Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εμείς εδώ εφηύραμε αυτό που λέτε τώρα Web 2.0, και ξέρουμε τα χάλια του.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Πρώτη επαφή μαζί του

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139106 από Gatoula222 στις 14 Μαΐου 2017, 3:19μμ

Gatoula222

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας..είμαι μαζί με το αγόρι μου 10 μήνες και πριν λίγες μέρες αποφασίσαμε να το κάνουμε πρώτη φορά και ενώ είμασταν μια χαρά ( εννοώ είχαμε ανάψει και οι δύο) όταν πήγε να βάλει το προφυλακτικό δεν του σηκωνονταν με τίποτα...γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139107 από Akis2000 στις 14 Μαΐου 2017, 4:57μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βάση των όσων περιγράφεις καταλήγω σε δύο συμπεράσματα. 1ον είστε σε σχετικά αρκετά νεαρή ηλικία και οι δυο σας και 2ον, αν όχι και οι δύο, αυτός τουλάχιστον είναι η πρώτη του φορά γενικά. Σωστά; Εφόσον συμβαίνει το 2ο κυρίως, είναι νομίζω φυσιολογική συμπεριφορά. Το σεξ αν μη τι άλλο εκτός από σωματική είναι κυρίως και άκρως εγκεφαλική πράξη. Το αγόρι σου τρακαρίστηκε και δεν του σηκωνόταν. Ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος θα είναι. Δώστου μία 2η (και αν χρειαστεί και 3η) ευκαιρία και προς Θεού, μην το κάνεις θέμα. Θα τον αγχώσεις ακόμα περισσότερο. Μάλιστα μην δοκιμάσεις να το αναφέρεις ούτε και στο στιλ, εντάξει, συμβαίνουν αυτά. Εκτός και αν τον δεις να προβληματίζετε συνέχεια από μόνος του. Εκεί προσπάθησε μόνο να υποβαθμίσεις το περιστατικό και να τον κάνεις να ξεχαστεί με άλλα. Άντε και εύχομαι καλή επιτυχία και μία αξέχαστη εμπειρία μαζί του στην δεύτερη φορά. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login