Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Σε ζητάνε από το χωριό σου. Θέλουν τον τρελό τους πίσω.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Θελω την συμβουλη σας!! Help!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94943 από sTeV στις 20 Φεβρουαρίου 2012, 5:05πμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Γεια σας με λενε Στεφανο και ειμαι 24. Εχω σχεση με μια κοπελα εδω και 6 μηνες! Ποτε δεν ειχαμε προβλημα στο σεξ και εδειχνε να το απολαμβανει καθε φορα. Ομως μια συζητηση που ειχαμε πριν λιγες μερες και κατω απο πιεση δικη μου (βλακεια μου) μου αποκαλυψε εμπειριες της με προιγουμενους συντροφους της και μου ειπε πως με τους μισους απο ειχε ζησει και κολπικους και κλειτοριδικους οργασμους, τελειωνανε ταυτοχρονα και μερικες αλλα λιγες φορες τισ προκαλουσαν συνεχομενους οργασμους 2-4 φορες απανωτα.. Δεν υπηρχε περιπτωση να με κοροιδευε σε αυτα που ελεγε γιατι ημουν αρκετα πιεστικος να μαθω καθε λεπτομερεια.. Σε εναν συγκεκριμενα δεν χρειαζοταν να τριφτει η' να την ακουμπησει την ωρα που το κανανε για να πετυχει κολπικο οργασμο μαζι του μου ειπε.. αρκετοι απο αυτους ειχαν μεγαλα προσοντα αλλα μου λεει πως δεν παιζει ρολο αυτο.. μου εχει πεσει αρκετα η ψυχολογια μην μπορωντας να της προσφερω το ιδιο και εγω.. δεν μπορουμε να τελειωσουμε ποτε ταυτοχρονα και κραταει το πολυ 10 λεπτα απο μερουσ μου σε δυισδηση.. αντε ενα τεταρτο και κατι στα πολυ καλα μου.. το μεγεθος του πεους μου ειναι 15cm με παχος 13cm διαμετρο.. μπωρω να την κανω να τελειωσει μονο με παιχνιδια και γλωσσα αλλα ποτε κολπικα (μονο κλειτοριδικα) και ποτε οταν ειμαι μεσα της.. δηλαδη ταυτοχρονα.. μια φορα θυμαμαι πηγα να το πετυχω οταν ημουν μεσα της αλλα τελειωσα για λιγο νωριτερα.. το ξερω πως υπαρχουν πολυ χειροτερα σεξουαλικα προβληματα και θα φανει σε μερικους αστειο μονο που το συζηταω αλλα πραγματικα δεν εχω ξαναγνωρισει κοπελα που να θελω να την ευχαριστησω τοσο πολυ οσο αυτη που ειμαι τωρα.. σασ παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας, τισ συμβουλες σας και οτι αλλο θεωρησετε πως θα με βοηθησει με την περιγραφη και τις λεπτομερειες που σας εδωσα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :(
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #94949 από Nicolas στις 20 Φεβρουαρίου 2012, 12:50μμ

Nicolas

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2007
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα,

Ειχα μια περιπτωση πανω κατω ιδια. Θα ξεκινησω και θα πω οτι ο οργασμος στη γυναικα ειναι εγκεφαλικος και οτι αλλο ακουσεις απο εδω κι απο εκει απο κοριτσουδια σε φορουμ η οτιδηποτε ειναι λογια απειριας.

Η περιπτωση μου λοιπον ηταν η εξης: ειχα μια κοπελα η οποια τελειωνε νορμαλ (αλλα οχι παντα) με τον πρωην της. Επισης να πω οτι η κοπελα που ειχα πιο πριν δεν ειχε προβλημα να τελειωνει κολπικα παντα μαζι μου και μαλιστα ηταν πιο ευκολο γι αυτην αυτος ο τροπος.

Τελος παντων, χωρισε λοιπον και μετα απο ενα μηνα του χωρισμου της βρεθηκαμε μαζι. Η πρωτη φορα που τελειωσε ηταν μετα απο 1.5 μηνα και για να το κανει αυτο ηθελε μια συγκεκριμενη σταση (συμβαινει ετσι συνηθως). Μετα απο αυτη τη φορα λοιπον κι ενω καναμε σεξ 4-5 φορες τη βδομαδα δεν μπορουσε να τελειωσει κολπικα με τιποτα.

