Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν υποφέρω από σχιζοφρένεια. Απολαμβάνω το κάθε της λεπτό.
Κυριακή, 28 Απριλίου

kanali #sex

Σελ. 5
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41365 από barmanidhs στις 29 Ιουλίου 2007, 9:41μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
loipon tha katsoume oloi mazi ston server kai tha milame kai egw proteinw kati oti eipate eipate nero kai alati elpizw na ginw apodektos kai apo tous 2 entaksei tzhmh?????? entaksei niko_salonika????
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41367 από TzhmhS στις 29 Ιουλίου 2007, 9:51μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Αναφορά: (TzhmhS@29Ιουλίου 2007)
Αναφορά: (barmanidhs@29Ιουλίου 2007)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41371 από TzhmhS στις 29 Ιουλίου 2007, 10:04μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Αναφορά:
Αναφορά: (TzhmhS@29Ιουλίου 2007)
Αναφορά: (barmanidhs@29Ιουλίου 2007)
loipon tha katsoume oloi mazi ston server kai tha milame kai egw proteinw kati oti eipate eipate nero kai alati elpizw na ginw apodektos kai apo tous 2 entaksei tzhmh?????? entaksei niko_salonika????


sorry gia to prohgoumeno mnm htan la8os,loipon egw dn exw kanena problhma me syzhthsh lynonte ta problhmata,K autos p 8a syzhthsei 8a eimai egw kai o nikos_salonika,Egw barman dexomai na ksereis,se irc eimaste pia eleoc re eleoc.Esy barman filos tou eisai exeis k ena access sto kanali tou.pantws ksanalew akomh mia fora to exw pei xiliades pws bristikame kai oi dyo oxi mono o enas dld egw,ema8a shmera me eipe kapoios,oti se evriza xtes ton patera,posa psemata mporeis na peis pes mou,sto telos 8a me peis oti se evriza thn giagia,kai apo oti blepw mazi sou h kalyterh lysh opws kantanthsame 8a einai na fygw apo ton server.Opws eipe k kapoios allos edw hr8es na ta peis auta se foroum dhmosio xwro synh8ws auta ta lene prive k briskoun luseis gia ta 8emata auta.Omologw gia mia akomh fora pws dn exw kanei spam,To kanali to exoume gia tin plaka mas,kai egw synh8ws m aresei na eimai sto kanali mou me tous filous mou,alla kai oxi mono.Auta gia twra pantws to brady 8a exoume suzhthsh...Kai eipa k se ena allo mnma mou sygnwmh p se apokalesa "mpastardo"alla kai esy tp oute mia sygnwmh gia ola auta,alla ta psemata sou p ta pas.Auta eixa na pw paides
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41372 από nikolao_s στις 30 Ιουλίου 2007, 12:13πμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Κοιτα barman ειμαι αρκετα σκεπτωμενο ατομο δεν ξερω αν με ειχες πετυχει πριν αρκετο καιρο για πιο λογο εδιωχνα απο το καναλι ενηλικους ποσο μαλλον εναν πιτσιρικα που ψευδεται για να μην ομολογησει οτι τις βρισιες τις εριξε επειδη του ειπα οτι κανει λαθος το να δινει και πριβε το καναλι του για να μπουν ειτε και σε αλλο... τελος παντων οπως ειπα και πιο πανω αυτο που θελω ειναι ο μικρος αυτος να φερει στο η/υ τον μπαμπα και την μαμα του να μαθουν απο μενα τι καλο γιοκα εχουν δηλαδη πειτε μου τι κερδιζω λεγοντας ψεματα και βγαζοντας ψευτικα log;Δεν τον εβρισα τον μικρο απλα του εδωσα συμβουλη να γραφει μια εντολη