Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κανίβαλος είναι ο τύπος που πάει στο εστιατόριο και παραγγέλνει ένα σερβιτόρο.
Κυριακή, 28 Απριλίου

δεν εχει καβλωσει ποτε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105181 από Freeze στις 14 Ιουλίου 2012, 12:32μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
Χθες μιλουσα με την κοπελα μ,κ η συζητηση πηγε στις τσοντες
αυτη μου ειπε πως εχει δει και μονη και με τις φιλες της αλλα δεν νοιωθει τιποτα.Εγω την ρωτησα αν υγραινει εκει κατω, και μου ειπε πως δεν ηξερε καν τι εννοουσα
της εξηγησα και μετα μου ξαναλεει "οχι, ποτε δεν εχω νοιωσει ετσι" ενω ομως εχει ξεκινησει η περιοδος της κανενα χρονο(ή 1,5) τωρα

μετα της ειπα: προσπαθησε να τριψεις την κατω περιοχη...και δες αν θα εχεις αποτελεσμα.

Μου ειπε πως το βρισκει πολυ αηδιαστικο μονο που το σκεφτεται

ειναι πιθανο να μην εχει νοιωσει ποτε καβλωμενη??? στην αρχη νομιζα πως ελεγε ψεματα αλλα τελικα δεν εχει ιδεα για τετοια θεματα(ουτε καν γιατι μας σηκωνεται ηξερε) αλλα της τα εξηγησα

αλλα απο την αλλη...μηπως ειναι μικρη? θα παει 3η γυμνασιου φετος
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #105182 από lolboi στις 14 Ιουλίου 2012, 1:17μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΕΙΝΑΙ μικρη. Δεν νομιζω να θελει πολυ σκεψη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105183 από Freeze στις 14 Ιουλίου 2012, 1:26μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
και αυτο μου δημιουργει την εξης απορια: ποια ειναι η μεση ηλικια που αρχιζουν να διεγειρονται οι κοπελες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105186 από Scandal στις 14 Ιουλίου 2012, 2:30μμ

Scandal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 146 αποδεκτές 0
Εγω πιστεω γυρω στα 17 και πανω ....δεν ειναι δυνατων τωρα τα 13 χρονα ξερω εγω να κανουν τετοια πραγματα ..ελεος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105187 από Freeze στις 14 Ιουλίου 2012, 2:35μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
κι ομως εχω δει εδω μεσα κοπελες 14χρονες να λενε πως αυνανιζονται

και μαλιστα, τα κοριτσια χτυπουν την εφηβεια νωριτερα απο τα αγορια οποτε μου ακουγεται λογικο

καμια γυναικεια γνωμη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105206 από Noir Désir στις 14 Ιουλίου 2012, 9:13μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Φυσικα και ειναι δυνατον απο τα 14 να ερεθιζονται..οχι ολες βεβαια, εχει σχεση η αναπτυξη.. Ας πουμε μιλαγα με μια φιλη μου και μου χε πει οτι αυνανιστηκε πρωτη φορα στα 14, ενω αν κρινω απο τις συμμαθητριες της αδερφης μου (απ' τις εμπειριες τους με αγορια) σε αλλες συμβαινει και πολυ νωριτερα.. Προσωπικα αρχισα στα 17 και μαλλον ειμαι απο αυτες που καθυστερησαν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105209 από Freeze στις 14 Ιουλίου 2012, 11:00μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
οκ ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109544 από 'Anwnimii στις 15 Σεπτεμβρίου 2012, 10:48μμ

'Anwnimii

μέλος από: 13/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Είναι αναλογα και τις εμπειρίες της καθε κοπέλας;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109564 από M1k3y στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 2:03πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Από τα 13-14 κατά μέσο όρο ξεκινούν να αυνανίζονται κανονικότατα τα κορίτσια, όπως και εμείς. Και φυσικά ο απλός ερεθισμός ξεκινάει από πολύ μικρή ηλικία, γύρω στα 5-6. Μη μου πείτε ότι δεν είχατε καυλώσει ποτέ πριν τα 12!

Έγραψε:(Freeze@14 Ιουλίου 2012)
Χθες μιλουσα με την κοπελα μ,κ η συζητηση πηγε στις τσοντες
αυτη μου ειπε πως εχει δει και μονη και με τις φιλες της αλλα δεν νοιωθει τιποτα.Εγω την ρωτησα αν υγραινει εκει κατω, και μου ειπε πως δεν ηξερε καν τι εννοουσα
της εξηγησα και μετα μου ξαναλεει "οχι, ποτε δεν εχω νοιωσει ετσι" ενω ομως εχει ξεκινησει η περιοδος της κανενα χρονο(ή 1,5) τωρα

μετα της ειπα: προσπαθησε να τριψεις την κατω περιοχη...και δες αν θα εχεις αποτελεσμα.

Μου ειπε πως το βρισκει πολυ αηδιαστικο μονο που το σκεφτεται

ειναι πιθανο να μην εχει νοιωσει ποτε καβλωμενη??? στην αρχη νομιζα πως ελεγε ψεματα αλλα τελικα δεν εχει ιδεα για τετοια θεματα(ουτε καν γιατι μας σηκωνεται ηξερε) αλλα της τα εξηγησα

αλλα απο την αλλη...μηπως ειναι μικρη? θα παει 3η γυμνασιου φετος

Καταρχάς, όχι δεν είναι μικρή. Τώρα εσύ μάλλον έπεσες στην περίπτωση. Τρία τινά μπορεί να συμβαίνουν:

α) Είναι τόσο παρθενόπη όσο λέει (όχι και πολύ πιθανό γιατί τα κορίτσια ακόμη και κατά λάθος να τριφτούν "εκεί κάτω", νιώθουν ωραία). Σε αυτή την περίπτωση πρέπει εσύ να της εξηγήσεις ότι οφείλει να γνωρίσει το σώμα της. Δεν μπορεί να βρίσκει ένα μέρος από τον εαυτό της αηδιαστικό. Αν εν τέλει αυνανιστεί (ή το κάνεις εσύ για αυτή), και πάλι δε νιώσει τίποτα, βλέπε το β.

β) Έχει κάποιο ιατρικό πρόβλημα. Τότε θα πρέπει να απευθυνθεί σε κάποιο γυναικολόγο.

γ) Ντρέπεται, γιατί δεν έχει αποδεχτεί τη σεξουαλικότητά της, και σου λέει ψέμματα. Εδώ δίνω και τις περισσότερες πιθανότητες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109580 από ghjjkkmmgirl στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 10:58πμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
τριτη γυμνασιου θα παει ρε παιδια ελεος. νομιζω οτι απλα ντρεπεται να μιλαει γι αυτο το θεμα!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login