Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η άφιξη του πρώτου 8086 σπίτι.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

να ανησυχισω;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61015 από Brazzers στις 07 Μαΐου 2010, 10:25μμ

Brazzers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
χαιρετω. ειμαι καινουριος στο site και το θεμα που θα θεσω δεν ξερω αν εχει ξανατεθει στο παρελθον γιαυτο ακομα και αν ειναι ετσι θα σας παρακαλουσα να μου απαντησετε (με ειλικρινια ενοειται)

ειμαι αγορι πρωτον. ολες οι προηγουμενες σχεσεις μου ηταν με κοριτσια και το περισσοτερο που καναμε ηταν πιπα και δαχτυλακι.
εδω και 1 μηνα δεν ειμαι σε σχεση. πριν 2 βδομαδες και κατι λοιπον που ημουν στο σπιτι μου με εναν κολιτο μου δοκιμασαμε για πλακα γλωσσοφιλο το οποιο δεν θα κρυψω οτι αρεσε και σε εμενα και σε αφτον. την επομενη μερα προχορισαμε σε πιπα και του την εκανα εγω και επισης μου αρεσε.
για οτι εχει γινει φυσικα δεν εχουμε μιλισει σε κανενα. αυτος μου προτεινε να σινεχισουμε απλως για δοκιμη αλλα εγω εχω αμφιβολιες.
ειναι φυσιολογικο αυτο που εγινε; μηπως πρεπει να το διακοψουμε;
να το συνεχισουμε; περιμενω σοβαρες απαντησεις. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61020 από Olympiakos7 στις 07 Μαΐου 2010, 11:18μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ρε φιλε μαρεσει που ρωτας αν ειναι φυσιολογικο.ρε πασ καλα!!ελεοσ οι αντρες πανε και γυναικες αυτο ειναι το φυσιολογικο.και οσο αφορα αν το εχουμε σκεφτει ποτε να το κανουμε,εννοειτε πως οχι.ελεος που εχουμε φτασει.φιλε κατα 99%εισαι γκει.γενικα σου αρεσουν ακομα οι γυναικες,η σαρεσει πιο πολυ το αντρικο φυλο οσο αφορα το σεξουαλικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61023 από Andrej στις 08 Μαΐου 2010, 12:49πμ

Andrej

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Μπορει να μην εισαι απαραιτητα γκει αλλα μπαι εισαι σιγουρα ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61026 από Σηπτικό Βόδι στις 08 Μαΐου 2010, 1:08πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Έλεος ρε Olympiakos7, κάθε φορά που απαντάς σε ένα θέμα πας να βγάλεις τον τραμπουκισμό από μέσα μου, ειλικρινά ούτε εγώ ξέρω πως κρατιέμαι !
Έχε χάρη που νίκησε η θρυλάρα αλλιώς... Τέλος πάντων.

Φίλε μου Μπράζερς, αν είναι φυσιολογικό πιστεύω ότι είναι άστοχο ερώτημα, καθώς δε παίζει να πάρεις σε φόρουμ απάντηση που να λέει το αντίθετο, γιατί μετά θα σε δείχνουν με το δάχτυλο !

Το θέμα είναι, εφόσον σου άρεσε σημαίνει μάλλον ότι έχεις και μια προτίμηση στο ίδιο φύλο, ή πολύ "στενή" φιλία με τον κολλητό σου.

Τώρα, για το αν πρέπει να το διακόψετε ή όχι, μόνο εσείς ξέρετε. Αν σου αρέσει και θέλεις να το συνεχίσετε, με το καλό. Αν πάλι όχι, δε το κάνεις. Τόσο απλό. Δε μπορεί κάποιος εδώ μέσα να σου επιβάλλει είτε να κάνεις είτε να μη κάνεις κάτι.

Ό,τι σε ευχαριστήσει περισσότερο. Αυτά.

