Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μη σηκώσεις χέρι στα παιδιά σου. Αφήνεις το θώρακά σου απροστάτευτο.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Μου αρέσουν τα κορίτσια...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100455 από Gray στις 12 Μαΐου 2012, 9:21μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
τι λες βρε ανθρωπε , Η εφηβεια ειναι τα καλυτερα χρονια του πειραματισμου , Αν δεν παρει τετοιες εμπειριες πως θα καταλαβει? Και με τα 2 φυλα , να δει τι της αρεσει . Η Ταυτοτητα δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα "Label" ... Δεν προσδιοριζει το ΠΟΙΟΣ εισαι , ειναι απλα ενα προιον για να περναει η ωρα η δικια μου και η δικια σου .


οτι σου αρεσει θα κανεισ τωρα στην εφηβεια , χωρισ ταμπου και προβληματισμους , χωρισ να σε τρωει το μυαλο σου με τα "Αν" ... Ναι ειναι λογικο οτι οταν μεγαλωσεις πρεπει καπου να προσανατολιστεις . Αλλα Για τωρα , εγω ειναι υπερ του πειριαμαστισμου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100456 από zifeis στις 12 Μαΐου 2012, 9:21μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
σιγα ρε τσακαν θες να μου πεις οτι θα ξενερωνες αν μαθενες οτι η κοπελα σου εχει μαει με αλλη κοπελα??????
αυτο δε γινεται!

οτι θες μπορεις να κανεις μαριαντζελα αν σου αρεσει μια κοπελα μπορεις να βγεις μαζι της αν σου αρεσει ενα αγορι μπορεις να βγεις μαζι του στο 2012 ειμαστε δεν υπαρχει λογος να φοβασαι να εισαι λεσβια
και δε χρειαζετε να βρεις μια ταμπελα για να βαλεις στον εαυτο σου απλα κανε οτι νιωθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100461 από ChakanStamou στις 12 Μαΐου 2012, 11:12μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Διακρίνω μία επιθετικότητα....

Λοίπον θα πρέπει να μάθετε ορισμένοι να σέβεστε τις απόψεις του καθενός,ούτε έβρισα άλλα ούτε και πρόσβαλα κάποιον.

Η άποψη μου λοιπόν είναι αυτή και σε όποιον αρέσει.

Το στενόμυαλος και κλειστόμυαλος είναι σεχτικό και πιο συγκεκριμένα ειδικά στο 2012!

Καλό βράδυ σε όλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100472 από zifeis στις 13 Μαΐου 2012, 3:00πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
το θεμα φιλε τσακαν για μενα δεν ειναι αν εισαι στενομυαλος αυτο αποψη σου ειναι αλλα το αν κανεις πλακα γιατι απο οτι ειδα και στο ποστ του αλλου παιδιου του απαντας ειρωνικα (αυτου που του λες να μετακομισει)

εγω δε νομιζω να υπαρχει αντρας που αν η κοπελα του του ελεγε οτι ειχε παει με γυναικα θα την χωριζε
ισα ισα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100487 από ChakanStamou στις 13 Μαΐου 2012, 11:21πμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Αν υπήρχε γυναίκα?? Θα τον χώριζε ή όχι?

Όσο για το άλλο ποστ... δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα? Την απάντηση μου έδωσα στην τελική δεν του είπε κανείς να την κρατήσει!

Ο μόνος που κάνει πλάκα πρέπει να είσαι εσύ γιατί κ εγώ είδα σε ένα σορο ποστ να λες συνέχεια σε παιδιά ότι ΤΡΟΛΛΑΡΟΥΝ!
Εσύ κ αν είσαι ΕΙΡΩΝΑΣ!

Το ίσα ίσα είναι σχετικό και επειδή λοιπόν ο καθένας έχει την άποψη του εγώ λέω πως αν έπεφτα σε τέτοια περιπτωση θα χώριζα με τη μία!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100495 από Gray στις 13 Μαΐου 2012, 1:33μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
οταν λες "Η άποψη μου λοιπόν είναι αυτή και σε όποιον αρέσει."
Τοτε ναι εισαι κλειστομυαλος γιατι δεν δεχεσαι τιποτα αλο . ειναι σαν να λες ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ και ΚΛΕΙΝΩ τα ρολα , δεν ακουω τιποτα αλλο .


Τεσπα , αποψη σου ειναι , σεβαστη τοτε . Απλα σου ξεκαθαρισα εγω προσωπικα και την δικια μου αποψη που ειναι αντιθετη με την δικια σου.


Ετσι και αλλιως και εγω τις ιδιες αποψεις ειχα πριν ανοιξω το μυαλο μου και σκεφτω πιο ανοιχτα οπωτε ... οκ ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100508 από ChakanStamou στις 13 Μαΐου 2012, 3:48μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
"Ετσι και αλλιως και εγω τις ιδιες αποψεις ειχα πριν ανοιξω το μυαλο μου και σκεφτω πιο ανοιχτα οπωτε ... οκ ...."

Δηλαδή θεωρείς το μυαλός σου ανοιχτό με τα όσα μου λες ΕΙΡΩΝΙΚΑ?

Ναι ρε φίλε η άποψη μου είναι σε όποιον αρέσει! Αυτό στηρίζω και δεν είπα ότι δεν ακούω κάτι άλλο, απλά αυτή είναι η γνώμη μου.

Τι δεν καταλαβαίνεις από αυτό και πρέπει ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ να πάω σύμφωνα με τα πιστεύω τα δικά σου?

Για σε παρακαλώ πολύ άλλαξε λίγο στάση, μας τη μπαίνεις κιόλας!

Άλλος έχει το πρόβλημα άλλος πετάγετε.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100552 από Gray στις 14 Μαΐου 2012, 4:06μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Ποτε δεν ειπα οτι ειμαι ο πιο σωστος η , το οτι τα λεγομενα μου ειναι τα καλυτερα , ετσι και ποτε δεν περιμενα η ειχα την απαιτηση απο εσενα να πας με τα δικα μου πιστευω , Συγνωμη αν σου εδωσα τετοια εντυπωση , ετσι και αλλιως ο καθε ανθρωπος αντιλαμβανεται το καθε τι διαφορετικα .

απλα ταυτησα την ιδεολογια σου , με την πριν 1-2 χρονια δικια μου .

Sorry .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login