Καναμε την αναλογη συζητηση οπως εσυ. Και μετα απο αυτο ειχα το ιδιο συναισθημα με εσενα και πιστεψε με ξερω πως ειναι. Λοιπον περασε καιρος και με αυτο στο μυαλο μου αρχισα να μην ευχαριστιεμαι το σεξ πλεον μαζι της. Καποια στιγμη λοιπον μετα απο 7 μηνες πανω κατω καταφερε και τελειωσε και μαλιστα σε ασχετη σταση αλλα το κακο για μενα ειχε γινει.

Το αποτελεσμα λοιπον ειναι οτι χωρισα με κυριο λογο το σεξ και επιμερους τα πολλα ταξιδια στο εξωτερικο λογο εργασιας.

Τελικα αν θελεις τη γνωμη μου, μην το παιρνεις προσωπικα το γεγονος, δοκιμασε τις δυο πιο ευκολες στασεις για τη γυναικα (αυτη απο πανω η εσυ απο πανω, ξεχνα τα απο πισω κτλ.) και ενω το κανεις αυτο σταματα, καν της στοματικο , συνεχισε μετα κανονικα και ξανα τα ιδια χωρις να την αφησεις να τελειωσει με το στοματικο. Θελει ΧΡΟΝΟ αυτο..στα 15 λεπτα δεν θα γινει στο λεω 100%

Και πανω απο ολα...αν ΕΣΥ σκεφτεσαι ΠΩΣ και ΑΝ θα τελειωσει η φιλη σου ή αν αυτη σκεφτεται ΠΩΣ και ΑΝ θα τελειωσει μαζι σου, δεν υπαρχει περιπτωση να το καταφερετε. Αδειαστε τα κεφαλια σας, απολαυστε το και δοκιμασε αυτο που σου ειπα, το πιο πιθανο ειναι να δουλεψει και μαλιστα οταν δε θα το περιμενεις.

Φιλικα,

Νικος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94960 από sTeV στις 20 Φεβρουαρίου 2012, 4:36μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου Νικο! Οσοι ειχαν το ιδιο ή παρομοιο προβλημα με εμενα και τον Νικο παρακαλω να το μοιραστουν μαζι μου αν θελουν και να πουνε τη γνωμη τους/συμβουλες τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94980 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 2:55πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
sTeV, δεν έλεγε ψέματα. Απλώς δεν ήξερε τι ένιωθε και δεν ήταν οργασμός αυτό. Αυτά που λέτε και οι δύο τα γράφουν σε περιοδικά lifestyle για να πουλήσουν και να εντυπωσιάσουν ή σε τσοντάδικα οπότε αγχώνεστε άδικα. Σας πληροφορώ ότι

Πρώτο: Δεν είναι άλλο ο κολπικός άλλο ο κλειτοριδικός. Ένας είναι ο οργασμός και αυτός είναι από την κλειτορίδα.

Δεύτερο: Δεν υπάρχουν πολλαπλοί οργασμοί στις γυναίκες.

Τρίτο: Μια γυναίκα ποτέ σχεδόν δεν έρχεται σε οργασμό με το πέος μέσα της (χωρίς να βάλει χέρι μόνη της). Παρεκτός κι αν τύχει η στάση να είναι τόσο πετυχημένη ώστε να βρίσκει κάπου η κλειτορίδα, όμως αυτό συμβαίνει μία στις χίλιες.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94987 από sTeV στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 1:43μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2012)
sTeV, δεν έλεγε ψέματα. Απλώς δεν ήξερε τι ένιωθε και δεν ήταν οργασμός αυτό. Αυτά που λέτε και οι δύο τα γράφουν σε περιοδικά lifestyle για να πουλήσουν και να εντυπωσιάσουν ή σε τσοντάδικα οπότε αγχώνεστε άδικα. Σας πληροφορώ ότι

Πρώτο: Δεν είναι άλλο ο κολπικός άλλο ο κλειτοριδικός. Ένας είναι ο οργασμός και αυτός είναι από την κλειτορίδα.

Δεύτερο: Δεν υπάρχουν πολλαπλοί οργασμοί στις γυναίκες.

Τρίτο: Μια γυναίκα ποτέ σχεδόν δεν έρχεται σε οργασμό με το πέος μέσα της (χωρίς να βάλει χέρι μόνη της). Παρεκτός κι αν τύχει η στάση να είναι τόσο πετυχημένη ώστε να βρίσκει κάπου η κλειτορίδα, όμως αυτό συμβαίνει μία στις χίλιες.





