Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από την πόρτα σου περνώ κι έρχομαι τοίχο τοίχο, κι αν δε μ' ανοίξεις να σε δω, για σύνθημα θα βήχω...
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Πρόωρη εξπερμάτιση

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104143 από Καταχωρήθηκα! στις 01 Ιουλίου 2012, 2:38μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Αντιμετωπίζω το παραπάνω πρόβλημα το οποίο με απασχολεί υπερβολικά πολύ.

Τελειώνω πάρα πολύ εύκολα ( σε λιγότερο από ένα λεπτό ) μετά στον δεύτερο γύρο και ξανά τα ίδια, τελειώνω πάλι πανεύκολα.

Μετά στύση δεν έχω και η όρεξη μου πέφτει, ξενερώνω και απελπίζομαι.

Τι να κάνω?

Βασικά δεν είμαι καλός στο σεξ και στα προκαταρκτικά, προσπαθώ να κάνω την κοπέλα μου να τελειώσει και δεν μπορώ να το καταφέρω.

Είναι η πρώτη μου και επίσης εγώ ο πρώτος της, μου λέει δεν ξέρω πως είναι όταν τελειώνεις.

Επίσης βγάζει πολλά υγρά άλλα μετά μου λέει κουράζομαι και στη συνέχεια τίποτα πρέπει να την γλύψω για να συνεχίσουμε ή να της βάλω λίγο σάλιο.

Καμιά γνώμη ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #104145 από telemachus στις 01 Ιουλίου 2012, 4:01μμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φίλε μου το ότι τελειώνεις γρήγορα είναι μάλλον θέμα εξάσκησης. πρέπει να εξασκηθείς μόνος σου να κρατιέσαι ή όταν σου κάνει προκαταρκτικά να προσπαθείς να αντέχεις αρκετά πριν χύσεις. αφού είστε κι οι 2 πρωτάρηδες, είναι πιο εύκολο να της το πεις κ να εξασκηθείτε μαζί. το ότι ξενερώνεις κ απελπίζεσαι είναι επόμενο, αφού νιώθεις άγχος κ απογοήτευση με την επίδοσή σου. κανένας στο ξεκίνημά του δεν ήταν καλός στο σεξ, με την πορεία θα βελτιωθείς πολύ! επίσης, να προσέξεις η διατροφή σου γενικά κ ειδικά όταν πρόκειται να κάνεις σεξ. παίζει μεγάλο ρόλο στην αντοχή κ στην όρεξη. το ίδιο ισχύει κ για την κοπελιά σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104155 από Καταχωρήθηκα! στις 01 Ιουλίου 2012, 8:47μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Από θέμα διατροφής δεν υπάρχει πρόβλημα διότι σε γενικές γραμμές προσέχω αρκετά τον εαυτό μου.

Η εξάσκηση είναι σχετική μιας και ρίχνω αρκετές μαλακίες κατα τη διάρκεια της ημέρας, όμως δεν μπορώ να κρατηθώ και ειλικρινά νιώθω χάλια. Το έχουμε κάνει 4 φορές και στις 3 τελειώσα και δεν κατάλαβα τιποτα, καλύτερα ευχαριστιέμαι την χούφτα μου.

Γαμώ την κωλοζωή μου, όλα σε εμένα συμβαίνουν αι στο διάολο.

Ευχαριστώ για την απάντηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104157 από telemachus στις 01 Ιουλίου 2012, 9:08μμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
μη μιζεριάζεις κ μην τα βάζεις κάτω φίλε! σκέψου τι μπορείς να κάνεις για να το ξεπεράσεις. κ εμείς εδώ είμαστε να σου δίνουμε ιδέες κ να το λύσουμε το πρόβλημά σου. είναι λογικό να έχεις καύλες κ να βιάζεται ο οργανισμός σου να χύσει... ειδικά τώρα που είσαι πρωτάρης κι είσαι ενθουσιασμένος με το new thing! εγώ στη θέση σου θα κούραζα τον οργανισμό μου πριν κάνω σεξ (τράβα πχ μια μαλακία κ αν είσαι ντούρος ακόμα βάλε την κοπελιά σου να σου πάρει πίπα). επίσης κάνε στάσεις στο σεξ που σε κουράζουν... δοκίμασε διάφορα με την κοπελιά σου. το ότι είναι κι αυτή πρωτάρα είναι θετικό γιατί κι αυτή ακόμα ψάχνει τον τρόπο της κ δε θα σε παρεξηγήσει. είναι μέχρι να βρεις τη φόρμα σου κ μετά θα έχεις καλύτερο τέμπο... αν θες να πάρεις λίγο τα πάνω σου, πάρε αυτά τα προφυλακτικά που καθυστερούν το χύσιμο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104158 από Καταχωρήθηκα! στις 01 Ιουλίου 2012, 9:12μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Αυτό με τα προφυλακτικά είναι μαλακίες, προσωπικά αλλάξαμε διάφορα προφυλακτικά και η κοπέλα μου τουλάχιστον δεν κατάλαβε διαφορά με κανένα.

