Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Έκτρωση. 100% αντισύλληψη. Ύστερα αφοσιωνόμαστε στην καριέρα μας απερίσπαστες, όπως θέλει ο μπαμπάς.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Θέλει αλλά δεν μπορεί!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61641 από merkon στις 22 Μαΐου 2010, 11:03μμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παίδες,μπαίνω κατευθείαν στο θέμα.
Είμαι μαζί με την κοπέλα μου εδώ και 1,5 χρόνο.τώρα τελευταία της λέω να προχωρήσουμε λίγο,έχουμε φτάσει μέχρι φασωμα και τιποτα άλλο!την βρίσκω όμως λίγο διαστακτικη.της λέω να προχωρήσουμε σε πιπες,και τα γνωστά και την μια μου λέει ναι και μετά το μετάνιωνει.ίσως φταει το ότι είναι 14 και εγώ 16 χρόνων.αλλά ρε παιδιά θέλω να προχωρήσω και το θέλω με την συγκεκριμένη γιατί την αγαπάω!τελοσπαντων συζητάμε διάφορα περί σεξ και μου λέει ότι θέλει να κάνουμε σεξ,αλλά οτι δεν μπορεί!εγώ της λέω ότι από την στιγμή που θέλει μπορεί κιόλας!αλλά πιστεύω ότι δεν θέλει πραγματικά και ότι απλά θέλει να ικανοποιήσει εμένα γιατί πιστεύει ότι θα με χάσει.εγώ όμως αν κάνει κάτι και προχωρήσουμε θέλω να το επιθυμεί πραγματικά!μου λέει ότι σε δυο χρόνια θα είναι έτοιμη.εγώ όμως δεν μπορώ να περιμένω δυο χρόνια ακόμα ρε σεις,ορμονες καταλαβαίνετε...χτες που είχα την γιορτή μου,πήγαμε mall και σε κάποια φάση πήγε και αγόρασε προφυλακτικά.μου λέει παρτα,της λέω τι να τα κάνω,αφού δεν θα τα χρησιμοποιήσω.μου λέει όντως.όταν την ρώτησα γιατί τα αγόρασε τότε αφού δεν είχε σκοπό να τα χρησιμοποιήσουμε,μου λέει δεν ξέρω,κάποια στιγμή μου λέει θα τα χρησιμοποιήσουμε.αλλά ποιος ο λόγος που τα πήρες τώρα την ρωτάω εγώ;και μου λέει δεν ξέρω...Τελοσπαντων.

Τι να κάνω,τι να πιστέψω,τι να πω;μπορείτε να με βοηθήσετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61642 από GrandmasterL στις 22 Μαΐου 2010, 11:21μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Στην ηλικια σου τα ιδια προβληματα ειχα.

Η κοπελα ΟΝΤΩΣ θελει αλλα δεν μπορει.Ειναι παρθενα και φοβαται την πρωτη φορα.Πιπα προφανως σιχενεται να σου παρει.Κανενα απο τα δυο δεν ειναι παραλογα.

Απλα πες της αν δεν θελει να γινει τιποτα,να μην λεει υπονοουμενα για το σεξ και σε αφηνει στα κρυα του λουτρου.Καποια στιγμη θα βλεπει τσοντες,θα καυλωσει αγρια,και θα σου ερθει απο μονη της.

