Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ποσά αντιστρόφως ανάλογα: Όσο περισσότερο προσπαθείς να κάνεις παιδί, τόσο λιγότερο θα απολαμβάνεις το σεξ.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μου αρέσουν τα κορίτσια...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100275 από MARIANGGELA στις 10 Μαΐου 2012, 1:13πμ

MARIANGGELA

μέλος από: 10/5/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Είμαι 16 χρονών και μάλλον δεν είμαι straight αλλά ούτε buy. Είμαι πολύ κοντά με την κολλητή μου και τις προάλλες φιληθήκαμε, αλλά αυτή έχει αγόρι. Εγώ δεν είχα ποτέ. Τέλος πάντων, η φίλη μου πρότεινε εκτός από φάσωμα να κάνουμε και έρωτα. Αλλά εκείνη είναι έμπειρη και εγώ δεν έχω ιδέα. Και πώς μπορούν να κάνουν έρωτα δύο κοπέλες; Μήπως επειδή είμαι ντροπαλή μου έχει κολλήσει η ιδέα ότι είμαι λεσβία; Και αν ναι, δεν θα ήταν πιο σωστό να κάνω σχέση με μια κοπέλα που θα είναι 100% σαν εμένα; Εννοώ η φίλη μου είχε ήδη δύο σχέσεις…
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100276 από Adoria στις 10 Μαΐου 2012, 1:30πμ

Adoria

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εφόσον δεν είχες αγόρι ποτέ,δεν μπορείς να γνωρίζεις πως θα ήταν μια σχέση μαζί του και από την στιγμή που σε φίλησε η κολλητή σου,έχεις την εντύπωση πως σου αρέσουν οι κοπέλες.Μέγα λάθος!!!
Για να βγάλεις συμπεράσματα θα πρέπει να έχεις εμπειρίες και με τα δύο φύλα πρώτα.Στήν πορεία θα ανακαλύψεις αν γέρνεις περισσότερο σε μια straight κατάσταση ή αν σε ελκύουν περισσότερο τα κορίτσια.Θα σε συμβούλευα να μην παρασυρθείς από τις ορμές της φίλης σου και να προσπαθήσεις να γνωρίσεις κάποιο αγόρι.Ισως ξεκαθαρίσουν όλα μέσα σου και ανακαλύψεις την πραγματική σου φύση και τις αληθινές σου βιολογικές προτιμήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100277 από rhgas στις 10 Μαΐου 2012, 1:38πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχουν κανόνες στο σεξ.Αν σου αρέσει η ιδέα να το κάνεις με τη φίλη σου τοτε να το κάνεις και μην σκέφτεσαι τι μπορεί να σκεφτεί ο οποιοσδήποτε.Πιστεύω με αυτο το τρόπο θα μάθεις αν σου αρέσουν τα κορίτσια και θα περάσεις και καλά.Και αν τελικά είσαι οντως λεσβία ή bi δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα να το θυμάσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100278 από MARIANGGELA στις 10 Μαΐου 2012, 1:44πμ

MARIANGGELA

μέλος από: 10/5/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ αγαπητή Adoria. Αλλά μάλλον έχω κατασταλάξει στην σεξουαλική μου κατεύθυνση ή πιο σωστά, μου αρέσει πιο πολύ η ιδέα να ειμαι με κορίτσια. Άλλη ήταν η βοήθεια που ήθελα να μου δώσετε. Να τονίσω ότι έχω μια μεγάλη αηδία όταν σκέφτομαι ότι θα βρίσκομαι σε παθητική στάση κατά την φυσιολογική επαφή, πείτε με παράξενη αλλά θέλω να είμαι ισότιμη κατά τον έρωτα και να μην παίζω το ρόλο του ζώου που θα στήνεται στα τέσσερα. Συγνώμη για τις φράσεις που χρησιμοποιώ, αλλά έτσι νιώθω. Και αυτό που μου λες να δοκιμάσω και τα δύο φύλα, είναι λίγο επιπόλαιο. Γιατί μπορεί να δοκιμάσω τα αγόρια και να το μετανιώσω παρά πολύ. Το πιο σωστό είναι να εξερευνήσω αυτό που με ελκύει περισσότερο σε αυτήν την φάση και αν με εκφράζει και με καλύπτει, μένω εδώ. Αν όχι, τότε προχωράμε στο άλλο.