Τέλος πάντων ευχαριστώ για το χρόνο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104198 από mustirios στις 02 Ιουλίου 2012, 9:32μμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
καλησπερα φιλε μου..και εγω αντιμετωπιζω παρομοιο προβλημα..και να αυνανιστω απο το σπιτι κ να παω μετα για το βολι τα ιδια αποτελεσματα βλεπω..ισωσ φταιει και πως δεν εχουμε εξασκηθει στο αθλημα πολυ ωστε να συνηθισουμε..γιατι και αραια να κανεις σεξ δεν υπαρχει προοδος..ισως αν υπαρξει πολυ εξασκηση με την κοπελα σου να δεις βελτιωση..παντως θα θελα καποιος να μας πει αν το ξεπερασε επιτυχως..
ΥΓ:εχω ακουσει πωσ οφειλεται στον γρηγορο αυνανισμο,διοτι σε αυτην την περιπτωση ο οργανισμος συνηθιζει στην γρηγορη εκσπερματωση..οποτε πρεπει να ξεσυνηθισεις!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104200 από Καταχωρήθηκα! στις 02 Ιουλίου 2012, 9:52μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Εγώ πάντως σεξ δεν κάνω ξανά, δεν ευχαριστιέμαι τίποτα από τη ζωή μου και από τον εαυτό μου μιας και μισώ το ΕΓΩ μου...

Έχω πολλά προβλήματα και σκέψου πως είμαι 20 που να έρθουν και τα προβλήματα στη μεγαλύτερη ηλικία, έχω ακόμα 7 χρόνια καλής ζωής μετά σιγά σιγά ο άνθρωπος αλλάζει.

Δεν μπορώ άλλο να ζω έτσι, δεν μπορώ άλλο τα προβλήματα που αντι να είναι όλο ΛΙΓΟΤΕΡΑ είναι όλο και ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, σκέφτομαι σοβαρά να χωρίσω τουλάχιστον θα εχω μια ήσυχη ζωή.

Ελπίζω να βρεις μια άμεση λύση και να είσαι εντάξει με τη σχέση σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104203 από mustirios στις 02 Ιουλίου 2012, 11:27μμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
γιατι δεν δοκιμαζεις να πας σε εναν γιατρο?? εγω δηαδη αν δοκιμασω μια περιοδο να κανω ολα αυτα που χω ψαξει και δεν δω διαφορα οντως θα επισκεφτω γιατρο..αλλα πιστευω θελει προπονηση αρκετα πρωτα για να ξερεις τι παιζει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104205 από Καταχωρήθηκα! στις 02 Ιουλίου 2012, 11:58μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Τότε σου εύχομαι καλή προπόνηση, αν δεν τα καταφέρεις καλό γιατρό.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104210 από γεωσκώληξ στις 03 Ιουλίου 2012, 1:38πμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
ΟΧΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΟΧΙ,ηρέμησε λίγο,η διάρκεια είναι "προσών" που αποκτάται με προπόνηση,η μειονότητα το έχει από την αρχή.Δεν θέλω να διαβάζω "δεν ξανακάνω σεξ" γιατί ρε μεγάλε;20 χρονών είσαι άραξε,έχεις χρόνια να χαρείς την ζωή σου,στο χέρι σου είναι να κάνεις τα θετικά της ζωής σου περισσότερα από τα αρνητικά.

Ειλικρινά δεν απολαμβάνεις το σεξ;Τότε μάλλον κάτι φταίει....και συγγνώμη που θα στο πω,αλλά πιθανόν αυτό το κάτι να είναι η κοπέλα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login