Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι μέρες που είσαι περιστέρι, αλλά τις πιο πολλές είσαι το άγαλμα.
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Θελω την συμβουλη σας!! Help!!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94998 από sTeV στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 6:16μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2012)
Μην την ακούς καθόλου. Απλούστατα λέει βλακείες. Αυτό που θέλει να πει, και δεν ξέρει να το εκφράσει, είναι ότι οι άλλοι την είχαν μεγαλύτερη και την έκαναν να νιώθει πιο όμορφα ενώ ήταν μέσα της και να είναι πιο έντονος ο οργασμός όταν τέλειωνε από την κλειτορίδα.

Βέβαια ντρέπεται να σου πει ότι τέλειωνε από 'κει, για διάφορους λόγους. Για κάποιο λόγο οι περισσότερες Ελληνίδες έχουν αυτό το πρόβλημα. Μάλλον λόγως κακής πληροφόρησης/παιδείας.

Για να ξεστραβωθείς και να μην αγχώνεσαι άδικα, αν ξέρεις Αγγλικά, διάβασε εδώ:

The Medical Need forbrOrgasms in Women





Θα μπορουσες να το πεις πιο ομορφα.. Αυτη η επιθεση σου απλα ειναι αρνητικη για μενα και για οποιονδηποτε εδω μεσα.. Και δεν ζητησα να μου τα χωσουν.. Ναι μεν να μου μιλησουν αντικειμενικα και με ειλικρινεια αλλα οχι να μου δημιουργησουν μεγαλυτερο κομπλεξ.. δλδ με τα δικα σου δεδομενα ολοι οι αντρες που την εχουν μεγαλυτερη απο μενα θα επρεπε να ειχαν ολες τισ γυναικες και εγω και κατωτεροι μου να μενουν στην απ'εξω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94999 από Webmaster στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 7:33μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μα σου μίλησα με ειλικρίνεια κι εσύ το πήρες προσωπικά και κατάλαβες λάθος.

Πού την είδες την επίθεση; Σου λέω ότι ο οργασμός των γυναικών ΔΕΝ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ από τον άντρα, όσο μεγάλη κι αν την έχει, αλλά από την ίδια τη γυναίκα (συνήθως μόνη της με αυνανισμό). Και σου δίνω και στοιχεία από ένα καλά τεκμηριωμένο άρθρο που πολλοί απαξιούν να διαβάσουν διότι δεν τους αρέσει το design του site, αλλά αν προσέξεις καλά, αυτά που λέει θα τα ανακαλύψουν οι "mainstream" επιστήμονες 100 χρόνια μετά.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95002 από sTeV στις 21 Φεβρουαρίου 2012, 9:04μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2012)
Μα σου μίλησα με ειλικρίνεια κι εσύ το πήρες προσωπικά και κατάλαβες λάθος.

Πού την είδες την επίθεση; Σου λέω ότι ο οργασμός των γυναικών ΔΕΝ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ από τον άντρα, όσο μεγάλη κι αν την έχει, αλλά από την ίδια τη γυναίκα (συνήθως μόνη της με αυνανισμό). Και σου δίνω και στοιχεία από ένα καλά τεκμηριωμένο άρθρο που πολλοί απαξιούν να διαβάσουν διότι δεν τους αρέσει το design του site, αλλά αν προσέξεις καλά, αυτά που λέει θα τα ανακαλύψουν οι "mainstream" επιστήμονες 100 χρόνια μετά.






Απο οτι διαβασα ειναι περισσοτερο εγκεφαλικο,επιρεαζει το κατα ποσο χαλαρη και open up ειναι εκεινη τη στιγμη και κατα ποσο και με ποιο τροπο ασχολειται ο αντρασ μαζι της εκει κατω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95053 από maria27 στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 5:02μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Webmaster@21 Φεβρουαρίου 2012)
Μην την ακούς καθόλου. Απλούστατα λέει βλακείες. Αυτό που θέλει να πει, και δεν ξέρει να το εκφράσει, είναι ότι οι άλλοι την είχαν μεγαλύτερη και την έκαναν να νιώθει πιο όμορφα ενώ ήταν μέσα της και να είναι πιο έντονος ο οργασμός όταν τέλειωνε από την κλειτορίδα.

Βέβαια ντρέπεται να σου πει ότι τέλειωνε από 'κει, για διάφορους λόγους. Για κάποιο λόγο οι περισσότερες Ελληνίδες έχουν αυτό το πρόβλημα. Μάλλον λόγως κακής πληροφόρησης/παιδείας.

Για να ξεστραβωθείς και να μην αγχώνεσαι άδικα, αν ξέρεις Αγγλικά, διάβασε εδώ:

The Medical Need forbrOrgasms in Women



οκ... σεβομαι την γνωμη σου. Αλλα θα σε παρακαλουσα να σεβεσαι και εσυ την δικια μου και να μην μιλας τοσο επιθετικα. Μπορει να εχεις δικιο και απλα να λεω βλακιες αλλα καλο θα ηταν να μου το ελεγες με πιο ευγενικο τροπο.

Πραγματικα ουτε εγω γνωριζω αν η ευχαριστηση μια γυναικας εχει σχεση με το μεγεθος αλλα η προσωπικη μου αποψη ειναι πως δεν εχει. Εγω δεν 8α ειχα κανενα κομπλεξ με το μεγεθος και ουτε εχω μια ιδιαιτερη προτιμηση

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95054 από Webmaster στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 5:09μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ποιος σου επιτέθηκε πάλι εσένα;


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95056 από sTeV στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 5:29μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Μπέρδεμα..................
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95063 από Μοχθηρό Γουρούν στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 6:20μμ

Μοχθηρό Γουρούν

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Ναι το μπέρδεμα είσαι είσαι εσύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95064 από sTeV στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 6:22μμ

sTeV

Εικονίδιο
μέλος από: 20/2/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Μοχθηρό Γουρούν@22 Φεβρουαρίου 2012)
Ναι το μπέρδεμα είσαι είσαι εσύ.




Να'σαι καλα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95080 από maria27 στις 22 Φεβρουαρίου 2012, 9:30μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
εε? μπερδευτηκα...
τελος παντων κατι πρεπει να καταλαβα λαθος
συνχωρεστε με... το ξανθο φταιει!

βασικα.... ο sTeV-μπερδεμα φταιει για οοοολα! χαχαχαχα (πλακα κανω αλλα καπως πρεπει και εγω να καλυψω το λαθακι μου :P)

Υ.Γ. περα απ' την πλακα, πραγματικα συγνωμη που προκαλεσα αυτο το μπερδεμα στο θεμα :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login