mm

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2008
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
σορι ρε παιδια εγω δεν καπνιζω ουτε εχω ακουμπεισει ποτε τσιγαρο και ουτε προκριτε ελεοσ πια κανεις δεν ειπε τσιγαρο=αγχος απλα καμια φορα με πιανει ενα κυμα αγχους και μου σφιγγει το στομαχει και δεν μπορω να το ελενξω!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50613 από Bluejack στις 30 Σεπτεμβρίου 2008, 4:45μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
μην βιάζεσαι να είσαι απόλυτος
δεν είπα ότι καπνίζεις,είπα ίσως





προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50632 από bigblue στις 07 Οκτωβρίου 2008, 10:50πμ

bigblue

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
υποθετω οτι το ανχος που περιγραφεις δεν ειναι στο σεξ..γιατι το αρθρο σου ειναι στην κατηγορια αυτη

αν λοιπον καταλαβα καλα εχεις στα καλα καθουμενα ανχος κατι σαν να σε πνιγει και δεν μπορεις να το ελενξεις..ετσι ειναι? αν ειναι οντως ετσι πιθανον να ειναι "κρισεις πανικου" και θα πρεπει να μιλησεις με εναν ειδικο σε θεματα τετοια οπως ψυχολογο

μην τρομαζεις πολυς κοσμος το παθαινει σημερα .. υπαρχει λυση

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54646 από CHRISAKI στις 01 Οκτωβρίου 2009, 1:54πμ

CHRISAKI

Εικονίδιο
μέλος από: 1/10/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ..ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ... ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ...ΔΗΛ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΗΔΕΙΤΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.....ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΛΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ...ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟ??ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟ ΛΕΩ..ΜΗΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΑ 24 ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54647 από Webmaster στις 01 Οκτωβρίου 2009, 4:38πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Πώς είπαν ότι φταίει το άγχος; Έκαναν αξονική και μαγνητική τομογραφία; Όλες τις εξετάσεις αίματος; Κοίταξαν για δηλητηρίαση από μέταλα (υδράργυρο κλπ); Είναι φωτοτυπικό ή κάποια άλλη συσκευή που παράγει όζον (φωτιστικά και ιονιστές αέρα) στο δωμάτιό σου; Εξέτασαν για μύκητες και το σπίτι για μούχλα (mold); Τρως τσίχλες και καραμέλες με γλυκαντικά (ασπαρτάμη) ή βάζεις γλυκαντικά στον καφέ ή πίνεις αναψυκτικά diet; Τρως καλά και απ' όλα (λίπη, πρωτεΐνες, ζάχαρα); Τρως το αλάτι που χρειάζεσαι;


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54649 από Doctoras στις 01 Οκτωβρίου 2009, 2:45μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Η γλωσσα κουνιεται ετσι και αλιως!Οσο για το αγχος ειναι θεμα χαρακτηρα .Οτι και να σου πουν αμα δεν εισε τετοιος ανθρωπος αστα να πανε.
Θα σου προτεινα προτου κοιμιθεις να κανεις απλες ερωτησεις στον εαυτο σου.Οπως:
a)Τι ειναι αυτο που με ανγωνει.
b)Τι μπορω να κανω για να ηρεμισω.
c)Aμα το κανω και δεν το κανω καλα οι συνεπιες ειναι τετοιες ωστε να τα βαψω μαβρα η δεν εγινε και τπτ μια αλλη φορα θα τα καταφερω.
Με τετοιες απλες ερωτισεις υα καταλαβεις οτι δεν εχεις κανενα λογο να ανχονεσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login