Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό.
Κυριακή, 28 Απριλίου

kanali #sex

Σελ. 6
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #41405 από barmanidhs στις 30 Ιουλίου 2007, 5:09μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
twra ena munhma apo ton mystic pou einai dipla mou ayth th stigmh kai epeidh den exei profil den mporei na grapsei:

egw tha sas pw 2 pragmata kai valteta kala mesa sto kefali sas a)o tzhmhs mono kai mono gia to gegonos oti einai 13 ta kanei ayta gt kserei oti akoma kai egw pou eimai 17 den mporw na ta valw mazi tou gt ton lupamai pou einai mikroteros kai tha xasw ton antrismo mou ayto ekmetalevetai o tzhmhs kai giauto vrizei toso sklhra b) niko??? g...... anapoda me ayta pou leei kai mayta pou kanei gt an den kaneis tpt tha deikseis oti ton en8aryneis kai tha synexizei na to kanei kai etsi tha akolouthisoun kai alloi mou exei vrisei kai mena th mana o tzhmhs alla mono kai ton petyxw pouthena...niko mhn akous kanenan kala kaneis... ayta eixa na pw ws mystic apo dw kai pera tha milaei o barman kai ta mnm tha einai ola dika tou...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41414 από ^AnToniS^ στις 30 Ιουλίου 2007, 8:09μμ

^AnToniS^

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μαλιστα,,εδω και καιρο βλεπω και παρακολουθω αυτην την ιστορια και εχω να πω μερικα πραγματα

1)δεν εχω κανενα προβλημα με τον jimmy και με κανενα στο ftou

2)δεν εχω καμια ορεξη να ανακατευομαι σε φασαριες και αυτα τα logs που εστειλα στον νικο τα εστειλα μονο και μονο γιατι ο νικος ηταν το πρωτο ατομο που γνωρισα σε αυτον τον server και θεωρησα καλο να τα στειλω ασχετα αν ηταν λαθος μου η οχι, και ο νικος πριν τα βγαλει μου ζητησε ας πουμε την αδεια μου (αν εχω προβλημα η οχι) και του ειπα κανε οτι θες,

3)Δεν εχω καμια ορεξη να καθομαι να πλαστογραφω logs,

προφίλάλλα...
Μήνυμα #41416 από ^AnToniS^ στις 30 Ιουλίου 2007, 8:10μμ

^AnToniS^

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
antonis=bluejack
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41427 από ArisMas... στις 30 Ιουλίου 2007, 9:23μμ

ArisMas...

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ντροπη σου τζιμη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41434 από barmanidhs στις 30 Ιουλίου 2007, 10:24μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
akou re niko ena trelo pragma o tzhmhs pistevei oti epeidh mou exeis access sto #sex oti eimaste kollhtoi kai se uposthrizw gia to sumferon mou an einai dynaton...tzhmh mono kai mono giayth sou thn kouveda pou eipes ayto apodeiknyei poso enoxos eisai gt opioi lene to anti8eto apo sena prospa8eis na tous vgaleis trelous
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41435 από nikolao_s στις 30 Ιουλίου 2007, 11:33μμ

nikolao_s

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2007
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Αυτο που ειπε ο mystic αυτο ηθελα να ακουστει... Οτι ο "μικρος" Δημητρης δεν ειναι "μικρος" αλλα χαζος γιατι θελωντας να φτασει στην ηλικια του πατερα του πηρε μονο τις βρισιες απο αυτον και τα ψεματα και τις συκοφαντιες αλλα Δημητρακη η ζωη εχει 2 οψεις καλη + κακη ελπιζω να το καταλαβεις...Καποια στιγμη στο μελλον θα το καταλαβεις εγω ηθελα να τονισω οτι το μικρο της ηλικιας καποιου ατομου δεν ειναι τπτ αξιολογο οταν βλεπεις να σε βριζει τοσο ασχημα :s τελος παντων κλεινοντας εδω καταλαβαινετε ποσο 2προσωπος ειναι αυτος ο μικρος...Συκοφαντης , Ψευτης και οτι αλλο αρκει να περασει η δικια του "μαγκια" ε λοιπον οχι δεν περναει Δημητρακη και βαλ'το καλα στο κεφαλι σου αν ξαναδω να βριζεις κανεναν θα βαλω την αστυνομια να σε βρει και να κανω μηνυση στους γονεις σου για δικες σου βρισιες καταλαβες?αντε γιατι πουλανε μουρη πολλα ατομα αλλα τα πραγματικα μουτρα ειναι αυτα που μπορουν να τα βαλουν με τον Νομο εσυ μπορεις? Οχι εγω ομως εχω τα κοτσια για αυτο προσεχε δεν εισαι αρκετα μεγαλος για να υποστηριζεις με συκοφαντιες τον εαυτο σου...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41436 από mysticc στις 30 Ιουλίου 2007, 11:44μμ

mysticc

μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
niko ksereis ti ginete?? logiko eine apo oti katalaveneis oloi na ypostiriksoun ton tzhmh kai gt??? eine mikros kai ton lipounte auto ekmetaleuete kai gia auto to rixnei tora sthn lipish kai leei tha figo apo ton server ... arxi... apla thelei na tous parei olous me to meros tou omos gia peite mou oloi eseis pou ton ypostirizete poios eine autos re pou tha vrisei thn mana mou ??? e??? eiste sovaroi re?? na ton afisei o nikos ??? dld mipos prepei na tou poume kai sigxaritiria gia auto pou ekane ??? den katalava....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41441 από barmanidhs στις 31 Ιουλίου 2007, 1:35μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
mystic xalarwse h ousia einai apo th stigmh pou o tzhmhs evrise ton niko h kai o nikos ton tzhmh na meinei ekei to thema kai na mhn vgei sto forum h an den katalavaine prive na ton evrize kai ekeinos kai oute na mpei sto forum oute tpt epishs o nikos_salonika h eprepe na katefevge katey8eian sthn dikaiosunh h na tou ekane ignore den uparxei endiamesos tropos
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41442 από barmanidhs στις 31 Ιουλίου 2007, 1:41μμ

barmanidhs

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2007
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
kai kati allo mou eipe o tzhmhs emena prive oti den ksanaasxolhte kai mou eipe oti zhtaei sugnomh apo ton niko kai oti exei adiko... opote pistevw na ekleise edw h istoria   

twra kati gia ton mystic


re mystic gt ekanes eggrafh xwris na mou to peis emena dhladh xwris na to kserw kaneis eggrafh wraios filos eisai re....pok
προφίλάλλα...
Μήνυμα #41446 από mysticc στις 31 Ιουλίου 2007, 5:32μμ

mysticc

μέλος από: 30/7/2007
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
apo sena kaliteros pok
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login