και αρχισε να βριζει παναγια και μετα μου εστειλε ενα "γαμω τη μανα σου" λοιπον πως θα αισθανοταν ο καθενας σας αν ξερατε οτι αυριο μεθαυριο το παιδι σας ισως να κανει τα ιδια δεν θα ντρεποσασταν? Αυτο λοιπον θελω να κανω κι εγω να μαθουν οι γονεις του τι εγινε και να τον τραβηξουν μακρια απο αυτα οχι να τον μαλωσουν γιατι οπως λενε και οι κανονες του καναλιου κατω των 18 με συγκαταθεση και παρωντες ενας απο τους γονεις ... αυτο ζηταω να μιλησω με τους δικους του να δω αν ξερουν οτι ο Δημητρακης τους βριζει ασχημα λες και βγηκε απο κανενα ασυλο για ανηλικα...Αν ειναι ποτε δυνατον...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41373 από nikolao_s στις 30 Ιουλίου 2007, 12:30πμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
επισης δειτε και αυτο...πραγμα που δεν ειναι δικο μου αλλα με αφησε ο εν λογω παλικαρος να το χρισημοποιησω ... αυτο το κανω για να καταλαβετε οτι δεν αφηνω κανεναν να βριζει κανενος την μητερα και θα το κανω εγω;Τελος παντων δειτε αυτο και ρωτηστε το παιδι που μου το εδωσε αν και αυτος εκανε πλαστο και μετα μου το εδωσε κι αν κοιταξετε τις ημερομηνιες θα δειτε οτι ειναι μερικα λεπτα αργοτερα απο το διογμο του πιτσιρικα απο το καναλι μου...
Session Start: Sun Jul 22 21:11:53 2007
Session Ident: BlueJaCk
Session Ident: BlueJaCk (orionass@athedsl-111073.home.otenet.gr)
*** Common channels with BlueJaCk are: #xxx_chat #sex
[21:11] <BlueJaCk> [21:11] <TzhmhS> 8a tou gamhsw ti mana
[21:11] <BlueJaCk> [21:11] <TzhmhS> ton karkiniarh
[21:11] <BlueJaCk> [21:11] <TzhmhS> 8a dei
[21:11] <BlueJaCk> xaaxa
[21:12] <BlueJaCk> ti egine ? :)))
[21:12] <BlAcK_RaNgEr> 8es na deis ?
[21:12] <BlAcK_RaNgEr> pane ekei sto foroum kai 8a deis
[21:14] <BlueJaCk> [21:13] <TzhmhS> epidi einai bastardos
[21:14] <BlueJaCk> [21:13] <TzhmhS> milaw
[21:14] <BlueJaCk> [21:13] <TzhmhS> me tin justme
[21:14] <BlueJaCk> [21:13] <TzhmhS> k lei oti kanw spam
[21:14] <BlueJaCk> :P kanei spam,,to kserw
μπειτε στο irc του ftou και βρειτε το παιδι και ρωτηστε τον αν ψευδομαι εγω τοτε και αυτοσ ψευδεται...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41380 από Antre στις 30 Ιουλίου 2007, 2:45πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Το κουράσατε. Αν είναι τόσο μαλάκας κάποιος από τους 2 όσο ισχυρίζεται ο ένας για τον άλλο, αυτός που είναι λογικός ας το αφήσει... και αυτό σημαίνει ότι δεν απαντά άλλο... ούτε καν reply του στυλ "εγώ σταματάω"

Νίκο τι πρόκειται να κερδίσεις; Αν είναι αλήθεια ... δεν είναι παρά ένα χαζό αγενέστατο παιδάκι, άστον μα θα το βρει μπροστά του στο μέλλον στη ζωή του.

Αν Tzhmh λες αλήθεια ... ε είναι ένας ακόμα μαλάκας που ξύνει τα αρχίδια του και καμιά φορά κάνει διάλειμμα για να θάψει τον άλλο. Ας λέει ότι θέλει για σένα .. στα αρχίδια σου

Ελπίζω να μην προσβληθείτε και να πιάσετε το πνεύμα μου

Υ.Γ. Το ξέρω είμαι άσχετος και sorry που μιλάω ... αλλά μου φαίνεται τραγικό να ασχολείστε με κάτι τέτοιο. Τσακώνεσατι δημόσια για ποιο λόγο ; Για να σας πει ο .. γείτονας ποιος έχει δίκιο. Relax guys
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41381 από _DaNte_ στις 30 Ιουλίου 2007, 9:15πμ

