Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Από τώρα και για μια ώρα ακόμα, ΕΜΕΙΣ θα ελέγχουμε αυτά που θα βλέπεις και θ' ακούς.
Κυριακή, 28 Απριλίου

πρωτη φορα??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52870 από omg lolllllllll στις 27 Μαΐου 2009, 8:38μμ

omg lolllllllll

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
σε τι ηλικια το κανατε για πρωτη φορα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52873 από duskolhzwh στις 27 Μαΐου 2009, 11:44μμ

duskolhzwh

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά.. αυτό το θέμα μου έκανε κλικ, και είπα να γράψω τη δική μου κατάσταση πάνω στο θέμα... Είμαι 21 χρόνων και ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα! Ποτέ δεν ένιωσα από κάποιο αγόρι ότι θα ήταν ωραίο να έρθουμε πιο κοντά. Και εδώ είναι το κύριο θέμα. Τώρα επιτέλους ήρθε η στιγμή που νιώθω κάτι τέτοιο, νιώθω πιο έτοιμη από ποτέ,.. αλλά το παιδί που μου αρέσει, δεν ξέρω τι νιώθει για μένα... Και αν τελικά τα φτιάξουμε, ... πώς θα αντιμετωπίσει το θέμα αυτό? Μήπως σχηματίσει αρνητική άποψη πάνω στο θέμα? Μήπως ξενερώσει? Μήπως δεν είμαι καλή και τον χάσω?? Όλα αυτά εάν τα φτιάξουμε... γιατί εάν όχι,.. με βλέπω να μην κάνω την πράξη αυτή ποτέ. Από ότι καταλάβατε είμαι ένα κορίτσι που δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να κάνει κάτι με κάποιον αν δεν της αρέσει πολύ. Και συν τοις άλλοις,.. η πρώτη φορά, είναι πρώτη φορά. Δεν θέλω να μου μείνει στο μυαλό σαν μία κακή εμπειρία. Θέλω να νιώσω όμορφα.
Βρε παιδιά, πείτε μου τη γνώμη σας, υπάρχουν άλλα τέτοια κορίτσια, ή είμαι η μόνη?? Έχω απελπιστεί... Φοβάμαι μήπως περάσουν τα χρόνια κι άλλο και τότε θα είναι μειονέκτημα...Και να πεις ότι δεν βλέπομαι... Καμία σχέση... Πολλά αγόρια μου κολλάνε αλλά κανένα δεν με συγκινεί... μόνο αυτός...
Ειδικά τα αγόρια, αν γίνεται,... ας πουν τη γνώμη τους... πώς το βλέπετε το θέμα? Θα ξενερώνατε?? 21 χρόνων?
περιμένω απαντησούλες... έχω τόσο ανάγκη από μία συμβουλή αγοριού... περιμένω με ανυπομονισία!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52874 από Domino στις 27 Μαΐου 2009, 11:49μμ

Domino

Εικονίδιο
μέλος από: 10/5/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(duskolhzwh@27 Μαΐου 2009)
Γειά σας παιδιά.. αυτό το θέμα μου έκανε κλικ, και είπα να γράψω τη δική μου κατάσταση πάνω στο θέμα... Είμαι 21 χρόνων και ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα! Ποτέ δεν ένιωσα από κάποιο αγόρι ότι θα ήταν ωραίο να έρθουμε πιο κοντά. Και εδώ είναι το κύριο θέμα. Τώρα επιτέλους ήρθε η στιγμή που νιώθω κάτι τέτοιο, νιώθω πιο έτοιμη από ποτέ,.. αλλά το παιδί που μου αρέσει, δεν ξέρω τι νιώθει για μένα... Και αν τελικά τα φτιάξουμε, ... πώς θα αντιμετωπίσει το θέμα αυτό? Μήπως σχηματίσει αρνητική άποψη πάνω στο θέμα? Μήπως ξενερώσει? Μήπως δεν είμαι καλή και τον χάσω?? Όλα αυτά εάν τα φτιάξουμε... γιατί εάν όχι,.. με βλέπω να μην κάνω την πράξη αυτή ποτέ. Από ότι καταλάβατε είμαι ένα κορίτσι που δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να κάνει κάτι με κάποιον αν δεν της αρέσει πολύ. Και συν τοις άλλοις,.. η πρώτη φορά, είναι πρώτη φορά. Δεν θέλω να μου μείνει στο μυαλό σαν μία κακή εμπειρία. Θέλω να νιώσω όμορφα.
Βρε παιδιά, πείτε μου τη γνώμη σας, υπάρχουν άλλα τέτοια κορίτσια, ή είμαι η μόνη?? Έχω απελπιστεί... Φοβάμαι μήπως περάσουν τα χρόνια κι άλλο και τότε θα είναι μειονέκτημα...Και να πεις ότι δεν βλέπομαι... Καμία σχέση... Πολλά αγόρια μου κολλάνε αλλά κανένα δεν με συγκινεί... μόνο αυτός...
Ειδικά τα αγόρια, αν γίνεται,... ας πουν τη γνώμη τους... πώς το βλέπετε το θέμα? Θα ξενερώνατε?? 21 χρόνων?
περιμένω απαντησούλες... έχω τόσο ανάγκη από μία συμβουλή αγοριού... περιμένω με ανυπομονισία!!!


