Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν όλα τα άλλα αποτύχουν, δοκίμασε τη Βανδή.
Κυριακή, 19 Μαΐου

απορια

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63173 από phnelop1e στις 29 Ιουνίου 2010, 1:44μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ευχαριστω για τις συμβουλες αλλα δεν εχω σκοπο να δοκιμασω απο πισω εγω απο μπροστα θελω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63177 από plhgwmenh στις 29 Ιουνίου 2010, 4:02μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Απο μπροστα σου εξηγησαμε ολοι λιγο πολυ εδω μεσα τι πρεπει ν κανεις....και για απο πισω σε πληροφορησα επειδη μπορει να στο ζητησει οπως οι περισσοτεροι...δεν χανεις κ τπτ μια μεα εμπειρια θα ειναι...οσο για το ποιος γνωριζει περισσοτερα θα διαφωνησω μαζι σου γτ πιστευω οτι περισσοτερα θα ξερει το αγορι σου που ειναι μεγαλυτερο και εχει ξαναδοκιμασει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63181 από phnelop1e στις 29 Ιουνίου 2010, 5:12μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
μην εισαι τοσο σιγουρη οτι ξερει περισσοτερα ηταν πολυ μικρος... και για απο πισω το ειχε αναφερει αλλα ειδε οτι ημουν αρνητικη και δεν ξαναειπε τιποτα στο κατω κατω γι αυτο και με περιμενε και κοντα δυο χρονια χωρις να επιμενει. το ξερω πως μου ειπατε για μπροστα αρκετες συμβουλες απλα δε καληφθηκα πληρως γιατι τα περισσοτερα τα ηξερα ηδη απλα δεν γνωριζα οτι ποναει τοσο κατα την δειησδηση παρα μονο νομιζα οτι ποναει στο σπασιμο του υμενα. αυτο αλλωστε ηταν η απορια μου στην πρωτη ερωτηση που εδωσα. τελοσπαντων καιρο εχουμε για αρκετες δοκιμες ακομα κ εφαρμογη των συμβουλων σας. ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυ...............
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63185 από plhgwmenh στις 29 Ιουνίου 2010, 8:16μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
χαρα μας που σε βοηθαμε!!!λοιπον για να καταλαβεις...πονας λιγακι σχετικα οταν μπαινει επειδη ανοιγεις σιγα σιγα...αλλα περισσοτερο ποναει τη στιγμη της κορυφωσης εκει δηλαδη που αγγιζει τον παρθενικο υμενα και ετοιμαζεται να σπασει...ολα οσα σου συμβαινουν ειναι φυσιολογικα και με τον καιρο θα πονας λιγοτερο...καθε φορα που δοκιμαζετε καντε διαλλεματα και μετα παλι σιγα σιγα...ειναι βιαστικος μηπως???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63198 από aimilaki94 στις 30 Ιουνίου 2010, 1:19μμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
απ οτι ξερω μερικες κοπελες θα πονεσουν κι αλλες οχι τοσο.. αλλες παλι μπορει να πονεσουν... παιζει ρολο και ποσο "στενη" εισαι και αν εχεις κανει καποια προκαταρκτικα για να μην πονεσεις τοσο... εγω πχ δεν ειχα κανει προκαταρκτικα και οταν μπηκε το αγορι μου στην αρχη μ επιασε ενα τσουξιμο και μετα πονεσα... αιμα ομως να φανταστεις δεν εβγαλα την 1η φορα... πιο μετα ειδα λιγο... ειναι αναλογα τον οργανισμο και το σωμα ;)
ελπιζω να βοηθησα αν και αργησα να απαντησω :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63203 από Doctoras στις 30 Ιουνίου 2010, 3:44μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κοιτα οτι θα πονας λογικα θα πονας εισε παρθενα και ειναι σφυκτα τα πραγματα εκει κατω.Αλλα θα νιωθεις τοσο ωραια οπου δεν θα λογαριαζεις πολυ τον πονο.Γλυκος πονος πρεπει να ειναι.Δεν ξερω τι λενε οι κοπελες
σε αυτο με σηγουρια δεν στο απανταω γιατι δεν υπαρχει περριπτωση να το εχω ζηση ουτε να το ζησω ποτε.χαχαχα.Αμα ειναι τοσο τραγικος και επιπονος ο πονος λογικα θα το αποφευγατε ολλες.Κοιτα αμα δεν ξερει να σου φερθει ακι μπει αγαρμπα μεσα πιθανον να πονεσεις.Ζητα του ηρεμες κινισεις μεχρι εσυ να νιωσεις ετοιμη για πιο γοργες και εφχαριστες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63321 από phnelop1e στις 02 Ιουλίου 2010, 4:59μμ

phnelop1e

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
οχι δεν δεν ηταν βιαστικος ουτε αγαρμπος ισα ισα που δοκιμασε πολυ σιγα και εγω του ελεγα αν μπορω να συνεχισει και να σπρωξει λιγο πιο πολυ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login