Ελπίζω να βοήθησα,
Άρης.
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #61035 από GrandmasterL στις 08 Μαΐου 2010, 2:20μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σορι που σας το λεω αλλα τον πινετε ασχημα.Να γιατι:

1)Το παιδι προφανως ειναι σε μικρη ηλικια.Ειναι απολυτα συνηθισμενο και λογικο μεχρι καποια ηλικια τα παιδια να ψαχνονται σεξουαλικα.
2)Το οτι σου αρεσε δεν σημαινει πως εισαι γκει/μπαι,οχι οτι αυτο θα ηταν κατι κακο.
3)Προχωρησε,δοκιμασε και ψαξε τις ερωτικες σου προτιμησεις,και ασε τον καθε καθυστερημενο μπουρτζοβλαχο να βγαζει να ψυχολογικα του περι αντριλας στα φορουμ.

Και επειδη,οπως ολοινομιζετε πως η ομοφυλοφιλια ειναι διαστροφη:
παρτε το
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61041 από Brazzers στις 08 Μαΐου 2010, 3:51μμ

Brazzers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
σορι που αργισα να απαντησω αλλα ημουν αρκετα απασχολημενος για να κατσω στο pc. συμφωνω με τον grandmasterL μιας και ειμαι στην εφηβεια "ψαχνομαι" στο σεξουαλικο τομεα. στην περιπτωση μου ομως ισχυει το εξης παραδοξο: τελεφτεα εχω δοκιμασει να δω τσοντες με γκει αλλα δεν μου κανει "κου-κου" δηλαδη φτιαχνομαι μονο με το συγκεκριμενο αγορι. φυσικα ακομα μου αρεσουν οι γυναικες. ασε που οσο περναει ο καιρος αρχιζει να μην με ερεθιζει πια και αρχιζω να τον ξαναβλεπω ως φιλο.
ελπιζω να ηταν μια παρορμηση της στιγμης................
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61043 από Bluejack στις 08 Μαΐου 2010, 3:57μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Σηπτικό Βόδι εγώ αν απαντούσα εχτές βράδυ. που μόλις είχα δει την πρώτη απάντηση για το θέμα του Brazzers θα είχα φάει ban
Συμφωνώ μαζί σου καθώς και με τον GrandmasterL.
Ο μόνος γκέι γενικά (και εδώ μέσα) είναι αυτός που φανατικά λέει
"εγώ είμαι ο κανονικός, εσύ είσαι ο ανώμαλος"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61045 από Brazzers στις 08 Μαΐου 2010, 4:00μμ

Brazzers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ο μόνος γκέι γενικά (και εδώ μέσα) είναι αυτός που φανατικά λέει
"εγώ είμαι ο κανονικός, εσύ είσαι ο ανώμαλος"





αν οχι γκει παντως σιγουροτατα κομπλεξικος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61051 από Olympiakos7 στις 08 Μαΐου 2010, 4:15μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ρε πειτε με τραμπουκο,μαλακα και οπως αλλιως θελετε!!ρε παιδια παμε καλα!!!τι παει να πει ψαχνεσε.οπως ειπα και πριν απο τη φυση μασ ειμαστε φτιαχμενοι να πηγαινουμε με ατομα αντιθετου φιλου οσο αφορα το sex.ολα τα αλλα ειναι ανωμαλο(δηλαδη παει κοντρα στην φυση).απλα πραματα!δεν ειναι μαθηματικα ελεος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61062 από Brazzers στις 08 Μαΐου 2010, 4:55μμ

Brazzers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
olympiakos7 σιμφωνω μαζι σου αφτη τη φορα.....
παντως δε μπορεις να αποκαλεις γκει καποιον που βρισκεται στην εφηβικη ηλικια και μαλιστα δεν τον ξερεις............
αφτο που λες με τη φυση συμφωνω σε μερη. ειναι στη φυση στην εφηβια να υπαρχει μπερδεμα ως προς το σεξ θελουμε δε θελουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login