Υπομονη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61643 από merkon στις 22 Μαΐου 2010, 11:51μμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Φιλαρακι ευχαριστώ για την γρηγορη απάντηση!αυτό που μου την δίνει είναι ότι μου αφήνει ελπίδες ενώ ξέρει οτι δεν πρόκειται να κάνει τίποτα!μόλις τώρα το συζητήσαμε και πράγματι μου είπε ότι δεν θέλει,αλλά θέλει απλά να ικανοποιήσει εμένα.πιπα σιχαινεται,σεξ δεν θέλει,δεν μπορούμε όμως να τα έχουμε 1,5 χρόνο και να είμαστε ακόμα στο φασωμα!θα της ξεκαθαρίσω ότι δεν μπορώ να περιμένω για πάντα μέχρι αυτή να δει τσοντες,να φτιαχτεί και μετά να μου πει έλα.έχω και εγώ ανάγκες,αν είναι έτσι να της πω ξέρεις,σαγαπω σεκτιμω,αλλά αφού δεν μπορείς να μου προσφέρεις αυτά που θέλω,και για να μην πάω με κάποια άλλη,απλά θα πάω σε μπουρδελο.δεν μπορώ να την αφήσω,την αγαπάω αλλά Απο την άλλη δεν μπορώ να περιμένω και δυο ολόκληρα χρόνια μέχρι να ολοκληρώσουμε.μου είπε στα 16 μου θα κάνουμε σεξ,σε δυο χρόνια δηλαδή.όμως εγώ ρε σεις θα είμαι 18 τότε και ακόμα δεν θα έχω κάνει τίποτα!
Φίλε μου εσυ τι εκανες τότε;εγώ τι να κάνω τώρα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61644 από Doctoras στις 22 Μαΐου 2010, 11:54μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Και εγω πριν λιγους μηνες ειχε παιχτει ακριβως το ιδιο.16 εγω 14 αυτη
τα ειχαμε γυρο 2 και κατι μηνες.Δεν την το ζηταγα ποτε αλλα ειδα εκει που φασωνομασταν οτι ηθελε κατι παραπανω αλλα σταματαγε οταν πλησιαζα εκει δεν με αφηνε να της κανω τιποτα.Τεσπα τεσπα επελεξα να τα χαλασω μαζι της γιατι ειδα οτι δεν αξιζε βαρεθικα να περιμενω ποτε θα της ερθη ειχα αρχισει αν την βαριεμε και λιγο.Προς θεου δεν σουλεω να τα χαλασεις με την κοπελα.Τα εχεται εναμιζη χρονο αυτο σημενει οτι πραγματικα αγαπιεστε και σου δινω ενα μυνημα εσιοδοξιας οτι αμα ειστε μαζι για κανα 2-3 μηνες το πολυ σηγουρα θα σου δωθει.Το οτι μια ειναι κρυο και μια ζεστη (μια θελει μια δεν θελει)σημενει οτι το σκεφτεται απλα φοβαται λογο υλικιας.Λεγε ναι εσυ και θα ετοιμαστει.Συνυθος αυτες συζηταν με φιλες τις και η μια τρομαζι την αλλη λεγοντας μεταξι τους ολο βλακειες.Εσυ φροντησε να την καθισιχαζεις και προπαντον καντην να νιωθει κατανοησει απο εσενα
εφοσον εχεις πολλα υπερ να γινει ακτι προς το μερος σου.
Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61646 από merkon στις 23 Μαΐου 2010, 12:05πμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Κοιτά φίλε μου οπως είπα και πιο Πανω μιλοντας μαζί της μου ξεκαθάρισε ότι θα κάνει σεξ στα 16 και ότι δεν είναι έτοιμη να προχωρήσουμε,και αν προχωρουσαμε θα το εκανε μόνο και μόνο για να ικανοποιήσει εμένα όχι επειδή το θέλει και αυτή.θα της δώσω 2-3 μήνες ακόμα όπως λες,αλλά παράλληλα θα ψαχνομαι και για αλλες.αν συμβεί κάτι καλώς,αν όχι λυπάμαι αλλά bye...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61649 από GrandmasterL στις 23 Μαΐου 2010, 11:20πμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Με ρωτησες τι εκανα εγω τοτε.Τιποτα,σταματησαμε να μιλαμε για το θεμα,πετωντας μια φραση του τυπου "καλα οταν νιωσεις ετοιμη θα δουμε τι θα κανουμε...".Τελικα χωρισαμε,για αλλους λογους,μετα απο κανα διμηνο.

Εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα.Αν και απο οτι βλεπω μας ψιλοκοροιδευεις οτι την αγαπας.Ψαξε για αλλη αν δεν σου αρεσει πραγματικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61655 από merkon στις 23 Μαΐου 2010, 1:38μμ

