Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Κυριακή, 12 Μαΐου

δεν εχει καβλωσει ποτε

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109652 από SissyR στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 5:43μμ

SissyR

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2012
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Ντρεπεται αλλα μια χαρα λεει οτι βλεπει τσοντες μονη της και με τις φιλες της!δεν μπορει να μην ξερει γιατι του σηκωνεται ενος αγοριου!δεν ξερω τι ηλικιες εχετε εγω ειμαι 17 και μπορω να πω οτι ξεκινησα αρκετα νωρις απο μονη μου αλλα κακα τα ψεματα εχουμε φτασει σε τετοιο επιπεδο κ σε τετοιο κοσμο που εδω γνωριζουν του δημοτικου μην το θεωρειται τοσο απιθανο!παρολ' αυτα υπαρχουν και περιπτωσεις που ειλικρινα δεν γνωριζουν..αυτο συμβαινει λογω της λαθος αντιληψης που εχουν γενικα για το ολο θεμα ή επειδη ποτε δεν εχουν δει καποια τσοντα ή οτιδηποτε που να τους ερεθισει ή οντως υπαρχει καποιο ιατρικο προβλημα!στην περιπτωση σου παντως πιστευω οτι δεν εχει δει τσοντα ή και να εχει δει το θεωρει αιδιαστικο(καποια τραυματικη εμπειρια ισως; δεν ειναι ολες οι τσοντες καλες καποιες μπορει να γινουν αηδιαστικες κ πολυ dirty και αν ηταν και η πρωτη της φορα...)..προφανως δεν εχει προσπαθησει καν να τριφτει!εχει δημιουργησει λαθος γνωμη και ολο αυτο την επηρεαζει και στο να καυλωσει.΄Η σου ειπε ψεματα και δεν εχει δει καμια τσοντα και προφανως με τις φιλες της δεν εχει συζητησει περισσοτερα πραγματα και οι γονεις δεν καθονται να πουν λεπτομερειες οτι γινεσαι υγρη κ.τ.λ απλα λενε για την συνουσια κ οτι απο εκει προερχονται τα μωρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109656 από giannisefoa στις 16 Σεπτεμβρίου 2012, 7:07μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά καθίστε λίγο...Απ την μία βλέπει τσόντες αλλά απ την άλλη δεν ξέρει γιατί σηκώνεται στον άντρα και πως μπορεί να ερεθιστεί μόνη της;Εμένα μούφες μου κάνουν όλα αυτά.Εκτός αυτού νομίζω πως η τρίτη γυμνασίου ή πρώτη λυκείου(δηλαδή 15-16 χρονών) είναι μια πλήρως αποδεκτή ηλικία για να ενεργοποιηθεί σεξουαλικά το άτομο.Και όταν ήμουν τόσο ήξερα αρκετά άτομα που είχαν κάνει σεξ.Επομένως μικρή δεν είναι επίσης,συν το ότι λέει πως βλέπει τσόντες οπότε ούτε αθώα μπορώ να την κάνω...Δεν ξέρω λοιπόν γιατί λέει ότι δεν ξέρει κάποια πράγματα αλλά νομίζω πως δεν στέκουν αυτά που λέει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110981 από MandyLollipop_ στις 10 Οκτωβρίου 2012, 4:43μμ

MandyLollipop_

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
βασικα συγγνωμη αλλα λετε βλακειες.. δεν ειναι και τοσο μικρη!
εγω η3ερα τα παντα απο τα 12.. κ τωρα ειμαι 14 κ ολοκληρωσα πριν 3 μηνες..απλα δεν ετυχε απ οτι φαινεται να ξερει πολλα επι του θεματος η το παιζει χαζη.. :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114548 από Freeze στις 17 Δεκεμβρίου 2012, 3:06μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
τελικα δεν ειχε δοκιμασει ποτε να αυνανιστει και μου ειπε πως δοκιμασε μονη της να τριφθει πανω απο την φορμα(αφου της ειχα βγαλει ολοκληρο λογο για να την πεισω) και ενοιωσε περιεργα αλλα μετα σταματησε γιατι δεν ειχε χρονο

μετα απο 2-3 μερες που βρεθηκαμε με αφησε για πρωτη φορα να της ξεκουμπωσω σουτιεν,να την φιλησω στο στηθος και επισης την ετριψα πανω απο το παντελονι και μου ειπε πως ενοιωθε τελεια ομως ξαφνικα μου ειπε "φτανει" αλλα εγω συμπερανα πως δεν τελειωσε γιατι ουτε για 5 λεπτα δεν την ετριψα. την επομενη μερα που την ρωτησα γιατι ειπε πως δεν ξερει. τελοσπαντων,παντως βλεπω προθυμια και πως προχωραμε δυναμικα :)

σημ.: ειχαμε χωρισει για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα και τα ξαναβρηκαμε τωρα πριν μιαμιση εβδομαδα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login