Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Αυνανισμός στύση και οργασμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131373 από callmethenoone στις 30 Νοεμβρίου 2014, 1:40πμ

callmethenoone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του ftou. Λοιπόν, όταν αυνανίζομαι δεν έχω τώρα τελευταία πλήρης στύση βασικά έχω αλλά δεν είναι 100 είναι 98 % κάτι τέτοιο. Θα ήθελα να είναι όπως στις τσόντες ( δηλαδή να κοιτάει προς τα πάνω ). Τώρα για τον οργασμό. Όταν έρχομαι σε οργασμό ( μέσα σε 30 λεπτά πάνω κάτω ) είναι έντονος αλλά το χύσι δεν πετάγεται και δεν είναι και η ποσότητα ικανοποιητική. Στις τσόντες ( πατήστε cumshot ) βγάζουν μεγάλες ποσότητες. Θέλω και εγώ κάτι τέτοιο δηλαδή. Και να έχω πλήρης στύση. Και κάτι ακόμα 15 cm είναι καλά ;;   
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131393 από Gray στις 30 Νοεμβρίου 2014, 9:37μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) φυσιολογικο καποιες φορες η διεγερση ειναι μικροτερη . Ακομα , σε καποια αγορια η στυση δεν ειναι απαραιτητα οπως το λες δλδ να δειχνει πεος τα πανω . Η κλιση ειναι διαφορετικη σε καθε αγορι .

2) σε καποια αφορια βγαινει με επιθετικοτητα , και σε καποιους πιο ομαλα σε σταγονες . Η ποσοτητα καποιες φορες θα ειναι μεγαλη και αλλες μικρη .

(τα πρωτα 2 μπορει να αλλαξουν και να γινουν οπως τα φανταζεσαι αν εισαι στην εφηβεια η γενικα μικρη ηλικια . δλδ η στυση μπορει να γινει πιο ολοκληρωμενη και το σπερμα θα γινει περισσοτερο και θα πεταγεται οταν μεγαλωσεις λιγο . )

3)μια χαρα ειναι .


εισαι comple . Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131394 από BabisSougias στις 30 Νοεμβρίου 2014, 9:42μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
1) εισαι 15
2) ο εγκεφαλος κανει το συνειρμο οτι εσυ απλα τραβας μαλακια , και χαλαει το ελαχιστο σπερμα που μπορει , ας εισαι με κοπελα και θα δεις ποσο θα βγαλει
3) κανε λιγο αποχη αν θες να βγει πιο πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131397 από callmethenoone στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:58μμ

callmethenoone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θα δώσω την αποδεκτή στον Gray γιατί ήταν ποίο σαφής.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login