Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχου συμφορά που με βρήκε πάλι το δόλιο. (Ν. Ξανθόπουλος)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πως να φιλησω πρωτη φορα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136682 από Ξύλο κόπος στις 30 Μαρτίου 2016, 3:42μμ

Ξύλο κόπος

μέλος από: 30/3/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδιά Καλησπέρα είμαι 16 χρονών και τα έχω με ένα κορίτσι και είμαστε και οι δύο πρωτάρηδες και θέλω αν γίνεται να μου δώσετε κάποιες συμβουλές για να την φιλήσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139326 από Aladeen the fuc στις 20 Ιουνίου 2017, 10:14μμ

Aladeen the fuc

Εικονίδιο
μέλος από: 20/6/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Χαιρετω τη νεολαία.Η πολύ σωστη και σεξουαλικη γνώμη μου και απο εμπηρεία αυτά είναι σεξουλικά ανισσοροπα.Δοκίμασα αυτό που είδα και έφαγα χαστούκι στο κωλο και πονάει ακόμα.Το σωστό είναι να είσαι ειλικρινής:Της λές ότι την θες την φερνεις κάπου κρυφά και της βγάζεις τα ρούχα.Στη συνέχεια κατεβάζει το παντελόνι της δινεις 15 ευρω τα τριβει στα βυζάκια της και της τον βάζεις στο στωμα.Στις μέρες μας όλες το θέλουν αυτό.Καντε το γιατί αλλιώς θα μείνετε με το πουλί στο χερι (προσωπική εμπηρεια)καλή επιτυχία και διαδκεδαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139334 από Bamia_bamia στις 21 Ιουνίου 2017, 1:10μμ

Bamia_bamia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/6/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ωχχ μην ακούω χαζά. Άκου γιατί και εγώ στην ηλικία σου είμαι και αργησα να κάνω κάτι με αγόρι. Λοιπόν καταρχάς αφού είναι πρωτάρα να ξέρεις θα αγχώνεται το ίδιο με εσένα άρα πρέπει εσύ να την κάνεις να νιώσει άνετα και χαλαρή. Πατε καμία ωραία βολτα και μιλήστε φρόντισε να πας την κουβέντα στο ότι σου αρέσει πολύ κλπ. Αν ανατποκριθει φίλησε την. Δεν υπάρχουν όμως οδηγειες για φιλιά. Αυθόρμητο είναι. Άκου όμως μερικά τιπς για να περάσετε και οι δύο καλά. Φίλα αργά. Μην βάλεις γλώσσα κατευθείαν και όταν βάλεις πρόσεχε όχι πολύ μέσα για να μην πνιγεί. Καταπινε τα σάλια και ανεπνεε αργά από τη μύτη. Μην την χουφτωσεις αμέσως στο στήθος ή στον κωλο μπορεί να μην θέλει αλλά αυτό θα το καταλάβεις και εσύ από τις αντιδράσεις της. Τέλος μην αγχωθειται αν δεν σας άρεσε η πρώτη φορά είναι λογικό από το αγχος. Επίσης μην νομίσετε οτιβκατιβ πήγε λάθος γιατί δεν καυλωσατε όπως λένε μερικοί ή γιατί μόλις σταματήσετε θα έχετε πολλά σάλια γύρω από το στόμα σας. Τα φιλιά δεν είναι όπως στις ταινίες. Αν όμως είσαι χαλαρός και απλά το αφήσεις να γίνει τότε θα είναι απίστευτη εμπειρία και για τους δύο.
Αυτά.... ελπίζω να βοήθησα πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα.
Καλή διασκέδαση!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #149249 από Varvara gewrgiou στις 21 Απριλίου 2021, 3:24μμ

Varvara gewrgiou

μέλος από: 21/4/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ThResh@17 Ιουνίου 2014)
Γεια σας τον τελευταιο καιρο παιζεται κατι με μια κοπελα και οι φιλοι μου μου λενε να την φιλησω αλλα δεν ξερω πως. Μου εχουν πει καποια πραγματα αλλα θα ηθελα μια ακομα συμβουλη

Ευχαριστω :)

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login