Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ειμαι ερωτευμενη με τον Καθηγητη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140655 από Lima_zi στις 16 Ιανουαρίου 2018, 2:00μμ

Lima_zi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Θελω να εξομολωγηθω κατι που με τρωει μεσα μου. *Ειμαι ερωτευμενη με τον καθηγητη μου* Ναι, αυτο. Δεν ξερω τι να κανω προσπαθω να τον βγαλω απο το μυαλο μου κ δεν γινεται αυτο.. Τον σκεφτομαι συνεχως... Του εχω δειξει οτι μου αρεσει παιζει να εχει καταλαβει κατι αλλα δεν ξερω... Κ σ'αυτον αρεσω. Το πιστευω ακραδαντα αυτο! Ο τροπος που με κοιταζει ειναι πολυ διαφορετικος απ τα αλλα παιδια. Τα κομπλιμεντα που μου κανει κανενας αλλος καθηγητης δεν τα κανει σε μαθητρια του. Η αληθεια ειναι πως μου αρεσει αυτο το φλερτακι μου κανουμε... Ομως τωρα πρεπει να τον βγαλω απο το μυαλο μου. Δινω πανελληνιες φετος κ το μυαλο μ ειναι συνεχεια σ'αυτον. Τι να κανωωω;;;;;;; 💔💔💔
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140657 από Kostaz98 στις 16 Ιανουαρίου 2018, 4:09μμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αυτή η σκηνή μου θυμίζει τσόντα χιχι :)
Βρες κάποιο αγόρι στην ηλικία σου που εκτός απο την ηλικία θα έχετε και περισσότερα κοινά.Δεν νομίζω ότι θα υπάρξει μέλλον σε ενδεχόμενη σχέση.
Καλή επιτυχία στις πανελλήνιες !!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140664 από GeoVW στις 17 Ιανουαρίου 2018, 9:29πμ

GeoVW

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Δωστου να καταλάβρι με τον καθηγητή και άσε τις πανελλήνιες. Ο έρωτας δεν έρχεται στηζωη καθε μέρα και θα το καταλάβεις όταν μεγαλώσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login