Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακορντεόν: Μια γκάιντα με πλήκτρα.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Στηθος μεγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139051 από DreamTG στις 08 Μαΐου 2017, 4:54μμ

DreamTG

μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εχω σχεση εδω και ενα χρονο με το αγορι μου...εχουμε ολοκληρωσει την σχεση μας αλλα το προβλημα ειναι πως το στηθος μου ειναι μικρο...δεν ειναι οτι δεν εχω καθολου στηθος...εχω...το θεμα ειναι οτι δεν ξερω εαν αυτο αρεσει στο αγορι μου...καθε ημερα παει εκει το χερι του και με χαϊδευει αλλα δεν ξερω νιωθω μειονεκτικα...να τον ρωτησω εαν τον ικανοποιει το μεγεθος ή θα τον κανω να ξενερωσει;....(Και το θεμα ειναι οτι βλεπει και anime ακομη και τωρα που μεγαλωσε...Ειναι κινουμενα σχεδια και ολοι οι γυναικειοι χαρακτηρες ειναι με μεγαλο στηθος...)Με αγαπαει πολυ το αγορι μου και μου συμπεριφερεται αψογα...υπαρχει περιπτωση να με αφησει για αυτο τον λογο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139056 από DreamTG στις 08 Μαΐου 2017, 5:38μμ

DreamTG

μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
θα ηθελα να μου απαντησετε αν μπορειτε
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #139057 από Theo 123 στις 08 Μαΐου 2017, 6:16μμ

Theo 123

μέλος από: 28/4/2017
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν βλεπω τον λογο να νιωθεις μειονεκτικα....για μενα αστο οπως παει μην ανησυχείς αφου σου φερεται άψογα του αρεσει!!!!! Αλλα και να μην του αρεσει θα υπάρχει πανω σου που θα τον τρελαίνει και το προσπερναει αυτο οποτε μην αγχωνεσαι..... χαλαρωσε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139060 από agapi22 στις 08 Μαΐου 2017, 9:26μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Και εγώ στην ιδια φαση ειμαι. Θα μπορουσα να ειχα περισσοτερο και θα ηθελα τοσο πολυ. Απλα ξες κατι; οταν ο αλλος σε θελει του αρεσουν ολα πανω σου τελος. Μπορει να προτιμούσε κάτι αλλο γενικα αλλα για να ειναι μαζι σου του αρεσει. Καταρχας σκέψου οτι αν σε αφηνε για κατι τεοτιο θα το εκανε σρην αρχη που δεν ειχε και συναισθηματα. Ή εστω τοσα οσο τωρα. +οτι πριν ξεκινήσετε να κανετε κατι προφανως και σε ειδε. Ειδε οτι δεν εχεις πολυ οποτε αν τον ενοχλούσε τοσο δεν θε εκανε και κινηση ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139142 από Blabla27 στις 20 Μαΐου 2017, 1:58μμ

Blabla27

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γενικότερα υπάρχει η άποψη πως τα αγόρια προτιμούν Το μεγάλο στήθος ντε κ καλά.Όμως δεν είναι ετσι,υπαρχουν καποιοι που το προτιμουν υπαρχουν κ καποιοι που δεν το προτιμουν ιδιαιτερα.Κανενας δεν θα ελεγε οχι σε ενα μεγαλο στηθος.Αλλα απο την στιγμη Που εχεις σχεση κ εχετε ολοκληρωσει και σου δειχνει οτι του αρεσει τοτε δεν υπαρχει λογος να μπαινεις σε τετοιες σκεψεις :) (πιστεψε με σε καταλαβαινω απολυτα)😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login