Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H δολοφονία είναι η ακραία μορφή λογοκρισίας.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Πρόωρη εξπερμάτιση

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104214 από traba στις 03 Ιουλίου 2012, 10:21πμ

traba

μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μέρα. Τίποτα δε πρόκειται να γίνει αν δεν αποβάλλεις το ΑΓΧΟΣ! Το άγχος χειροτερεύει την κατάσταση.

Κάνε τα εξής:

α) Για αρχή, όταν την παίζεις μόνος σου, σταμάτα λίγο πριν χύσεις, πιέζοντας τη βάλανο. Έτσι θα μαθαίνεις να ελέγχεις τη στύση σου, να κρατιέσαι. Θέλει χρόνο και εξάσκηση αλλά αυτός είναι ο πιο σίγουρος και δοκιμασμένος τρόπος.

β) Όταν το κάνεις με την κοπέλα σου, λίγο πριν χύσεις, βγες έξω και άλλαξε στάση.

Αν δεν πετύχουν όλα αυτά, τότε πήγαινε σε γιατρό. Λογικά θα σου πει να κάνεις τα παραπάνω και μπορεί να σου δώσει καμιά αλοιφή λιδοκαίνης-ξυλοκαίνης σα τοπικό αναισθητικό.

Όλα στο μυαλό είναι, σιγά σιγά θα μάθεις να το ελέγχεις, άγχος και απογοήτευση δε χρειάζονται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104220 από Καταχωρήθηκα! στις 03 Ιουλίου 2012, 12:16μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Χρήσιμες οι συμβουλές άλλα δυστυχώς τίποτα δεν πιάνει. Δεν ξέρω αν το πρόβλημα είμαι εγώ ή η κοπέλα μου όμως έχω κουραστεί και έχω καταλάβει πως κάποια πράγματα δεν αλλάζουν.

Βαρέθηκα τη ζωή και ειλικρινά δεν ξέρω πως θα καταλήξω, με αγχώνει το αυριο και δεν ξέρω τι θα κάνω...

Σχετικά με το σεξ ναι δεν το ευχαριστιέμαι καθόλου και μπορώ να πω πως δεν με ενθουσίασε καθόλου, το περίμενα πολύ μα πολύ διαφορετικό.


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104223 από traba στις 03 Ιουλίου 2012, 12:36μμ

traba

μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Στο είπα και πιο πάνω, άγχος και απογοήτευση δε χρειάζονται. Πήγαινε σε ένα ουρολόγο, είναι πιο ειδικός από εμάς που γράφουμε εδώ και πιστεύω θα σε βοηθήσει. Μη τα βάφεις μαύρα ρεε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104224 από Καταχωρήθηκα! στις 03 Ιουλίου 2012, 12:39μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Σιγά να μη τρέχω σε γιατρούς τώρα ...

Μαύρα τα έχω βάψει πολύ πριν κάνω σεξ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104228 από Noir Désir στις 03 Ιουλίου 2012, 1:42μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Τι πάει να πει "Σιγά να μη τρέχω σε γιατρούς τώρα ...";
Ενας ειδικός μπορεί να σ δώσει λύση, δεν είσαι ουτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος με παρόμοιο προβλημα.. Το θέμα είναι αν εσύ τη θες τη λύση ή απλα έχεις συνηθίσει να ζεις μες στην ηττοπάθεια. Τέλος πάντων, επειδή δεν ξέρω τι προβλήματα έχεις γενικά στη ζωή σου και είσαι τόσο απαισιόδοξος, να σου πω μόνο γι αυτό που αναφέρεις εδω. Το χεις τραγικοποιήσει το θέμα και δε δέχεσαι οτι μπορεί να υπάρξει βελτείωση. ΠΑΡΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ οτι ίσως υπαρχει λύση, απλα δεν την έχεις βρει ακόμα. Γιατι θες να πείσεις τον εαυτό σου οτι είσαι ο πιο άτυχος ανθρωπος του κόσμου; Καταλαβαίνω την απογοήτευση, αλλα σκέψου οτι αν δεν κάνεις οοο,τι περνάει απο το χέρι σου δε θα μαθεις ποτέ αν θα μπορουσες να το είχες ξεπεράσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104243 από Καταχωρήθηκα! στις 03 Ιουλίου 2012, 5:15μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Το έχω κάνει μέχρι στιγμής 4 φορές στη ζωή μου και η πρώτη λύση είναι ο γιατρός?Να μου πει να ρίχνω μαλακίες και να κάνω εξάσκηση λες και βαράω κοιλιακούς! Μα είναι δυνατόν? Τι να μου κάνει ο ουρολόγος ή ο ψυχολόγος.
Να μου πει τι? Όλοι κοιτάνε πως να τα παίρνουν από δεξιά και αριστερά!
Δεν είπα ότι είμαι οθ΄τε ο πρώτος άλλα ούτε και ο δεύτερος με προβλήματα, όμως η δική μου περίπτωση είναι διαφορετική.