merkon

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Νομίζω ότι το γεγονός ότι είμαστε μαζί 1,5 χρόνο σημαίνει ότι πραγματικά την αγαπάω,αλλά και εγώ έχω ορμες ρε σεις καταλαβαίνετε...δεν μπορούμε να είμαστε τόσο καιρό μαζί και ακόμα να είμαστε στο φασωμα!λογικό δεν είναι αυτό που λέω;
Φίλε μου σε πληροφορώ κιόλας ότι δεν μου είναι και πολύ εύκολο να βρω κάποια αλλη,δεν ξέρω γαιτθ.και εμφανισιμος είμαι κτλ.τεσπα δεν είναι όμως τώρα αυτο το θέμα μας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61656 από nathalie στις 23 Μαΐου 2010, 1:46μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Νομιζω οτι θα συμφωνησω με τον grandmaster απο πανω.Αρχικα λες οτι την αγαπας και μετα λες οτι θα τη σουταρεις.Κι ενταξει αντιλαμβανομαι οτι εχεετε τις ορμονες σας εσεις τα αγορακια και το οτι ειστε μαζι εναμιση χρονο ειναι υπερ σου γιατι λιγοι θα περιμεναν τοσο αλλα μην το βλεπεις και τοσο εγωιστικα.Ειναι 14 χρονων (και αυτο το λεω σε ολους σας),που σημαινει οτι πιθανοτατα πριν κανα χρονο της ηρθε περιοδος,ειναι μικρη ακομα.Μπορει κι εγω να υποστηριζω οτι δεν υπαρχει η καταλληλη ηλικια για σεξ,αλλα εχουμε κι ενα οριο.Βλεπω κοριτσια που το εχουν κανει απο μικροτερες ηλικιες,αλλα πολυ λιγες το κανουν στα 14-πρεπει η κοπελα να ειναι πολυ ξεπεταγμενη,πολυ ερωτευμενη ή πολυ ανωριμη για να το κανει απο τοσο μικρη.
Το δικο μου αισιοδοξο μηνυμα ειναι οτι αφου εχει ηδη μπει στη διαδικασια να το σκεφτει και να καταλαβει τις αναγκες σου,αυτη η στιγμη θα ερθει νωριτερα απο τα 2 χρονια(αν ειστε ακομα μαζι μεχρι τοτε).Παιζει μεγαλο ρολο και το συναισθηματικο δεσιμο και το αισθημα ασφαλειας που της δινεις,το οποιο μετα απο εναμιση χρονο σιγουρα θα υπαρχει.Περιμενε τη λιγους μηνες ακομα και μετα συζητησε μαζι της το θεμα για το μπουρ**λο,αν οντως την αγαπας και θελεις μονο αυτη.Προσεξε ομως μην ειναι αλλες οι αιτιες που δεν θελεις να ειστε μαζι και την πληγωσεις,να εισαι ειλικρινης (μαζι της και με τον εαυτο σου).Μπορει παραλληλα η μικρη να αρχισει να αναθεωρει τις αποψεις της για την π@πα.
Αυτα απο μενα,καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61657 από aimilaki94 στις 23 Μαΐου 2010, 2:41μμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
κοιτα αγαπητε merkon.. για να λες οτι τα χετε 1.5 χρονο σημαινει οτι η κοπελα ηταν 12.5... επρεπε να σκεφτεις την πιθανοτητα οτι δεν θα μπορει να προχωρησει για πολλους λογους... οτι δεν ειναι ετοιμη... κι ας τα χετε τοσο καιρο... εμενα το αγορι μου τα χε με την πρωην του 3 χρονια και ειχανε μεινει μεχρι το φασωμα... ουτε καν το χανε συζητησει... εσεις εχετε το καλο οτι μιλατε γι αυτο... κι αν θες οντως ννα προχωρησετε τι να πω.. οταν ειστε τα δυο σας φιλα την, χαιδευε την μπας και αναψει... αλλιως αν οντως την αγαπας οπως λες.. περιμενε... αυτα απο μενα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61659 από tamtam στις 23 Μαΐου 2010, 3:37μμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
φιλε ελεος....
εισαι 16 και ειναι 14.....
τα εχεις εναμισι χρονο με δαυτην οταν ηταν 12μισι(παιδεραστη!!) χρονων
και μου λες οτι την αγαπας και εισαι ερωτευμενος κλπ

φιλε 16 χρονων εισαι...
τους ερωτες και τα πουλακια και τους ορκους αιωνιας αγαπης θα χρειαστει αν τους αναζητησεις μετα τα 25...

ζησε την ζωη σου,αποκτησε εμπειριες,βγαλε τα γουστα σου...

μην κολλας σε ενα 14χρονο που ακιμα καν κοπελα δε μπορεις να την χαρακτηρισεις,παρα μονο παιδι.........

αν δεν σε ικανοποιει και δεν σου προσφερει αυτα που ανεμενες σε αντιθεση με εσενα(εφοσον προσφερες οτι μπορεις σε αυτην) τοτε σουτ και δρομο.....

η μεγαλυτερη καταντια(αν οχι η μεγαλυτερη τοτε μια μεγαλη) για ενα αγορι-νεο-αντρα ειναι να παρακαλαει μια γκομενα-κοπελα-γυναικα για κατι.........και δη το κρεβατι...

δεν ειναι τυχαιο το γεγονος οτι ο σοφος λαος μας λεει "παρακαλητο μουνι,ξινο γαμησι"......

στη θεση σου θα την ειχα κανει ηδη.....


φιλικα παντα


Αντωνης
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login