Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που αγόραζες προφυλακτικά κατακόκκινος από το περίπτερο και μετά από δεκάλεπτη προεργασία ώστε να έχουν φύγει όλοι.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Δαχτυλο και εγκυμοσύνη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50891 από kiamos_15 στις 30 Νοεμβρίου 2008, 4:53μμ

kiamos_15

banned
μέλος από: 30/11/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με τ δακτυλο...Αν ειχα αυνανιστει και δν ειχα πλυνει τα χερια μου και μετε εβαζα δακτυλο στην συντροφο μου υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης??? δν εχουμε προχωρησει καθολου...εννοω δηλαδη αν ειχε μεινει σπερμα στο δαχτυλο μου και μετα οταν της το εβαλα ....καταλαβενετε...πειτε μου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50900 από dimc στις 01 Δεκεμβρίου 2008, 8:18πμ

dimc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/11/2008
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
θα ηθελα να ρωτησω....αυτες τις αποριες δεν τις εχεις πριν το κανεις?σου ερχονται μετα?ειστε για φαπες ρε ορισμενοι....για φαπες....αν δεν ξερετε τοτε γιατι τα κανετε???για μαγκια?μονο μαγκια δεν ειναι αδερφε....ντροπη και αισχος ειναι...αφου δεν υπαρχει ωριμοτητα τοτε γιατι προχωρατε ρε?αφου ειστε ανωριμα και φαινεται αυτο...αυτη την απορια δεν την ειχες πιο πριν?μετα σου ηρθε σαν θεια επιφωτιση...οσο για την απαντηση θα σου πω μια φραση γυναικολογου\σεξολογου...''με καθε προχωρημενη σεξουαλικη επαφη μπορει να μεινει εγκυος μια γυναικα.η πιθανοτητα ειναι μικρη αλλα παντα υπαρκτη.'' γι'αυτο οτι κι αν κανετε στην εφηβικη ηλικια περα απο ενα φιλι να εχετε στο μυαλο σας πως μπορει να προκαλεσει εγκυμοσυνη.αν δεν ειστε ετοιμοι να το αντεξετε αυτο τοτε μην κανετε βλακειες.αφηστε τα για μετα τα 20...αυτα απο μενα.παντως στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι παρα παρα παρα πολυ δυσκολο να υπαρχει εγκυμοσυνη,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.

Σημείωση moderator: Το μήνυμα αυτό είναι απαράδεκτο και δεν απαντά στην ερώτηση. Παρακαλώ διάβασε γιατί πρέπει να προσέχουμε πώς να καθοδηγούμε (εφόσον φυσικά γνωρίζουμε). Εκτός αυτού, εμείς (οι moderators) είμαστε οι μόνοι που μαλώνουμε τον κόσμο εδώ μέσα.

(Webmaster)

προφίλάλλα...
Μήνυμα #50902 από johnoagrios στις 01 Δεκεμβρίου 2008, 12:28μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Θεωρειται αδυντατο διοτι τα σπερματοζωαρια πεθαινουν μεσα σε 3 λεπτα αφου εκτεθουν στο οξινο περιβαλλον του αερα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50926 από kiamos_15 στις 03 Δεκεμβρίου 2008, 11:05μμ

kiamos_15

banned
μέλος από: 30/11/2008
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ΟΚ ΡΕ DIMC...MIA EΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ...ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΛΕΓΑ Κ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52075 από dema στις 01 Φεβρουαρίου 2009, 10:05μμ

dema

μέλος από: 1/2/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλησπερα. εχω και εγω μερικες αμφιβολιες για ενα παρομοιο θεμα οπως του kiamos_15. ειχα ικανοποιησει το αγορι μου. και το σκουπισα μετα εγω με καποια χαρτομαντηλα ομως ειχε παρει κ εκεινος ενα και σπουπιζοταν. προφανως θα αγγιξε καπου σπερμα. Υστερα απο 10 λεπτα περιπου μου εβαλε δαχτυλο. και τωρα φοβαμαι για πιθανη εγκυμοσυνη. απαντηστε μου εγκαιρως. ευχαριστω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52081 από Cultman στις 02 Φεβρουαρίου 2009, 12:59πμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
ανυπαρκτα πραματα dema οι απαντησεις πανω σε καλυποτυν νομιζω!Τι ειναι πια τα σπερματοζωαρια!Ελεος παιδια!παντως πιθανοτητα εγκυμοσυνης δεν υπαρχει διαβασε αυτο π γραφει ο johnoagrios οσο για το ban του dmc ειναι αδικαιολογητο και οι moderators θα επρεπε να ντρεπονται.Πλεον σε αυτο το site φοβασαι να μιλησεις.Σιγουρα μετα απο αυτα π ειπα θα φαω ban.(Ναι εχω διαβασει τους κανονες αλλα νιωθω οτι πρεπει να διαματυρηθω καπου...).
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login