Χαλάρωσε! Εγώ ειμαι 20 και έχω πολλές φίλες που είναι μια χαρά εμφανισιακά αλλά δεν έχουν κάνει κατι για τον ιδιο λόγο, κάποιες ουτε καν φιλί, και δεν μιλάμε για μια ή δυο. Τώρα αν του αρέσει εξαρτάτε από τον άνθρωπο. Φρόντισε να γνωριστείτε καλύτερα.




Εγώ πρώτη φορά έκανα στα 16.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52875 από duskolhzwh στις 27 Μαΐου 2009, 11:51μμ

duskolhzwh

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αλήθεια λες??? Αισθάνομαι πάρα πολύ άσχημα... εσύ πως θα αντιμετώπιζες μία τέτοια κατάσταση???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52876 από duskolhzwh στις 27 Μαΐου 2009, 11:53μμ

duskolhzwh

Εικονίδιο
μέλος από: 27/5/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ωχ... sorry... δεν ήξερα ότι είσαι γυναίκα.. :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52877 από Sarruman στις 28 Μαΐου 2009, 12:57πμ

Sarruman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/5/2009
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Χαλαρωσε και πλησιασε τον με τον δικο σου τρόπο...το ότι είσαι παρθένα έιναι κατι μοναδικό και κακά τα ψέματα είναι κατι που πολοί από εμάς κυνηγαμε...Έχω και γνωστούς(αντρες) που ειναι και 25 και δεν εχουν καν φιλισει στο στομα...για αυτο σου λέω ηρέμησε..δεν είναι κατι κακό αυτοπου έχεις,,,ισα ισα...μόνη σου έχεις δοκιμάσει ποτέ κάτι?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52878 από omg lolllllllll στις 28 Μαΐου 2009, 1:46μμ

omg lolllllllll

Εικονίδιο
μέλος από: 26/5/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
το εχει κανει κανεις σε μικρη ηλικια π.χ.(12,13,14)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52880 από MaRmO στις 28 Μαΐου 2009, 2:08μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εγω θα απαντησω στο πρωτο θεμα το οποιο ειναι και το ζητημα...
εγω δεν εχω ολοκληρωσει ακομα αλλα εχω 2 φιλες οι οποιες ολοκληρωσαν απο τα 13 τους και αλλη μια απο τα 14...καμια τους δεν το μετανιωσε παντως...γιατι πολλοι λενε πως αμα το κανεις απο μικρη ηλικια θα το μετανιωσεις μετα και βλακειες...εγω ειμαι 15 κ μισο κ εχω βρει το ατομο με το οποιο θα ηθελα να κανω κατι τετοιο αλλα υπαρχουν κ οι φοβοι και οι αμφιβολιες...

σχετικα με το 2ο θεμα...ενας φιλος μου γνωρισε μια κοπελα 21 χρονων που μετα απο καιρο του ειπε πως ειναι παρθενα...στην αρχη δεν την πιστευε γιατι ειναι περιεργο στις μερες μας να μενουν παρθενες οι γυναικες μεχρι τετοια ηλικια αλλα επειτα την πιστεψε γιατι δεν ειχε λογο κιολας να πει ψεματα...αλλα να σου πω την αληθεια του αρεσε διοτι οταν ξερει καποιο αγορι πως η κοπελα ειναι παρθενα κατι τον τραβαει...με την εννοια οτι θα εκανε σοβαρη σχεση μαζι της και θα εκτιμουσε το οτι δεν δωθηκες ετσι στον καθε τυχοντα...ειναι βεβαια κ αναλογως το αγορι...αν ειναι κανενα γκομαρι που θελει μονο να γ***** τοτε αστο καλυτερα...οσο για το αγορι που σου αρεσει δεν αρκει μονο να σου αρεσει για να το κανεις μαζι του...πρεπει να τον αγαπας.να τον εμπιστευεσαι και να γνωριζεστε πολυ πολυ καλα...

αυτααα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52885 από Seorge στις 28 Μαΐου 2009, 7:11μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
duskolhzwh...re s mhn t skeftesai kan..tha rthei me thn wra t....Kai na ksereis ot ta agoria mas travan kapws perissotero oi kopeles p den exoun kanei kati..Epishs na s pw thn alithia kserw kamposes kopeles(me autognwsia
)pou den t xoun kanei kai einai ap oti thymamai 21 kai 23 antistixa....vevaia den egrinw kai tis kopeles p t kanoun etsi apla gia na t kanoun ap ta 16 tous...EN pasi periptwsh,auto einai t teleutaio pragma p prepei na s anisixei giati sigoura kapote tha ginei(mh s noiazei t p0te..)kai tha einau kai teleio.... kati teleutaio...To na mhn kaneis sex safws kai den apotelei meionektima s....elpizw na s voithisa...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52912 από Κ.ΡΟΝΑΛΝΤΟ στις 29 Μαΐου 2009, 12:18πμ

Κ.ΡΟΝΑΛΝΤΟ

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
AMA PEIS STO AGORI OTI EISAI PAR8ENA 8A XARI TA AGORIA GENIKA OTAN AKOUN GIA PAR8ENA XAIRONTAI TO APOLAMBANOUN PERISSOTERO.KAI MIN ANISIXEIS MALLON TO AGORI 8A SE PERASEI GIA KALO KORITSI EPEIDI DEN TO EXEIS KANEI ENO TIS ALLES POU TO KANOUN STO 13-14 TIS BLEPOUN POUTANES.GIA AUTO NA MIN ANISIXIS.DAKSI TORA MIN MINIS PAR8ENA EOS TA 30 TOTE OLOI 8A POUN POS KATI EXEIS KAI DEN SE AGIXE KANEIS POTE!!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login