Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

πρωτη φορα??

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52916 από duskolhzwh... στις 29 Μαΐου 2009, 1:12πμ

duskolhzwh...

μέλος από: 29/5/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδιά δεν ξέρω πως έγινε... μάλλον κατά λάθος έδωσα λάθος mail και όταν πήγα στα mail μου να δω ποιός είναι ο κωδικός μου την επόμενη μέρα(γιατί την πρώτη μέρα με είχε βάλει μέσα και μπορούσα να γράψω) δεν είδα e-mail σχετικό και δεν μπορούσα να μπω. Anyway, αναγκάστηκα να βγάλω νέο e-mail και τώρα σας στέλνω σαν duskolhzwh με τρεις τελίτσες. Αν βλάπει ο διαχειριστής, θα τον παρακαλούσα να απενεργοποιήσει το λογαριασμό duskolhzwh γιατί μπορεί να μπει κάποιος που τελικά μάλλον θα πήγε καταλάθος sto μαιλ του ο κωδικός και μπορεί να γράψει αντί για μένα.
Τώρα στο θέμα... Σας ευχαριστώ όλους εσάς που έχετε απαντήσει στις ερωτήσεις μου,.. δεν σας κρύβω ότι μου αρέσουν πολύ οι απαντήσεις αυτές,... αλλά θα ήταν ακόμα καλύτερα αν μου λέγατε ότι σίγουρα ισχύει ότι δεν υπάρχει πιθανότητα ξενερώματος..Μ' αρέσει που λέτε ότι αρέσει και τραβάει τα αγόρια κάτι τέτοιο... μακάρι να είναι αλήθεια... επίσης θα ήθελα αν γινόταν να απαντήσουν κι άλλα αγόρια και να πουν τη γνώμη τους πάνω στο θέμα...
Με το παιδί που σας έλεγα... δεν ξέρω που θα βγει... είμαστε φίλοι και τελευταία είμαστε κάπως τσακωμένοι... δεν ξέρω αν τελικά θα γίνει τίποτα ανάμεσά μας, πράγμα που σημαίνει ΄ποτι μάλλον θα καθυστερήσει κι άλλο το θέμα... αλήθεια,... νιώθω πολύ χάλια για το ότι δεν έχω καταφέρει ακόμα να πω στον εαυτό μου, ναι... με αυτόν θα κάνεις κάτι!! Τι να πω... που θα με βγτάλει αυτό? :(
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52922 από kyriakosss στις 29 Μαΐου 2009, 5:47πμ

kyriakosss

μέλος από: 27/5/2009
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
εγω 14 τωρα ειμαι 24
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52929 από asxetosssss στις 29 Μαΐου 2009, 10:19πμ

asxetosssss

μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εγω παντος αν μου αρεσε μια κοπελα και μαθενα οτι ειναι παρθενα θα την ηθελα ακομη περισσοτερο γιατι θα ηξερα οτι δεν την εχει γαμ...ι κανενες αλλος και οτι θα ειμαι ο πρωτος της αντιθετα να δεν ηταν παρθενα θα με χαλαγε οτι την εχει γαμ...ι ο καθε μαλ...ς
το οτι εισει παρθενα πιστειω οτι ειναι προσον και οχι μιονεκτιμα
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52999 από 4emo στις 31 Μαΐου 2009, 9:38μμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Στα 16 εγω...
Στο αλλο θεμα,για να πω την αληθεια δεν εκατσα να διαβασω ολα αυτα που εγραφες αλλα πιστευω αυτα που διαβασα ηταν αρκετα για να καταλαβω την κατασταση σου!
Το οτι δεν το εχεις κανει ακομα δεν ειναι καθολου κακο,δεν θα βρεθηκε ο καταλληλος για αυτο!Ειπες πως σε ενδιαφερει ενας γιατι δεν τα φτιαχνετε?Μετα απο καποιο καιρο που θα ειστε μαζι θα καταλαβεις πραγματικα αμα αυτος θες να ειναι ο πρωτος σου!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53004 από _neraidomania_ στις 31 Μαΐου 2009, 11:01μμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
ego sta 15.5
tr gia t allo 8ema mn kollas siga oloi sto leme orma t :p
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login