Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Παρασκευή, 26 Μαΐου
Μήνυμα #139120 από agapi22 στις 17 Μαΐου 2017, 8:22μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
αποδεκτές απ.: 1
Παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος που ξερει λιγο τι γινεται με το σύστημα; εχω θεμα με το να μεινω γεωμετρια. Δεν το εχω καθολου με το μαθημα και μ εβαλε στο πρωτο τετραμηνο 12 και στο δευτερο 13. Ξερω οτι για να περασεις πρεπει το άθροισμα Α τετ β τετ και εξετάσεων να βγαζει απο 9,5 και πανω. Εγώ για να περασω πρεπει να γραψω σιγουρα 4. Πειτε ομως οτι δεν γραφω ουτε 4 και μένω σε αυτο το μαθημα. Μένω και παω για Σεπτέμβρη ή παίζουν και αλλα ρόλο για το αν μείνεις στο μαθημα; νομιζω παίζουν και αλλα ρόλο απο οσο εχω διαβασει αλλα ειλικρινα δεν τα καταλαβαινω και πολυ. Ευχαριστω για ποιον βοηθησει

Προφίλ: agapi22 Άλλα από agapi22 Σχολιασμός φράσης του agapi22

Rohala Art Course
Μήνυμα #139122 από Georgek200 στις 18 Μαΐου 2017, 2:46μμ

Georgek200

μέλος από: 18/5/2017
αποδεκτές απ.: 0
Δεν κόβεσαι φίλε μην αγχώνεσαι. Μετράει ο μέσος όρος συνολικά, από όλα τα μαθήματα. Πρέπει να βγάλεις 9,5.

Προφίλ: Georgek200 Άλλα από Georgek200 Σχολιασμός φράσης του Georgek200

ΔΕ μπορείς να εκδόσεις απάντηση.
Ο guest δε μπορεί να εκδίδει μηνύματα σ' αυτό το forum.

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.