Το θέμα με το ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ δεν είπα ότι το έχω μόνο εγώ όμως έχω άλλα που αμφβάλω να τα έχει κάποιος και μάλιστα τόσα πολλά μαζεμένα.

Ναι έχω συνηθήσει να ζω στην ηττοπάθεια γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν λύσεις σε όλα τα θέματα και εγώ τουλάχιστον το γνωρίζω καλύτερα από τον καθένα αυτό, οπότε ναι είμαι απαισιόδοξος, αρνητικός, κυκλοθυμικός.

Δεν έχω τραγικοποιήσει τίποτα και όπως είπες μπορεί να υπάρξει βελτίωση, ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ, επειδή όμως κουράστηκα να παίζω ΚΡΥΦΤΟ με τις λύσεις τα αφήνω όλα μιας και δεν αντώχω άλλο τη γαμημένη ζωή που έχω!
Ο πιο αποτυχημένος άνθρωπος του κόσμου δεν είμαι σίγουρα, όμως βρίσκομαι μέσα στη λίστα της αποτυχίας! Είναι καλύτερο να βρίσκεσαι σε πλήρη αποτυχία από όλες τς πλευρές παρά να ξέρεις ότι θα μπορούσες να ζεις τις ευκαιρίες που σου δίνονται και να μη μπορεις. Δεν μπορώ να το αναλύσω άλλο αυτό το ζήτημα ...

Αν κάνει κάποιος ότι περνάει από το χέρι του για να βρει μια άκρη και στο τέλος δεν τη βρει θα είναι μαλάκας και θα νιώθει πολύ χειρότερα για το τελικό αποτέλεσμα, οπότε αυτό που λες είναι εντελώς μα εντελώς υποκειμενικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104250 από Noir Désir στις 03 Ιουλίου 2012, 6:49μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Καταχωρήθηκα!@03 Ιουλίου 2012)
Αν κάνει κάποιος ότι περνάει από το χέρι του για να βρει μια άκρη και στο τέλος δεν τη βρει θα είναι μαλάκας και θα νιώθει πολύ χειρότερα για το τελικό αποτέλεσμα


Ενταξει το καταλαβαινω αυτο. Και δεν το λεω ετσι, οντως το καταλαβαινω. Τον περισσότερο καιρό έτσι αντιμετωπίζω τη ζωή μου, ειδικά σε κάποια φάση πιο παλιά ήταν πάρα πολύ έντονο. Δεν ήθελα να προσπαθήσω πολύ, μη σου δεν ήθελα να προσπαθήσω καν, να λύσω τα προβλήματά μου, για το λόγο που λες. Απλά όταν είσαι έξω απο το πρόβλημα, το βλέπεις πιο αντικειμενικά ή πιο ψυχρά, δεν ξέρω, και πάντα προσπαθείς να ενθαρρύνεις τον άλλο. Γι' αυτό σου τα είπα αυτά πιο πάνω, επειδή σαν τρίτη δεν το βλέπω τόσο απαισιόδοξα το θέμα (μιλάω πάντα για το συγκεκριμένο, γιατι δεν ξέρω τι άλλα προβλήματα έχεις στη ζωή σου, οπότε δεν μπορώ να κρίνω αν αξίζει να 'σαι τόσο αρνητικός γι' αυτά).
Τέλος πάντων, συμβουλές πήρες από τους από πάνω, αν θες συνεχίζεις να προσπαθείς ή αν δεν το αντέχεις παραιτείσαι, γι' αυτό δεν μπορεί να σ πείσει κανείς. Έξυπνος είσαι και το καταλαβαίνεις ότι αν τα παρατήσεις, μπορεί να μένεις στην ασφάλεια μιας κατάστασης που ξέρεις και να προστατεύεσαι απο την πιθανή αποτυχία, αλλά στερείς από τον εαυτό σου την ευκαιρία να ζησεις και από τους άλλους το να σ' έχουν στη ζωή τους. (και συγγνωμη που σ τα πρηζω μ αυτά που σου λέω, ενώ έχεις ξεκαθαρίσει πως δεν έχεις διάθεση να προσπαθήσεις άλλο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104252 από Καταχωρήθηκα! στις 03 Ιουλίου 2012, 7:00μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Όχι δεν χρειάζεται να μου ζητάς συγγνώμη εξάλλου δεν είπες και τίποτα για να είναι αφορμή παρεξήγησης.

Να'σαι καλά και σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο που αφήσατε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104255 από Noir Désir στις 03 Ιουλίου 2012, 7:18μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Οκ. Πάντως και μόνο που συνεχίζεις να το συζητάς, κι ας μην το αντέχεις άλλο, εγώ το βρίσκω θετικό, γιατί δείχνει ότι δεν εχεις κλείσει τι θέμα μέσα σου. Τέλος πάντων, καλή συνέχεια ό,τι κι αν αποφασίσεις να κάνεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login