Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

kanali #sex

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41271 από TzhmhS στις 27 Ιουλίου 2007, 4:45μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Ki egw niko opws blepeis dn hr8a sto foroum na grapsw opws les esy kapoia pragmata p dn eipa pote,alla blepeis dn me eimai tetios ;).Nai paradexomai oti kapoia ta eipa alla...kapoia ta evales esy gia na to kaneis 8ema.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41272 από TzhmhS στις 27 Ιουλίου 2007, 4:50μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Akou kai kati allo,ena paradeigma lew twra px mporei kapoina na ton antipa8w kai na grapsw edw sto foroum,kapoia pragmata psemata,pou nomizw pws etsi ekanes ki esy dld tis manes k panagies.kai dn kserw ti allo evales.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41300 από nikolao_s στις 29 Ιουλίου 2007, 12:24πμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
1ον...Το ftou.gr ενθαρρύνει τη συμμετοχή νέων ατόμων στο φόρουμ του. Η συμμετοχή όμως ανηλίκου πρέπει να γίνεται με τη συγκατάθεση και εν γνώση του κηδεμόνα. Δεν επιτρέπεται χρήση του φόρουμ του ftou.gr για άτομα κάτω των 13 ετών ή για άτομα κάτω των 18 που δεν έχουν σύμφωνους τους γονείς/κηδεμόνες τους με τη συμμετοχή τους.
2ον...Δεν επιτρέπονται τα πολλαπλά προφίλ από το ίδιο άτομο με σκοπό την παραπλάνηση των μελών μας ή για οποιουσδήποτε άλλους λόγους. Στην περίπτωση που ανακαλύψουμε άτομο με δύο ή περισσότερα προφίλ, θα τα απενεργοποιούμε και τα δύο και θα ενημερώνουμε τον ISP που χρησιμοποίησε για την απάτη.(σε αυτο να προσθεσω για ενα παλαιο δικο μου προφιλ στο φορουμ να απενεργοποιηθει γιατι ανθρωπος ειμαι κι εγω ξεχναω το κωδικο εγραφης μου :s)
3ον....θελω να ρωτησω αυτα τα παιδια που ειναι κατω των 18 αν εχουν τους γονεις τους μπροστα... αν ναι τοτε ειναι λαθος των γονιων που αφηνουν τα παιδια να βριζουν ετσι κι αυτα που εστειλα τα παραπανω δν τα παραποιησα μαλισα 8α στειλω ετσι οπως ειναι ολο το σκελος με τα πριβε που εχει κανει το ατομο σε καποιον moderator να δει αν μπορει αν ειναι παραποιημενα η οχι τι λογο εχω να τον βρισω;το σκεφτηκε κανεις;...
Και κατι αλλο οι ημερομηνιες με τα πριβε που εκανε αναγραφονται σε ολα τα φυλα αρα αποκλειεται να εκανα καποια μαμουνια απλα εκανα αντιγραφη επικολληση κι αν ακομα τον εβρισα θα του ελεγα και συγνωμη γιατι εχω και καποια ηλικια και ξερω πως ειναι να βριζεις καποιανου την μητερα και το ολο θεμα θα επρεπε να προσβαλει αυτον και την οικογενεια του που αναθρεψανε ενα ατομο που δεν σεβεται ουτε τους ιδιους...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41302 από TzhmhS στις 29 Ιουλίου 2007, 1:36πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Egw eipa kati dn asxoloumai esy synexizeis file sto ftou,dn exw mpei pote me deytero name{klono].nomizw pws prepei na evazes telos edw.oso gia to foroum kai gia to ftou exw milisei stous goneis m to exw diavasei eksalou dn 8a me peis eesy.Twra gia ton filo m p egrapse orkizomai pws dn eimouna egw,ki esy evrises omws.Loipon arketa ta eipame apo edw.koita tous dikou sou goneis na einai kala,k ta mpinelikia s na prosexeis,ma kserw oti me pas kontra se ola me les spamer kai 8eleis na peis ston KalhaS na me kanei ban,auto einai to synferon sou,to kserw egw edw mpenw gia thn plaka mou na perasw thn wra mou.Alla eisai 21 xronwn 23 k les ama se vrw 8a se spasw ta moutra,krima sta pantelonia sou file mou,krima.An 8es me pisteyeis h alliws oxi.Epeidh me pas kontra esy 8a grafeis mnmata sou edw.to 8ewreis magkia kapoia prgmata p eipa na ta vazeis.K sas rwtaw magkes 8a sas arese na evaze pseftika pragmata sto foroum?nai h oxi?Opoios me pei nai na tou valw na doume pws 8a aistan8ei vevea as min leme kapoia pragmata ta eipa alla panagia k mana dn exw vrisei,mono an me vrisoun.Etsi se auto ntraphka sas lew dn eipa tetio pragma egw.Kai p se evrisa k se eipa kati allo eipa sygnwmh dn kserw an to eides.mallon oxi.Auta exw na se pw......
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41306 από nikolao_s στις 29 Ιουλίου 2007, 2:16πμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Κοιτα εγω δεν ειπα αν εισαι εσυ η ο φιλος σου σαν δευτερος απλα εβγαλα καποιο πραγμα απο αυτα που μου ειπε ο kalhas να διαβασω τωρα αν εσυ το κανεις δικαιωμα σου αλλα δεν θα με συκοφαντεις εμενα με αυτον τον τροπο οσο μικρος κι αν εισαι.. Θα πρεπει να καταλαβεις οτι το ιεροτερο πραγμα στο κοσμο για μενα ειναι η μητερα μου και οποιος την βαλει στο στομα του θα τα βγαλει ασχημα με μενα ...επικαλουμε στο privacy policy του καναλιου να βεβαιωθει οτι οι γονεις αυτου του παιδιου γνωριζουν και ειναι παρωντες οταν μπαινει στο irc αν ειναι και τον αφηνουν να λεει διαφορα τοτε τι να πω... δν εχω λογια
Να βγαλω ψευδη πραγματα στο φορουμ εμενα μου φαινεται παραλογο αλλωστε ειναι δικα μου πριβε σε δικα μου log files στο δικο μου η/υ...μπορω να βγαλω και αλλα πριβε κι αν σε εκεινα φαινεται να εχω βρισει κανεναν τοτε να με κατηγορησεις εχω δει δικο σου πριβε σε αλλουνου ατομου και δεν θελω να πω ποιος ειναι για να μην πρηξεις και αυτον μαζι με μενα στα πριβε σου...εκει με εξεβρισες λεγοντας με "μπασταρδο" δηλαδη παλι εβαλες την μητερα μου στο στομα σου αρα εχεις συνεπειες ... Την επομενη φορα που θα πεις ψεματα να εισαι σιγουρος οτι ειναι και οι γονεις σου μπροστα και τα βλεπουν οσα γραφεις αν οχι τοτε δεν εχω να συζητησω τιποτα μαζι σου αλλα με τους γονεις σου να δω τι θα πουν αυτοι για ολο αυτο
Αν θελουν οι moderators του φτου να με διωξουν επειδη ζητω δικαιοσυνη ας το κανουν 1 λεω δεν εχω κανενα λογο να παραποιω κειμενα και δεν το εκανα ποτε μου... κι ουτε σκοπευω... Σας παρακαλω για δικες σασ κινησεις κι εσενα Δημητρακη να ειναι οι γονεις σου μπροστα οταν θα μου ξαναμιλησεις χωρις την παρουσια τους δεν σου μιλαω ειναι απλο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41308 από TzhmhS στις 29 Ιουλίου 2007, 2:31πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Olwn h mana einai to ierotero pragma sto kosmo dn me apanthses kati 8a se arese re c se lew px na elega edw oti eisai apo a8hna k eisai apo thess h kati xeirotero,diavasa auto p eipe o KalhaS.Egw dn anexomai allo autes tis synepeis nikolaki."8a se spasw ta moutra kolopaidi"pws ti blepeis?se enan 13 xrono.Exw enhmerwsei tous goneis gia to ftou edw k 4 mhnes file.EIPA se evrisa alla dn eipa "g... th mana sou."oute gamw ti p... sou"k prepei na bre8ei lysh se auto to problhma file niko,opws dhpote,8es dn 8es ma broume lush?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41309 από Antre στις 29 Ιουλίου 2007, 2:37πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Αν και δεν μου πέφτει λόγος... ρε παιδιά σε forum είστε... σε δημόσια συζήτηση είστε... ποιός ο λόγος που γίνεται από εδώ η συζήτηση ; Για το ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο; Για να σας δώσει δίκιο η κυρά Κατίνα ή η κυρα Φωτούλα ;

