Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φονιάδες των ψαριών, αργυροπελεκάνοι!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Νομιζω την εχω πατησει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145900 από Falco στις 04 Φεβρουαρίου 2021, 6:55πμ

Falco

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μελοι του ftou νομιζω πως την εχω πατησει σοβαρα με ενα κοριτσι και θελω την γνωμη σας. Ειμαι 16 και στην την αρχη πριν την ερωτευτω αυτη εδειχνε να ενδιαφερεται, με κοιτουσε συνεχεια φαιροταν περιεργα κοντα μου κ.λ.π.
Εγω δεν της εδεινα σημασια γιατι ημουν ενθουσιασμενος με την φυλη της σε φαση αυνανισμος για αυτην και τετοια. καθως περασε ο καιρος και δεν γινοταν τιποτα αρχισα να εχω αμφηβολιες για το αν ημουν ερωτευμενος η απλα ενθουσιασμενος, ετσι αρχισα να τεσταρω τον εαυτο μου με διαφορους τροπους για τα αισθηματα μου. Με τον καιρο αρχισα να ξεκολλαω απ'την φυλη της και να κολλαω σε αυτην, αλλα για μια σοβαρη σχεση. Ετσι αρχισα να προσπαθω να την πλησιασω με διαφορες δικαιολογιες. Με τον καιρο την ερωτευομουν ολο και περισοτερο, αλλα αυτη φενοταν να χανει το ενδιαφερον της, ετσι αυτη τη στιγμη εχω καταληξει να ειμαι τελειως κολλημενος μαζι της, ενω αυτη φενεται να ξενερωνει. Τι μπορω να κανω για να κερδισω πισω το ενδιαφερον της, και να κανω μια σοβαρη σχεση μαζι της;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145901 από Akis2000 στις 04 Φεβρουαρίου 2021, 7:13πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νομίζω ότι υπάρχουν κόλπα με τα οποία μπορείς να ρίξεις μία κοπέλα. Το θέμα είναι να βρει από μόνη της την επιθυμία μέσα της να νιώσει την ανάγκη να ανοιχτεί σε κάποιο αγόρι. Λες ότι στην αρχή που εσύ ήσουν κολλημένος με την φίλη της αυτή έδειχνε σημάδια ενδιαφέροντος για το πρόσωπό σου. Αυτό βέβαια δεν αποκλείεται να ήταν και σημάδια που κάπως παρερμήνευσες. Ξέρεις συμβαίνει συχνά, να μας στέλνουν κάποια άτομα σημάδια τα οποία δεν λαμβάνουμε ή από την άλλη να λαμβάνουμε ως σημάδια ερωτικά από άτομα τα οποία μπορεί να μας βλέπουν απλά φιλικά. Ωστόσο δεν θα πω ότι ο τρόπος που θα χειριστούμε μία κατάσταση δεν μπορεί να παίξει κάποιο ρόλο στο να αλλάξουμε ακόμα μία άποψη για το πρόσωπό μας και κάποια που μας έβλεπε στην αρχή φιλικά στην πορεία να άλλαξε γνώμη ή και το αντίθετο. Όπως για παράδειγμα εσένα που στην αρχή έλεγες ότι σε ενδιέφερε η φίλη της και στην πορεία ανακάλυψες ότι σε κέρδισε για κάποιον λόγο η ίδια. Προσπάθησε να είσαι φιλικός και ευχάριστος μαζί της χωρίς να νιώσει ότι πιέζεται για κάτι από εσένα και αν πραγματικά ένιωθε κάτι εξ αρχής στην πορεία μπορεί να το ξαναβρεί. Και αν δεν γίνει μπορεί να στεναχωρηθείς σίγουρα κάπως εφόσον νιώθεις αισθήματα για εκείνην αλλά δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου. Προσπάθησε να ξεκολλήσεις γρήγορα και τράβα για άλλες πολιτείες, πιο ερωτικές που θα βρεις και ανταπόκριση. Ακόμα μικρός είσαι, θα γνωρίσεις πάρα πολλές κοπέλες μέχρι να πεις ότι αυτή είναι η μία και μοναδική.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145905 από Falco στις 04 Φεβρουαρίου 2021, 11:10πμ

Falco

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστω για την συμβουλη, και πιστευω πως οντως εχεις δικιο, οποτε θα προσπαθησω να ξεκολλησω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login