Αυτό που ρωτάω είναι το εξής, αν είναι σωστό να κάνω σχέση με την φίλη μου που δεν είναι σαν εμένα, αλλά περισσότερο είναι ένα άτομο με αχόρταγες ορέξεις. Και πώς θα κάνω έρωτα την πρώτη φορά, πρέπει να χρησιμοποιήσουμε εκείνα τα πλαστικά; Ακουστά τα έχω μόνο και δεν τα ξέρω καλά, γι’ αυτό θέλω την συμβουλή σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100279 από Adoria στις 10 Μαΐου 2012, 2:02πμ

Adoria

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Με αυτή σου την απάντηση ξεκαθάρισε περισσότερο το τοπίο γιατι δεν σου κρυβω πως υπήρχαν κάποιες ασάφειες στο πρώτο πόστ.Εγραψες "Μήπως επειδή είμαι ντροπαλή μου έχει κολλήσει η ιδέα ότι είμαι λεσβία; "...αρα κατάλαβα πως ακόμα ψαχνόσουν.Οκ πάμε παρακάτω.Ο ερωτας ειναι εγκεφαλικος και το φυλο δεν παιζει κανενα ρολο και να κάνεις σέξ με την φίλη σου αν το νιώθεις δεν είναι κακό..αντιθέτως θα το ευχαριστηθείς εφόσον έχει ορέξεις και θα σου μάθει όλα τα μυστικά.Δεν θα έχεις καμία παθητική στάση και μπορείς κι εσυ να συμμετέχεις ενεργά αν και θα σε καθοδηγήσει εκείνη και θα σου δείξει τα βασικά σημεία που την ερεθίζουν.Το να χρησιμοποιήσεις "dildo" δεν είναι έγκλημα αρκεί η όλη διαδικασία να είναι τρυφερή στην αρχή για να μην πονέσεις.Ολοκληρο το σώμα μας, ειναι μια ερωτογενής ζώνη και τα χάδια είναι πολύ σημαντικά καθώς μπορείτε να "παίξετε" με τα κορμιά σας και να αγγίξετε τα ευαίσθητα σημεία της καθεμιάς...καθώς θα φιλιέστε συγχρόνως.Ενω τα κορμιά σας θα είναι κολλημένα και θα έχετε φτάσει σε μια κατάσταση όπου η ηδονή θα σας έχει τρελάνει..θα δείς πως τα δάχτυλα,η γλώσσα και όλες σου οι αισθήσεις δεν θα χρειάζονται πλέον καθοδήγηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100280 από MARIANGGELA στις 10 Μαΐου 2012, 2:23πμ

MARIANGGELA

μέλος από: 10/5/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι ότι αυτά που μου λες είναι πολύ «προχωρημένα» και με ξάφνισαν. Δεν μου μίλησες καθόλου για τον πόνο της πρώτης φοράς και την αμηχανία που θα έχω. Μήπως πρέπει να υπάρχει πραγματική αγάπη και από τις δυο πλευρές, για να τρελαθούμε όπως λες και να αφεθούμε στην ορμή του συναισθήματος που θα καθοδήγει τα σώματα μας. Κάπως μπερδεμένα το έγραψα. Εννοώ ότι εγώ την αγαπώ την φίλη μου, αλλά αυτή μάλλον με βλέπει σαν ένα πείραμα. Θέλω να πω, μήπως δεν είναι σωστό να δοθώ σε αυτήν και να αναζητήσω κάποια άλλη, πιο ταιριαστή συναισθηματικά και που να είναι άπειρη σαν εμένα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100292 από Adoria στις 10 Μαΐου 2012, 3:59μμ

