Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

απορια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63128 από phnelop1e στις 27 Ιουνίου 2010, 10:31μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
την πρωτη φορα στην διεισδηση ποναει παρα πολυ? αν δεν ειναι μεγαλη η (τρυπα) εχει πολυ μεγαλη δυσκολια?//? δεν ρωταω αν ποναει οταν σπαει ο παρθενικος υμενας αλλα πιο πριν στην αρχη........σας παρακαλω απαντηστε μου θελω πολυ να μαθω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63129 από plhgwmenh στις 27 Ιουνίου 2010, 10:33μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
δεν πονας οταν μπαινει αλλα οταν ετοιμαζεται να σπασει...και δεν πονανε ολες...η πιο στενη τρυπα ειναι απο πισω στην οποια χωρις λιπαντικο βγαινει ακομη και αιμα...σκοπευεις να προχωρησεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63130 από phnelop1e στις 27 Ιουνίου 2010, 10:36μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ναι θελω να προχωρησω και δοκιμασα 2 φορες αλλα πονουσε παρα πολυ στην αρχη και τελικα δεν καταφεραμε να μπει. σαν να μην χωραει αλλα αμα πιεσεισ παρα πολυ θα χωρεσει αλλα πονουσε παρα πολυ και το αφησαμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63132 από plhgwmenh στις 28 Ιουνίου 2010, 12:46πμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
πρεπει να εισαι πολυ καλα προετοιμασμενη,να μην φοβασαι,να εισαι χαλαρη και αποφασισμενη,υπομονη και απο τους δυο και πολλα προκαταρκτικα...αν μου επιτρεπεις τι ηλικια εχεις εσυ και το αγορι σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63133 από phnelop1e στις 28 Ιουνίου 2010, 10:32πμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
17 εγινα αυτον τον μηνα κι εκεινοσ 19 τον προηγουμενο αλλα με τα προκαταρκτικα δε νομιζω οτι αλλαζει κατι στο μεγεθοσ της τρυπας και πιστευω πωσ καθε φορα το ιδιο θα ειναι. αλλα γιατι να ποναει τοσο πολυ μηπωσ εχω καποιο προβλημα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63134 από nathalie στις 28 Ιουνίου 2010, 11:32πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Μια χαρα ηλικια...Λοιπον,με τα προκαταρκτικα δεν αλλαζει τιποτα στο μεγεθος της τρυπας αλλα εσυ υγραινεσαι περισσοτερο αρα γινεται πιο ευκολη η διεισδυση και εισαι καλυτερα προετοιμασμενη ψυχολογικα.Η αληθεια ειναι οτι για τις περισσοτερες η πρωτη φορα ποναει αρκετα ,εγω τουλαχιστον πονεσα.Αλλα μετα τη διεισδυση δεν ποναει τοσο,σχεδον καθολου.Εγω θα σου προτεινα να εισαι εσυ απο πανω για να βρεις μια γωνια που θα σε βολευει περισσοτερο και για να ελεγχεις εσυ το ρυθμο,ειδικα αν το αγορι σου ειναι αρκετα εμπειρο...Κι εμενα την πρωτη φορα δεν μπορουσε να μπει το αγορι μου αλλα οταν ανεβηκα απο πανω μπηκε πιο ευκολα.Πρεπει ομως να εισαι αποφασισμενη οτι το θες...Αλλιως αφησε το για πιο μετα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63137 από phnelop1e στις 28 Ιουνίου 2010, 12:19μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
αποφασισμενη ειμαι... αρα ουσιαστικα δεν ποναει τοσο στο σπασιμο του παρθενικου υμενα αλλα οταν ειναι για να μπει...? αρα δεν ειναι παραλογο που πονεσα σωστα??? το θεμα ειναι οτι στα προκαταρκτικα δεν παιζει τοσο ρολο ποτε θα ειμαι εγω αρκετα υγρη αλλα ποτε θα ερθει σε πληρη στυση το αγορι μου για να μπορεσει να βαλει το προφυλακτικο με αποτελεσμα ισως αυτη την στιγμη να μην ειμαι εγω αρκετα υγρη η καθολου...κανουμε μηπως καποιο λαθος εδω?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63143 από plhgwmenh στις 28 Ιουνίου 2010, 3:20μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
οταν αρχισετε με τα προκαταρκτικα ερχεται και το αγορι σου σε πλυρη στυση...πρεπει να ειστε και οι δυο χαλαροι αλλιως ματαια προσπαθειτε....οσο για τη σταση εγω παλι πιστευω οτι δεν αλλαζει κατι...και εγω οταν προσπαθησα να προχωρησω δυο φορες δακρυζα απ τον πονο...αλλα δεν δακρυζα οταν εμπαινε αλλα οταν ετοιμαζοταν να σπασει ο υμενας...και ευτυχως δεν καναμε και δεν εσπασε κιολας!!!ολα αυτα λοιπον που σου συμβαινουν ειναι φυσιολογικα...ειναι και για εκεινον η πρωτη φορα???ποσο καιρο ειστε μαζι???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63159 από phnelop1e στις 28 Ιουνίου 2010, 11:26μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
κοντα 2 χρονια τα εχουμε. οχι δεν ειναι η πρωτη του φορα το ειχε κανει και παλια αλλα οταν ηταν πιο μικρος οποτε δεν εχει πολλεσ εμπειριεσ πιο πολλα γνωριζω εγω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63162 από Doctoras στις 28 Ιουνίου 2010, 11:48μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κοιτα ειμε αγορι αλλα μπορω με σηγουρια να σου απαντησω σε κατι απο τα δυο ερωτηματα που καταλαβα οτι σε καινε.Λοιπον γιαναμπει στην μπροστινη σου τριπα δεν ξερω αν οτνος πρεπει να εισε χαλαρη η οχι.Σηγουρα αμα θα ειναι υγρο δεν θα πονας πολυ παντος σε περριπτωση
backdoor πρεπει να ειναι αποφασισμενει και καθολου σφιγμενη.Ζητατου να σε ερεθισει με διαφορα κολπα και να σε χαλαρωσει την ωρα που θα το κανετε απο την πισω πλευρα και επιδη πιστευω πως με προφυλακτικο θα μπει μην χρησιμοπιεισετε λιπαντικο γιατι θα σπασει.Προτυμοτερο ειναι το σαλιο σε αυτν την περριπτωση αμα δεν συχενεται μπορει να σε γλυψει και απο πισω αλιως θα το βαλει με το δακτυλο.Το βασικο παντος ειναι να εισε χαλαρη γιατι η περιοχη σφιγκει και ειναι δυσκολη η διησδηση και επιπονη. Ενω αμα εισε χαλαρει θα σου φανει ευχαριστει.Ισως σου φανει ευχαριστει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login