Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Τρίτη, 21 Μαΐου

Θέλει αλλά δεν μπορεί!

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61940 από RnS cLiKA στις 30 Μαΐου 2010, 8:43μμ

RnS cLiKA

Εικονίδιο
μέλος από: 3/4/2010
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
μεγαλε το ιδιο ακριβως ειχα κ εγω οσπου μια μερα καθησα κ σκεφτηκα αν ημουν εγω στην θεση της και ακου να δεις τι εγινε...
πολυ απλα δεν της το ζητουσα αλλο(αν κ εγω το ηθελα)......ημουν μαζι της περρισοτερο χρονο(οχι σηνεχεια γιατι ξενερωνει)φροντισα οταν ειμαστε μαζι να ακουμπαει το μου.. της πανω στον που... μου
και το κηριοτερο ΜΟΝΟ ΜΟΝΟ σε πολυ τρυφερες στιγμες δλδ οταν ερχονταν σπιτι μου η ειμασταν απο κατω απο το σπιτι και ηξερε πως λειπουν οι γονεις μου να την καβ@@νω με ολη μου την προσπαθεια...πιστεψε με αν την κανεις καβλ@σει τοσο πολυ τοτε δεν θα σκεφτει τιποτα αλλο παρα το σεξ(αλλα προσεχε με το τελευταιο καντο με ολη σου την αποφαση και ΜΟΝΟ οταν ειστε σε πολυ τρυφερες στιγμες...αν το κανεις συνεχεια σε βολτες κτλ τοτε πολυ απλα θα ξενερωσει)

καλη τυχη
και αν μετα απο αφτα και οσα σου ειπαν τα παιδια δεν γινει τιποτα τοτε.....επομενη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login