Στείλε λεφτά στο ftou.gr
667: Ο γείτονας του θηρίου.
Κυριακή, 28 Απριλίου

’’παιχνιδια’’ στο σεξ

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94520 από siaki93 στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 2:50πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια και παλι! Μιας και πλησιαζει ως γνωστον η μερα του αγιου βαλεντινου κυριως εμπορικη αλλα καποιες φορες μπορει να ''βοηθαει'' κιολας! και ηθελα να παρω καποιες γνωμες...εδω και καιρο σκεφτομουν να παρω χειροπεδες γιατι γενικα με φτιαχνει πολυ σαν ιδεα και σκεφτομουν να τις παρω σαν δωρο στο αγορι μου φυσικα μαζι με κατι αλλο απ τα συνηθισμενα! Του το ειχα πει καποια στιγμη και δεν ειχε διαφωνησει με την ιδεα αλλα δεν εκανε και καποια κινηση γιατι γενικως στο θεμα σεξ ειναι καπως ας πουμε''ντροπαλος''...Κυριως για αγορια αλλα ειναι δεκτες ολες οι αποψεις θα σας αρεσε η κοπελα σας να παρει μια τετοια πρωτοβουλια και να σας κανει ενα τετοιο δωρο, η θα το θεωρουσατε πολυ ''προχωρημενο''? και γενικοτερα θα σας εφτιαχνε κατι τετοιο η θα κομπλαρατε καπως?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94521 από Webmaster στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 4:07πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Εσύ δεν είσαι που τον κάνεις και του πέφτει;

Σου είπα και πριν, το λέω και τώρα: Τον αγχώνεις διότι είσαι άπειρη, απαιτητική και ψώνιο ταυτόχρονα. Συνδυασμός που εγγυάται αποτυχία. Και τώρα θα πας δειλά-δειλά και μουλωχτά να βάλεις "ποικιλία" στην ερωτική ζωή ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ. Αν το κάνεις αυτό, τα πρώτα τρία που θα σκεφτεί είναι:

1. Με έχει πάρει χαμπάρι που είμαι ανίκανος και προσπαθεί να φτιάξει το πρόβλημα. Πωπώ άγχος, πρέπει να αποδώσω για να μην τη στενοχωρήσω κιόλας. Είναι και του αγίου Βαλεντίνου!!! Ένας λόγος παραπάνω!!! Να αποδώσω, να αποδώσω, να μην ξεφτιλιστώ!!! (χτύποι καρδιάς 200/λεπτό)

2. Τι είναι αυτά τώρα; Είναι πουτάνα και γουστάρει βίτσια τρελά και εγώ δεν μπορώ να κάνω τέτοια πράματα. Πω, σίγουρα θα το έχει κάνει και με άλλους (χτύποι καρδιάς 220/λεπτό)

3. Αυτές τις έφερε για μένα ή για κείνη; Και πώς δουλεύουν; Και τι πρέπει να κάνω τώρα; (χτύποι καρδιάς 240/λεπτό, ιδρώτας, αίσθημα λιποθυμίας)

Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν κι επιδέξιους κώλους. Αυτά που λες έχουν φάση για ζευγάρια που υπάρχει χημεία και που η κοπέλα είναι πραγματικά άνετη και όχι επηρμένη. Εσύ δεν είσαι τίποτα άλλο παρά μια άσχετη που το παίζει προχωρημένη και για να κρυφτείς έχεις βγάλει όλο το ψώνιο σου σ' αυτό το παιδί, σε σημείο που τον κόμπλαρες τελείως. Και τώρα αντί να του δώσεις αυτοπεποίθηση, ψάχνεσαι πώς να τον αποτελειώσεις.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94527 από GoodNightLeftSi στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 3:50μμ

GoodNightLeftSi

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
διαβασα και το προηγουμενο προβλημα και αυτο και καταλαβα οτι μαλλων τον αγχωνεις πραγματικα.Αυτο που θα επρεπε να κανεις ειναι να των πιασεις και να του εξηγησεις τι τρεχει.Δηλαδη οτι δεν πρεπει να προσπαθει να ικανοποιησει εσενα αλλα τον εαυτο του (ακομα και αν αυτο δεν ισχηει,αλλα σιγουρα θα αποδοσει καλυτερα αν το νομιζει τουλαχιστων)
ετσι θα σταματησει να αγχωνετε θα αποδωσει καλυτερα και θα δεις και εσυ μια "ασπρη μερα"
επεισεις αυτο με τις χειροπεδες θα επρεπε να του το πεις πρωτα μην του ερθει αποτομα.εγω προσωπικα βεβαια αν μου εκανε κατι τετοιο η κοπελα μου θα γουσταρα πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94528 από panos207 στις 10 Φεβρουαρίου 2012, 4:37μμ