Και εσύ ρε Νίκο είσαι 22 ετών μαντράχαλος... ότι και να σου είπε . Στο κάτω κάτω στο internet καθημερινά δεχόμαστε αμέτρητες πληροφορίες (και δεν αναφέρομαι μόνο στο spam) . Αυτές που δεν σε ενδιαφέρουν απλά αγνοησέ τες (αυτό πάει και στους 2) . Δεν πάει ο ένας τον άλλο; So fucking what.. μην μιλιέστε

Υ.Γ. Συγνώμη που μπήκα στη συζήτηση.. αλλά και εσείς μην τις κάνετε δημόσιες
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41314 από TzhmhS στις 29 Ιουλίου 2007, 11:35πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Antre exeis dikaio auto lew ki egw ama einai na kanoume diomosia syzhthsh pisteyw na katalabes to 8ema mou k pws lew alh8eia file.Egw Antre agnow ton nikolakh as pei oti 8elei edw pera.Egw dn ekana kamia dhmosia syzhthsh opws blepei autos ksekinhse,To 8ema file Antre exei teleiwsei gia mena twra an 8elei na to synexisei o nikos....Kai oi dyo bristikame alla ama diavases ta teleutea mou mnmata dn evrisa auta mana k panagia.Kai Spam dn ekana.H ALh8eia einai pws me paei kontra me to symferon tou na faw ban apo to irc-server ftou.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41317 από _DaNte_ στις 29 Ιουλίου 2007, 12:19μμ

_DaNte_

banned
μέλος από: 27/7/2007
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Re paidia to vare8hka afto to 8ema..Niko kai tzhmh sas ksero kairo kai sas 8eoro filous...exo thn aporia omos giati malonete kai sigekrimena edosto foroum...exete diafora ilikias 10 xronai kai dn einai sosto eidika gia sena niko pou kaneis san mikro paidi...esena niko ti se noiazei an kseroun oi goneis tou rzhmh ti kanei...to provlhma einai diko t...afta eixa na po kai h apopsh m einai na to stamathsete edo .... thanks pou me akousate
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41318 από TzhmhS στις 29 Ιουλίου 2007, 12:22μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Dante bgazei psemata pragmata gia mena sto foroum gia na faw ban apo to ftou.Auto 8elei na kanei,bristikame alla dn evrisa auta p lei,k me ksereis na kanw spam re Dante esy p me ksereis.Kanw egw spam?
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login