Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Τρίτη, 14 Μαΐου

’’παιχνιδια’’ στο σεξ

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94661 από panos207 στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 4:03μμ

panos207

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Ντάξ η αλήθεια είναι πως χειροπέδες θα βάλετε για να πέσετε στο κρεβάτι και όχι στον κορυδαλλό,πόσο χάλια μπορεί να καταλήξει αυτό?Αλλά για να του δώσεις το προβάδισμα να πάρει πρωτοβουλία πρέπει να να παροτρύνεις να διαλέξει αυτός το επόμενο ''δώρο-βήμα''!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94680 από siaki93 στις 13 Φεβρουαρίου 2012, 7:23μμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panos207@13 Φεβρουαρίου 2012)
Ντάξ η αλήθεια είναι πως χειροπέδες θα βάλετε για να πέσετε στο κρεβάτι και όχι στον κορυδαλλό,πόσο χάλια μπορεί να καταλήξει αυτό?Αλλά για να του δώσεις το προβάδισμα να πάρει πρωτοβουλία πρέπει να να παροτρύνεις να διαλέξει αυτός το επόμενο ''δώρο-βήμα''!!


Συμφωνω κ εγω με αυτο δεν ειπα οτι θα τον δεσω και θα αρχισω τα βασανιστηρια (τουλαχιστον κυριολεκτικα :P) ειπαμε! Απλα νομιζω οτι ειναι μια καλη ιδεα για αλλαγη και για να δοκιμασουμε κατι καινουργιο και εκτος αυτου με φτιαχνει κ εμενα παρα πολυ!! Παντως πιστευω οτι θα το ''επιβεβαιωναν'' και αρκετοι απο τον ανδρικο πληθυσμο απ οτι εχω καταλαβει! Ωστοσο επειδη δεν νομιζω οτι θα επαιρνε την πρωτοβουλια να το κανει εκεινος πρωτος γιατι οσο και να λες οτι θα μου αρεσε κατι τετοιο και μενεις στα λογια δεν νομιζω οτι μπορεις να το ''περασεις'' κ τοσο πολυ ως αποψη, απ αυτο πιστευω θα του δωθει η δυνατοτητα εστω και ως σκεψη που μπορει να μην ειχε μεχρι τωρα να υλοποιησει κατι αναλογο καποια αλλη στιγμη κ εκεινος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94715 από panos207 στις 14 Φεβρουαρίου 2012, 2:34μμ

panos207

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Προχωρα και πες μας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login