panos207

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Να σου πω την αλήθεια και εγω θα γουσταρω χειροπέδες, αλλά.... βάση τα παραπάνω που λεει ο Webmaster....αν όντως γουστάρει τις χειροπέδες άστον να τις αγοράσει ο ίδιος, άστον να πάρει αυτός μια kinky πρωτοβουλία!
Και απο περιέργεια αν θες πες μας την κατάληξη της ημέρας του Αγ Βαλεντίνου!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94563 από siaki93 στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 4:02πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Καταρχην για να απαντησω στο πρωτο θεμα αν και ανηκε σε αλλο topic δεν ημουν τελικα εγω αυτη που τον αγχωνω γιατι μετα απο παροτρυνση δικη του πηγαμε σε ανδρολογο να δει γιατι του συμβαινει αυτο! Απο οργανικης πλευρας ηταν ολα αψογα και δεν εχει κανενα θεμα εκτος απο αυτο βεβαια καναμε μια συζητηση πανω στο θεμα απαντησα καποιες ερωτησεις και εγω κ το αγορι μου και ειπε οτι οχι μονο δεν τον αγχωνω το αντιθετο μαλιστα! Κατεληξε λοιπον μετα απο ολα αυτα στο συμπερασμα οτι ολο αυτο συμβαινει γιατι με ''σεβεται υπερβολικα'' κατα καποιο τροπο και εχει δεθει μαζι μου με αποτελεσμα να θελει να ειναι τρυφερος γι αυτο και αντιμετωπιζει αυτο το προβλημα μονο την ωρα της δυεισδυσης και πριν ειναι ολα οκ αφου υποσυνειδητα πιστευει πως με αυτο τον τροπο με ''μεταχειριζεται για την απολαυση του'' και δεν μπορει να το δεκτει ουσιαστικα αυτο!..Ειπε επισης οτι ειναι ενα πολυ συχνο φαινομενο και εμφανιζεται σε ενα μερος του ανδρικου πληθυσμου που λειτουργει πιο συναισθηματικα και κυριως σε ατομα που εχουν αρκετο καιρο σχεση!...

Εκτος αυτου λοιπον μου ειπε πως με τον τροπο που απαντησα τις ερωτησεις ειναι προφανες οτι μπορω να τον''βοηθησω'' ως ενα σημειο φυσικα γιατι η συγκεκριμενη ''ομαδα ανδρων'' που αντιμετωπιζει αυτο το προβλημα το μονο που δεν θελει ειναι μια συντροφο που θα λειτουργει εντελως παθητικα απο 'κει κ περα βεβαια το θεμα ειναι δικο του γιατι ειναι καθαρα στο υποσυνειδητο του και μονο εκεινος μπορει να το αντιμετωπισει εξ' ολοκληρου!

Ωστοσο αυτες οι αντιδρασεις που περιγραφει ο webmaster ειναι εντελως αφυσικες φτανοντας στο επιπεδο του γελοιου γιατι δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα πια! Σχολιαζοντας απλα κ μονο το 3ο δεν νομιζω οτι θα εχει τετοια αντιδραση ενα αγορι στην ηλικια του δικου μου αλλα ενα 15χρονο που ξεκιναει τοτε την σεξουαλικη του ζωη και δεν ξερει ουτε που μπαινει τι...

Παρολα αυτα παντως δεν νομιζω οτι το να μην εχεις την εμπειρια σε επιπεδο ''τζουλιας'' η οποιασδηποτε αλλης που εχει παει με ολο τον ελληνικο πληθυσμο και εξαπλωνεται και στα περιχωρα δεν σου επιτρεπει να εχεις προτιμησεις και την δυνατοτητα να δοκιμαζεις καινουργια πραγματα στο θεμα σεξ! Kαι εκτος αυτου η ευκαιρια να αποκτησεις εμπειριες και να μαθεις τι πραγματικα σ αρεσει δινεται αποκλειστικα με τη δοκιμη! Αλλα συμφωνα με αυτο που λεει ο webmaster ολες οι ''ασχετες'' δεν πρεπει ποτε να δοκιμασουν τιποτα απολυτως και να περιοριστουν στου επιπεδου τους χωρις να εχουν καμια προοπτικη για εξελιξη..

Εγω δεν ημουν ποτε αυτης της νοοτροπιας και ουτε νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να ακολουθησω κατι τετοιο! Μ αρεσει να δοκιμαζω καινουργια πραγματα και να ''περναω καλα'' την ωρα του σεξ καθως πιστευω πως οταν εισαι σε μια σχεση το κυριοτερο ειναι να εκφραζεις τα θελω και τις προτιμησεις σου και οχι να τα καταπιεζεις παντα στα ορια που θετει το ζευγαρι φυσικα για να ειναι και οι δυο ευχαριστημενοι...

Οσο για αυτο που λεει ο GoodNightLeftSi το εχουμε συζητησει και ειχε θετικη σταση απεναντι στο να παρουμε χειροπεδες και γενικα εχουμε δοκιμασει το θεμα του ''δεσιματος'' αλλα οχι με χειροπεδες οποτε δεν νομιζω οτι θα του ερθει τοσο αποτομο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94564 από Webmaster στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 5:51πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Χάθηκε κάθε ελπίδα για το μέλλον της ανθρωπότητας.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94565 από Μοχθηρό Γουρούν στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 11:08πμ

Μοχθηρό Γουρούν

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Αν από το 93 που έχεις και στο name σου είσαι και 18 ετών τότε θα πρέπει να γνωρίζεις ότι το σεξ δεν έχει να κάνει με την ηλικία.