Πως γινεται να μην μπορει μια γυναικα να ξεχωρησει αν αυτο που ενιωθε ηταν κολπικος ή κλειτοριδικος? κατι διαφορετικο θα ενιωθε και το ειπε "Ηταν πολυ πιο εντονο".. Μου λεει οτι την τρελενω, οτι την αναβω πολυ και οτι την ικανοποιω οσο κανενας αλλος αλλα αλλοι της προσφερανε καλυτερους οργασμους, πιο εντονους συμφωνα με τα λεγομενα της στο πως ειναι ο κολπικος οργασμος.. Θελω να πιστευω πως οι οργασμοι σε μια γυναικα ειναι το must για μια ικανοποιητικη σεξουαλικη ζωη.. Οποτε πως ειμαι τοσο καλος ενω δεν το καταφερνω.. Παρακαλω να συμειωθει και το μεγεθος του πεους που εχω δωσει στοιχεια μηπως παιζει καπως ρολο.. Μονο που υπαρχει αυτη η διαφορετικοτητα εμενα με τρελαινει το γεγονος πως δεν μπορω και εγω να της το προσφερω.. Παρακαλω να απαντησουν και μερικες γυναικες αν εχουν την καλοσυνη που εχουν εμπειρια επι του θεματος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94988 από MixalisS στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 2:57μμ

MixalisS

banned
μέλος από: 26/11/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
Μικρό πέος και σίγουρα παίζει ρόλο στις γυναίκες!

Ότι και να λένε μερικοί δεν ισχύει μιας και είναι καθοριστικό και σημαντικό για τη σεξουαλική επαφή.

Όλες το παρατηρουν και το κάνουν σύγκριση κάθε φορά που πέφτουν σε κάποιο διαφορετικό.

Άρα λοιπόν ναι παίζει ρόλο το μέγεθος στην ικανοποίηση και δεν αρκεί μόνο η τενχική.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94991 από sTeV στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 3:33μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Έγραψε:(MixalisS@21 Φεβρουαρίου 2012)
Μικρό πέος και σίγουρα παίζει ρόλο στις γυναίκες!

Ότι και να λένε μερικοί δεν ισχύει μιας και είναι καθοριστικό και σημαντικό για τη σεξουαλική επαφή.

Όλες το παρατηρουν και το κάνουν σύγκριση κάθε φορά που πέφτουν σε κάποιο διαφορετικό.

Άρα λοιπόν ναι παίζει ρόλο το μέγεθος στην ικανοποίηση και δεν αρκεί μόνο η τενχική.




Με λιγα λογια μου λες οτι δεν θα μπορεσω ποτε να το καταφερω λογο μεγεθους??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94992 από sTeV στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 4:32μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καμια γυναικα να μιλησει υπαρχει???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94995 από maria27 στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 5:11μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν πρεπει να μιλησω γιατι δεν ειμαι και πολυ εμπειρη και φοβαμαι μην σε μπερδεψω. Παρολα αυτα προς θεου δε σημαινει τιποταα το μεγεθος. Η τεχνικη εχει σημασια. Εγω ας πουμε τελειωνω πολυ πιο ευκολα με δαχτυλο. Για αυτο μην ανησυχεις και παιδευεσαι τοσο. Προσπαθησε να το ευχαριστιεσαι και να περνατε οσο πιο καλα μπορειτε. Να κανετε οτι σας αρεσει και στους δυο και ετσι δεν θα εχετε κανενα παραπονο ο ενας απ'τον αλλον. Η κοπελα σου για να ειναι μαζι σου σημαινει οτι σε αγαπαει και δεν εχει κανενα προβλημα με την ερωτικη σας ζωη.. αν ειχε θα στο ελεγε! Εγω θα σου λεγα να εξασκησεις την αντοχη σου ετσι ωστε να μην τελειωνεις τοσο γρηγορα και να προλαβαινει να τελειωνει και η κοπελα σου.

ελπιζω να βοηθησα εστω και λιγουλακι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94996 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 6:00μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μην την ακούς καθόλου. Απλούστατα λέει βλακείες. Αυτό που θέλει να πει, και δεν ξέρει να το εκφράσει, είναι ότι οι άλλοι την είχαν μεγαλύτερη και την έκαναν να νιώθει πιο όμορφα ενώ ήταν μέσα της και να είναι πιο έντονος ο οργασμός όταν τέλειωνε από την κλειτορίδα.

Βέβαια ντρέπεται να σου πει ότι τέλειωνε από 'κει, για διάφορους λόγους. Για κάποιο λόγο οι περισσότερες Ελληνίδες έχουν αυτό το πρόβλημα. Μάλλον λόγως κακής πληροφόρησης/παιδείας.

Για να ξεστραβωθείς και να μην αγχώνεσαι άδικα, αν ξέρεις Αγγλικά, διάβασε εδώ:

The Medical Need forbr Orgasms in Women

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login