Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

να ανησυχισω;

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61073 από Σηπτικό Βόδι στις 08 Μαΐου 2010, 6:48μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
"Κόντρα στη φύση"; Τι λε ρε μεγάλε, σοβαρά;
Το "ανώμαλο" είναι υποκειμενικό, αλλιώς φαίνεται σε σένα, αλλιώς σε άλλους. Σε λίγο θα μας πεις ότι είναι και άρρωστοι οι άνθρωποι.

Το ότι δε συμφωνεί με κάποιους δε σημαίνει ότι πρέπει να το καταδικάζουμε. "Ψάχνεσαι", όπως πολύ καλά είπε ο ΜεγαλοΜάστερΛάμδα, σημαίνει ότι ακόμα είσαι μικρός, δεν έχεις εξερευνήσει το σώμα σου και ...ψάχνεσαι. Αυτό είναι η εφηβεία, απλό και κατανοητό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61085 από Olympiakos7 στις 08 Μαΐου 2010, 10:39μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
κοιτα σηπτικο βοδη.εγω ξερω πως οι ανθρωποι ειναι απο τη φυση τουσ να πηγαινουν με ατομα αντιθετου φιλου.ο θεοσ εφτιαξε τον αδαμ και την ευα,οχι τον αδαμ και το μητσο.για να δημιουργηθει μια οικογεινεια το φυσικο ειναι αντρασ και γυναικα,αντρασ με αντρα και αντοιστιχα με της γυναικες δεν μπορουν να φτιαξουν βιολογικη οικογενεια.αρα ειναι κατι που δεν προσαρμοζετε με τουσ νομουσ της φυσης.τωρα για το παλικαρι δικαιωμα του να ειναι οτι ειναι.οχι να μου λετε ομως οτι δεν παει κοντρα στη φυση μασ.αφου δεν ειναι μεσα στα φυσιολογικα πλαισια.(σορρυ που αναφερω τοσες φορες τη λεξει φυση)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61088 από ftoufoo στις 08 Μαΐου 2010, 11:08μμ

ftoufoo

banned
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
ένα τσιμπουκάκι την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61096 από Brazzers στις 09 Μαΐου 2010, 12:10πμ

Brazzers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
olympiakos7 οκ relax εγω οχι επειδη το δοκιμασα αλλα επειδη ετσι πιστεβω στην εφηβεια αφτο δεν ειναι κατι υπερφικικο δηλαδη αφυσικο(στο χαναλεω) δικαιωμα σου βεβαια να εχεις οποια γνωμη θελεις αλλα μιας και αναφερεσαι σε φυση και οικογενειες για πες μου..
εσυ πας με μια γυναικα μονο και μονο επειδη ειναι στη φυση σου η επειδη ετσι σου βγαινει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61111 από foumo στις 09 Μαΐου 2010, 1:57πμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Φυσιολογικό δεν το λες αλλά αν αρέσει σε κάποιον οκ! Φυσιολογικό είναι μόνο άντρας με γυναίκα κ μόνο το κανονικό σεξ κ όχι απο πίσω που έχει γίνει πλέον μαστ αν και πιστεύω ότι είναι ανωμαλία....απο κει και πέρα ότι αρέσει στον καθένα αποδεχτό φυσιολογικό ή μη! Καλό είναι να ψάχνεσαι να δεις τι σου αρέσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61112 από maximara στις 09 Μαΐου 2010, 1:59πμ

maximara

μέλος από: 27/4/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Olympiakos7@08 Μαΐου 2010)
κοιτα σηπτικο βοδη.εγω ξερω πως οι ανθρωποι ειναι απο τη φυση τουσ να πηγαινουν με ατομα αντιθετου φιλου.ο θεοσ εφτιαξε τον αδαμ και την ευα,οχι τον αδαμ και το μητσο.για να δημιουργηθει μια οικογεινεια το φυσικο ειναι αντρασ και γυναικα,αντρασ με αντρα και αντοιστιχα με της γυναικες δεν μπορουν να φτιαξουν βιολογικη οικογενεια.αρα ειναι κατι που δεν προσαρμοζετε με τουσ νομουσ της φυσης.τωρα για το παλικαρι δικαιωμα του να ειναι οτι ειναι.οχι να μου λετε ομως οτι δεν παει κοντρα στη φυση μασ.αφου δεν ειναι μεσα στα φυσιολογικα πλαισια.(σορρυ που αναφερω τοσες φορες τη λεξει φυση)

Sorry, αλλά, στην περίπτωση,δε μιλάμε για δημιουργία βιολογικής οικογένειας.
Από πότε, η αναζήτηση της ικανοποίησης συνδυέεται απαρέγκλιτα με τη δημιουργία οικογένειας;
Αυτά, σε λίγο, δε θα τα λέει ούτε ο Πάπας...
Και, στο κάτω κάτω, το παιδί είχε τ' αρχίδια να μην κωλώσει και να πειραματιστεί.
ΑΑΑ...
Και κάτι άλλο.
Το να είσαι αντρουά κάργα, αλλά να κατεβάζεις τον αγλέορα, ας πούμε, και να είσαι 120 κιλά είναι φυσιολογικό και προσαρμόζεται με τους νόμους της φύσης;...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61113 από Pelvic_Thrust στις 09 Μαΐου 2010, 2:16πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Και μονο που καναν πιπα ο ενας στον αλλον αυτο ΔΕΝ θα'πρεπε να θεωρειται νορμαλ ως προς το οτι ειναι στην εφηβεια και κατι τετοιες παπατζες περι πειραματισμου με τις σεξουαλικες προτημισεις.

Φιλε εγω λεω εισαι bisexual αφου ειχες σχεση με κοπελες αλλα εκανες πιπα και σε αγορι. Ασχετα με το εαν καποτε δεν νιωθεις να σε ελκυουν οι γυναικες η οι αντρες. Στο μελλον θα καταλαβεις τι ακριβως εισαι.

Παντως ενας straight ΔΕΝ θα το εκανε αυτο οσο περιεργος και να ηταν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61116 από Olympiakos7 στις 09 Μαΐου 2010, 2:44μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Brazzers@09 Μαΐου 2010)
olympiakos7 οκ relax εγω οχι επειδη το δοκιμασα αλλα επειδη ετσι πιστεβω στην εφηβεια αφτο δεν ειναι κατι υπερφικικο δηλαδη αφυσικο(στο χαναλεω) δικαιωμα σου βεβαια να εχεις οποια γνωμη θελεις αλλα μιας και αναφερεσαι σε φυση και οικογενειες για πες μου..
εσυ πας με μια γυναικα μονο και μονο επειδη ειναι στη φυση σου η επειδη ετσι σου βγαινει;

εγω παω με μια γυναικα γιατι απο τη φυση μου,μου βγενει να πηγαινω με γυναικες.τεσπα για να μην στα πριζω,πιστευω οτι ενας 100%στρειτ δεν θα σκεφτοταν ποτε να κατι κατι τετοιο.οπως επισης στην πρωτη απαντηση που εδωσε στο topic ημουν λιγο υπερβολικος που σε ειπα gay.αλλα σιγουρα πιστευω οτι δεν εισαι στρειτ.παντος εγω ειμαι τις αποψης και τις ιδεας οτι το να ψαχνομαι σεξουαλικα δεν ειναι φυσιολογικο,αυτα ειναι τα πιστευω μου και η αποψεις μου και εχω και το δικαιωμα να τις εκφραζω!!ευχαριστω man
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login