Κάπου αναφέρεις για 15χρονο για σεξουαλική ζωή και για το αν ξέρει τι μπαίνει που!

Λοιπόν υπάρχει μεγάλο ποσοστό σε ηλικία 20+ που δεν έχει την παραμικρή εμπειρία! Όπως καταλαβαίνεις είσαι κ εσύ άπειρη!

Άρα +1 στον Webmaster κ από μένα.

Υ.Γ το πρόβλημα του δικού σου όπως λες δεν αφορά αυτόν άλλα εσένα, εσύ προκαλείς προβλήματα και μάλιστα με τρόπο που δεν μπορείς να το καταλάβεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94578 από siaki93 στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 3:29μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Μοχθηρό Γουρούν@11 Φεβρουαρίου 2012)
Αν από το 93 που έχεις και στο name σου είσαι και 18 ετών τότε θα πρέπει να γνωρίζεις ότι το σεξ δεν έχει να κάνει με την ηλικία.

Κάπου αναφέρεις για 15χρονο για σεξουαλική ζωή και για το αν ξέρει τι μπαίνει που!

Λοιπόν υπάρχει μεγάλο ποσοστό σε ηλικία 20+ που δεν έχει την παραμικρή εμπειρία! Όπως καταλαβαίνεις είσαι κ εσύ άπειρη!

Άρα +1 στον Webmaster κ από μένα.

Υ.Γ το πρόβλημα του δικού σου όπως λες δεν αφορά αυτόν άλλα εσένα, εσύ προκαλείς προβλήματα και μάλιστα με τρόπο που δεν μπορείς να το καταλάβεις.



Καταρχην το 93 που εχω στο ονομα μου ειναι ημερα και μηνας γεννησης δεν εχει να κανει με το ετος 22 ειμαι...

Οσο για αυτο που λες με την ηλικια εννοειται οτι δεν παιζει ρολο αν δεν ειναι ενεργα τα ατομα! Σε οποιδηποτε ηλικια και αν ειναι θεωρουνται απειρα καθως η εμπειρια δεν αποκταται μονο με τα χρονια αλλα κυριως με την''εξασκηση'' οταν μιλαμε για τον τομεα του σεξ...εγω το ανεφερα γι αυτο που ειχε γραψει παραπανω ο webmaster ως παραδειγμα γιατι γνωριζω τι εμπειριες εχει ο δικος μου και δεν τον χαρακτηριζεις σε καμια περιπτωση πρωταρη που αντιδρα ετσι...

Και το οτι δεν αφορα εμενα αλλα εκεινον καταρχην δεν το λεω εγω αλλα ειναι αυτο που μας ειπε ο ανδρολογος μετα την διαγνωση καθως το γεγονος οτι συνεβαινε και με καποιες απο τις προηγουμενες σχεσεις του (εννοοντας φυσικα μακροχρονιες οχι της εβδομαδας και των 1-2 μηνων) ειναι αυτο που το αποδεικνυει κιολας οτι δεν ευθυνομαι εγω για αυτο που του συμβαινει! Αν γινοταν αποκλειστικα και μονο μαζι μου και στο παρελθον δεν ειχε προβλημα τοτε φυσικα και θα το παραδεχομουν και θα αλλαζα καποια πραγματα που ισως τον κομπλαραν αλλα εφοσον συνεβαινε και στο παρελθον οι ευθυνες δεν μπορουν να επιρριφθουν σε εμενα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94587 από Webmaster στις 11 Φεβρουαρίου 2012, 6:51μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Τύφλες σου κι εσένα και του ανδρολόγου.

Σου κάνω εγώ διάγνωση και σου λέω ότι εσύ είσαι το πρόβλημα. Ο χαρακτήρας σου.

Επίσης για το 93 λες ψέματα.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94634 από siaki93 στις 12 Φεβρουαρίου 2012, 7:24μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@11 Φεβρουαρίου 2012)
Τύφλες σου κι εσένα και του ανδρολόγου.

Σου κάνω εγώ διάγνωση και σου λέω ότι εσύ είσαι το πρόβλημα. Ο χαρακτήρας σου.

Επίσης για το 93 λες ψέματα.


Ωραια τωρα θα βγαλουμε αχρηστους και τους γιατρους να δω τι αλλο θα ακουσω...αφου εισαι λαθος γιατι δεν το παραδεχεσαι ποτε και επιμενεις ηθελα να ηξερα? Το μονο πραγμα που μπορω να σκεφτω για αυτη την αντιδραση και την επιμονη σου σ αυτο το θεμα ενω βρισκομαστε σε καινουργιο ειναι οτι σου εχει συμβει κατι παρομοιο με κοπελα και δεν μπορεις να το ξεπερασεις δεν εξηγειται αλλιως...Οσο για το 93 που διαφωνεις, λες να μην ξερω ποσο χρονων ειμαι?? :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login