Adoria

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Σε ξάφνιασαν τα όσα λέω...αλλά θέλεις να κάνεις σέξ με την φίλη σου;Αυτο δηλαδή είναι soft!Δεν καταλαβαίνω γιατί είσαι κολλημένη με την φίλη σου.Βγές έξω και αναζήτησε άλλη σύντροφο για να μην αισθάνεσαι σαν πειραματόζωο και να είστε και οι δύο άπειρες αν και μια εμπειρη κοπέλα θα σε καθοδηγούσε καλύτερα.Πονάει πάντα η πρώτη φορά Μαριάντζελα αλλά θα σ'αρέσει μετά..δοκίμασε και θα το διαπιστώσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100427 από Gray στις 12 Μαΐου 2012, 2:02μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
εγω θα σου ελεγα να κανεις οτι σου αρεσει .. αν θες καντο ειναι μια εμπειρια και μαλλιστα θα σε βοηθισει να βρεις την ταυτοτητα σου , Αν και δεν χρειαζεται να εχουμε ταυτοτητες , Εισαι η ταδε και κανεις οτι σου αρεσει ;) καλη τυχη ! και ναι οτι ειπαν οι απο πανω εχουν +1 απο μενα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100444 από ChakanStamou στις 12 Μαΐου 2012, 6:00μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Διαφωνώ! Τι θα πει είσαι ο τάδε και κάνεις ότι σου αρέσει?
Τι θα πει δεν χρειάζεται να έχουμε ταυτότητα?

ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕΕ

Θα πρέπει να μάθεις την ταυτότητα σου και να μην κάνεις καμία κίνηση αν δεν είσαι σίγουρη. Δεν είναι εμπειρία αυτό!

Προσωπικά αν μάθαινα ότι η κοπέλα μου είχε ερωτική επαφή στο παρελθόν με άτομο του ίδιου φύλου θα με ξενέρωνε και θα είχα αμφιβολίες ( θα χωρίζαμε ) οπότε κατέληξε κάπου! Μη φτάσεις στο σημείο όπως μερικοι άθλιοι που κάνουν οικογένεις ή έχουν χρόνια σχέση και καταλαβαίνουν ότι είναι ομοφιλόφυλοι, υπάρχουν πολλές τέτοιες περιπτώσεις και είναι τραγικά άσχημες διότι αυτό στη συγκεκριμένη φάση αφορά και το άτομο με το οποίο είστε μαζί!

Στο χέρι είναι να διαλέξεις ότι θές, η ζωή δική σου είναι και κάντην όπως εσύ νομίζεις καλύτερη.

Αυτά από μένα, καλή τύχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100454 από M1k3y στις 12 Μαΐου 2012, 9:20μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ChakanStamou@12 Μαΐου 2012)
Θα πρέπει να μάθεις την ταυτότητα σου και να μην κάνεις καμία κίνηση αν δεν είσαι σίγουρη.

Και πώς ακριβώς θα τη μάθει αν δε κάνει καμία κίνηση με κανέναν; Θα της έρθει η Θεία Επιφοίτηση μήπως;

Έγραψε:(ChakanStamou@12 Μαΐου 2012)
Προσωπικά αν μάθαινα ότι η κοπέλα μου είχε ερωτική επαφή στο παρελθόν με άτομο του ίδιου φύλου θα με ξενέρωνε και θα είχα αμφιβολίες ( θα χωρίζαμε ) οπότε κατέληξε κάπου! Μη φτάσεις στο σημείο όπως μερικοι άθλιοι που κάνουν οικογένεις ή έχουν χρόνια σχέση και καταλαβαίνουν ότι είναι ομοφιλόφυλοι, υπάρχουν πολλές τέτοιες περιπτώσεις και είναι τραγικά άσχημες διότι αυτό στη συγκεκριμένη φάση αφορά και το άτομο με το οποίο είστε μαζί!

Μαλακίες, εγώ δε θα είχα κανένα πρόβλημα.

@OP, μην ακούς κανέναν στενόμυαλο, προχώρα και κάνε ό,τι σου λέει η καρδιά σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login