Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η ασχήμια είναι ανώτερη από την ομορφιά γιατί κρατά περισσότερο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρόβλημα με φίλες στη σχολή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144293 από Nantia!!! στις 13 Δεκεμβρίου 2019, 5:19μμ

Nantia!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 23 χρονών και είμαι σε μία σχολή και αντιμετωπίζω το εξής: είμαστε λίγα άτομα και έχουμε χωριστεί σε 2 παρέες! Η μία που ειναι λιγά άτομα δεν τις θέλουν από την άλλη παρέα και συνέχεια από πίσω τους τις θάβουν και γέλανε μαζί τους με ό,τι και αν κάνουν! Εγώ τυχαίνει να μιλάω και με τις 2 παρέες, γιατί δεν μου αρέσει να κάνω διακρίσεις αν ο άλλος δεν μου έχει κάνει τίποτα. Αλλά έχει καταντήσει κουραστικό να ασχολούνται μόνο με αυτές και να μην μιλάνε για άλλα θέματα! Το πρόβλημα είναι οτι κάποιες φορές από την παρέα που τις κοροιδεύουν, οταν τις πλησιάζω ξαφνικά αλλάζουν θέμα και δεν μιλάνε για αυτές. Και από οτι έχω καταλάβει πιστεύουν πως πάω και καρφώνω ό,τι λένε για αυτές αλλά εγώ εννοείται πως κρατάω μία ουδέτερη στάση και ό,τι και αν ακούω από τις 2 παρέες δεν ύπαρχει περίπτωση να να το μέταφερω στην άλλη παρέα. Αλλά αισθάνομαι άσχημα να ακούω τι λένε για αυτές αλλά ξέρω και ότι και εγώ όταν λείπω θα με σχολιάζουν άσχημα και δεν ξέρω τι να κάνω! Είναι μία κατάσταση που δεν μου αρέσει και είμαι η μόνη ουδέτερη που μιλάει και με τις 2 παρέες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login