_DaNte_

banned
μέλος από: 27/7/2007
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Niko gt dn vazete ena telos.......VARE8HKAME re c..Eleos o allos leei 8a figei apo ton server einai pragmata afta ..niko dikse ligh katanohsh einai mikros kai dn katalavenei oute kserei polla alla esi eisai megaliteroa kai poli malista gi afto hremhse re c     
mporeite na mn milate re seis sto server alla aftes oi mlkies sto foroum prepei na teleiosoun ok ?????????


RELAXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41385 από _DaNte_ στις 30 Ιουλίου 2007, 9:25πμ

_DaNte_

banned
μέλος από: 27/7/2007
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
TOra paidia ena mhnhma apo tzhmh gt dn mporei na grapsei........


DN EVRISA TOSO SKLHRA   < ---- pros olous
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41400 από barmanidhs στις 30 Ιουλίου 2007, 3:48μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
loipon niko h alitheia einai oti den exeis kapio skopo wste na valeis pseftika logs apla epeidh opos proanaferthikes kai esu oti eisai skeptomeno atomo aston pes tou ena ok na teliwsei oute goneis oyte tpt h sto finale finale kane ena ignore esu eisai 21 xrwnwn (nomizw) den xreiazetai na asxoleisai sunexise kanonika san na mhn ton exeis sunanthsei vale esu ena telos ... oso gia sena tzhmako pou les oti einai pseytika ta logs tou nikou einai ligo upervoliko mporei na evrises etsi epeidh eixes nevra epeidh eisai mikro paidi otidhpote apla twra thes na 8olwseis ta matia se aytous pou mpenoun sto forum sunexise kai su kanonika kai telos ayto htan
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41404 από nikolao_s στις 30 Ιουλίου 2007, 5:08μμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Αυτο που θελω να καταλαβαιτε ειναι οτι ενα μικρο παιδι οπως ο Δημητρακης δεν σεβεται τιποτα δεν εχει ουτε ιερο ουτε οσιο και καποια μερα οχι μονο θα το βρει μπροστα του αλλα θα παρει και μια δοση λυπης για οσα ειπε..Το να ψευδετε αυτος δικαιωμα του αλλα αν δεν ειναι παρων οι γονεις του δεν πρεπει να μιλαει για τις πραξεις του γιατι ειναι αυτοι υπευθηνοι για αυτον ...Αν νομιζει ο κυριος παραπανω οτι εγω καθομαι και ξυνω τους ορχεις μου και το πεος μου και συκοφαντω ενα μικρο παιδακι κανει λαθος εγω ηθελα να σας δειξω την πραγματικη μορφη των νεαρων ατομων που καθονται ολη μερα μπροστα σε ενα η/υ και μιλανε ...
Αλλα να με συκοφαντησει κι ολας; κι αντε εμενα αλλα να πει οτι κ ο bluejack τα εκανε στο η/υ του? Ε ειναι τι να πω ανω ποταμων ειναι ο σατανας μεταμορφομενος σε αυτο τον μικρο που τη μια μου στελνει εδω στο φορουμ με κεφαλαια και μου λεει οτι τον εβρισα κι εγω...εγω λοιπον τον προκαλω να τα δειξει...Που εχει φτασει η ελληνικη οικογενεια να αφηνει τα νεαρα παιδια της να μην εχουν τιποτα ιερο... Τ Ι Π Ο Τ Α γιατι αν ειχε και σεβοταν εστω την μανουλα του δεν θα εβριζε την δικη μου μανα κι αν πιστευει στο Θεο δεν θα εβριζε την Παναγια τι να πω... απλα ειναι ενα παιδακι αγραμματο αμορφωτο αξεστο χωρις τροπους συμπεριφορας ... να τους μαθει απο τους γονεις του το βλεπω αδυνατον γιατι δεν θα τον βοηθησουν απο οτι φενεται σε τιποτα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login