Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν πίνουμε ποτέ καφέ νωρίς το πρωί γιατί θα μας κρατήσει ξύπνιους ως το μεσημέρι.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Αυνανισμός στύση και οργασμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131373 από callmethenoone στις 30 Νοεμβρίου 2014, 1:40πμ

callmethenoone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του ftou. Λοιπόν, όταν αυνανίζομαι δεν έχω τώρα τελευταία πλήρης στύση βασικά έχω αλλά δεν είναι 100 είναι 98 % κάτι τέτοιο. Θα ήθελα να είναι όπως στις τσόντες ( δηλαδή να κοιτάει προς τα πάνω ). Τώρα για τον οργασμό. Όταν έρχομαι σε οργασμό ( μέσα σε 30 λεπτά πάνω κάτω ) είναι έντονος αλλά το χύσι δεν πετάγεται και δεν είναι και η ποσότητα ικανοποιητική. Στις τσόντες ( πατήστε cumshot ) βγάζουν μεγάλες ποσότητες. Θέλω και εγώ κάτι τέτοιο δηλαδή. Και να έχω πλήρης στύση. Και κάτι ακόμα 15 cm είναι καλά ;;   
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131393 από Gray στις 30 Νοεμβρίου 2014, 9:37μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) φυσιολογικο καποιες φορες η διεγερση ειναι μικροτερη . Ακομα , σε καποια αγορια η στυση δεν ειναι απαραιτητα οπως το λες δλδ να δειχνει πεος τα πανω . Η κλιση ειναι διαφορετικη σε καθε αγορι .

2) σε καποια αφορια βγαινει με επιθετικοτητα , και σε καποιους πιο ομαλα σε σταγονες . Η ποσοτητα καποιες φορες θα ειναι μεγαλη και αλλες μικρη .

(τα πρωτα 2 μπορει να αλλαξουν και να γινουν οπως τα φανταζεσαι αν εισαι στην εφηβεια η γενικα μικρη ηλικια . δλδ η στυση μπορει να γινει πιο ολοκληρωμενη και το σπερμα θα γινει περισσοτερο και θα πεταγεται οταν μεγαλωσεις λιγο . )

3)μια χαρα ειναι .


εισαι comple . Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131394 από BabisSougias στις 30 Νοεμβρίου 2014, 9:42μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
1) εισαι 15
2) ο εγκεφαλος κανει το συνειρμο οτι εσυ απλα τραβας μαλακια , και χαλαει το ελαχιστο σπερμα που μπορει , ας εισαι με κοπελα και θα δεις ποσο θα βγαλει
3) κανε λιγο αποχη αν θες να βγει πιο πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131397 από callmethenoone στις 30 Νοεμβρίου 2014, 10:58μμ

callmethenoone

Εικονίδιο
μέλος από: 22/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θα δώσω την αποδεκτή στον Gray γιατί ήταν ποίο σαφής.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login