Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Τη να κάνω?!?

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49251 από .:Nick:. στις 26 Μαΐου 2008, 12:07πμ

.:Nick:.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lelipi@25 Μαΐου 2008)
Πλάκα έχετε. Ας φτιάξει ένα site με μονολόγους για διάφορες περιπτώσεις, να καταφεύγουμε όταν τους χρειαζόμαστε....



Δεν είναι κακόοοο...καθόλου κακό..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49624 από Arpagmenos στις 10 Ιουνίου 2008, 2:32μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
όσο και να φαίνεται περίεργο ακόμα μετά από τόσο καιρό αυτήν σκέφτομαι...δεν της έχω πει αυτό το συγγνώμη-επανόρθωση ακομα.απο την μια λέω να πάω γιατί έγινα πολύ ρεζίλι με αυτό που έκανα και από την άλλη πως γίνετε να την πλησιάσω ενώ με έχει γραμμένο και δεν την ενδιαφέρω καθόλου?!?!αντίθετος με έναν άλλον που πως να το πω..τον κοιτάζει στην κυριολεξία εννοώ.όχι πως τον ξέρει καθολου βεβαια .έχω μπερδευτεί τελείως..και το μεγάλο ερώτημα τη να κάνω????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49629 από death στις 10 Ιουνίου 2008, 2:55μμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
μη κανεις απολυτος ΤΙΠΟΤΑ! αν ειναι να γινει κατι θα γινει οταν δεν το επιδιωκεις. αν το κυνηγας φευγει. μπορει να σκανεις αλλα σκασε με τον εαυτο σου. χαλαρωσε λιγο κ να δεις οτι μπορει να κανει η ιδια κατι που ποτε δεν θα περιμενες...
αυτο "ΠΡΟΣΠΑΘΩ" να κανω κ εγω κ αρχιζει να πιανει.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49640 από Arpagmenos στις 10 Ιουνίου 2008, 8:06μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
αν είναι να βγάλουμε τίποτα θα το δοκιμάσω και αυτό death.δεν ξέρω..βλέποντας και κάνοντας θα γίνει η δουλειά.ευχάριστω για το εδιαφέρον σας και για τα πιο παλιά post(δεν ειχα πεί ούτε ένα ευχάριστω το γαϊδούρι!!)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49702 από mantw στις 13 Ιουνίου 2008, 11:31πμ

mantw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2008
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
egw lew oti prepei na skefteiston tropo pou se koitaei..
kai apo ekei tha katalaveis kai tis protheseis tis
gia paradeigma allo to vlema tis antipatheias allo to vlemma tis periergias allo to vlema se paizw me to mati allo to ekfulo stul
oti se koitakse me tin akri tou matiou tis 2 pithanotites exei gia mena:i pou tis areseis alla ntrepetai kai de thelei na sto deikse i oti skeftike ox pali autos pou me koitaei kala kala katse na mi ton koitaksw kai nomizei kai tipota eksou kai to koitagma me tin akri tou matiou tis.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49703 από Arpagmenos στις 13 Ιουνίου 2008, 11:51πμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
τι μου την θύμισες αυτήν την ιστορία μια χαρά κέφια είχα σήμερα πέρα από την πλακα αυτό σκέφτομαι και εγώ και έχω μπερδευτεί.ευχάριστω πάντως
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51895 από asimakis στις 16 Ιανουαρίου 2009, 9:57μμ

asimakis

μέλος από: 13/1/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΘΟΡΜΙΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟΜΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΧΝΕΙΣ.ΕΝΟΟΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΧΕΣΗ.ΟΤΑΝ ΚΟΛΑΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΓΗΝΕΚΑ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΠΑΝΕ.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login