Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

πως να χωρισω

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90243 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:36μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
επειδη το μυαλο μου δεν ειναι καθαρο αυτη την στιγμη σας παρακαλω ν μου λετε την γνωμη σας ελευθερα κ με ειλικρινια ακομα και αν ειμαι για βρισιμο να το κανετε γιατι μονο ετσι θα καταλαβω...λιγο μπειται στη θεση μου..6 χρονια απο 27 χρονων εχω ν νιωσω γυναικα..δεν απατησα ποτε τον αντρα μου κ ουτε το ειχα σκοπο..ετυχε ετσι απλα..κ αρχισε για πλακα απο μερους μου ειπα να φτιαχτει λιγο η διαθεση μου κ αυτο θα ειναι..αλλα ελα ντε που προχωρησε....δεν ηταν στο προγραμμα αλλα το ειχα αναγκη εκεινη την στιγμη..κ δεν ειναι το θεμα αυτο..ειναι που τον αγαπησα κιολας κ αυτος το ιδιο..αυτο που το βαζεις..αν η9ελα ν περναω μονο καλα δεν θα σχεδιαζα ν χωρισω.αλλα δνε ξερω αν εχω το δικαιωμα ν το κανω αυτο η αν ειναι σωστο να το κανω..δλδ πως το βλεπεται ειναι λογος ν χωρισω αυτος η να κανω την καρδια μου πετρα να τον διωξω να πονεσω εγω για ν μη διαλυσει η οικογενεια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90244 από Verus στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:37μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Εννοείται ότι αν ο γάμος σου σε "πνίγει" πρέπει μα χωρίσεις. Πρώτα απ'όλα θα κάνει καλό και σ'εσένα, που όπως λες υπάρχει κάποιος άλλος στη ζωή σου, αλλά και στον σύζυγό σου ο οποίος θα έχει τη δυνατότητα να ξαναφτιάξει τη ζωή του. Δευτερευόντως, αν το διαζύγιο βγει κοινή συναινέσει τα παιδιά θα μεγαλώσουν σε ένα ομαλότατο περιβάλλον, ούτε τα πρώτα είναι, ούτε και τα τελευταία.
Είναι προτιμότερο να το λήξεις όσο είναι νωρίς, διότι μετά τη "διάσταση" του ζευγαριού έρχονται άλλα, πιο δυσάρεστα πράγματα.

Υγ. panosx, partblah1990: Είναι πολύ καλύτερο να χωρίσουν παρά να φαίνεται η δυσαρέσκεια και των δύο :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90245 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:42μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
πανο ακου..πριν 6 χρονια δεν ειχα αυτην την αναγκη γιατι ενιωθα λιγο γυναικα ηταν διαφορετικα τα πραγματα προσπαθουσαμε ν κανουμε παιδια..ηταν αλλιως..αφου εγιναν τα παιδια και μετα αλλαξαν ολα...δεν υπαρχουμε ο ενας για τον αλλον..αυτος ακομα αντεχει ισοσ επιδι δουλευει συνεχεια δεν του πρεκυψε καμια γνωριμια..εγω απο το φβ δεν μπηκα ν ψαχτω..ετυχε απλα..ουτε εγω το καταλαβα πως....φαινιμαι ανηθικη κ ισοσ και να ειμαι δεν ξερω..αλλα το εχω αναγκη γαμωτο..ανθρωπος ειμαι..το μονο που με κραταει ειναι τα παιδια κ δεν θελω να ειμαι χωρις αυτα..και το ενδεχομενο ν τα παρει ο συζηγος αν κ καπου το βλεπω λογικο λογω της συμπεριφορας μου,δεν το δεχομαι γτ τ αγαπαω ζω γ αυτα..καν δεν χωρισω μονο γ αυτα δεν θα το κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90246 από panosx στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 1:52μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
δεν σε ξερω αρα δεν μπορω να σε βρισω το βρισκο λαθος.αν κι δεν ειμαι υπερ του διαζηγιου πιστευω πως οσο ποιο νωρις οσο το καλυτερο.οσο εχει να κανει με τα παιδια εννοω.απλα αυτο που μου την εδωσε ειναι πως ΕΣΥ θα παρεις αποκλειστικα τα παιδια.τι να πω,ετσι οπως τα κανατε κι οι 2 σας ισως να ειναι καλυτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90248 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 2:33μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
δεν ξερω τελικα τι πρεπει ν κανω και ειμαι σε αχημη διαθεση που βρισκομαι σε αυτην την θεση..θελω το καλιτερο για τα παιδια μου δεν ειμαι αδιαφορη προς αυτα κ δεν μπορω χωρια τους..ομως ξερω οτι ειναι εγωιστικο απο μερους μου ν τα θελω και μαζι μου τοσα χιλιομετρα μακρυα..αλλακατι πρεπι ν γινει,αυτο ειναι το πιο δυσκολο κομματι γ μενα..πως 9α τουσ χωρισω απο τον μπαμπα τους..αυτο με εχει σκασει..ολα τ αλλα δεν μ απασχολουν τοσο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90249 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 2:35μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
αν δεν υπηρχαν παιδια στη μεση ξερω πως και ο συζηγος δεν θα ειχε προβλημα ν χωρισουμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90250 από partblah1990 στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 2:38μμ

partblah1990

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/1/2011
μηνύματα: 73 αποδεκτές 0
ΜΗΝ Feedάρεται το troll...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90251 από panosx στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 3:12μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ποτε δεν ξερεις φυλε μου... αλλα ο τροπως γραφυς της δεν μοιαζει για 30αρας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90252 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 3:34μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
33 ειμαι βρε παιδια γιατι να μη πω την αληθεια..να βοηθηθω θελω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90253 από tzenaki στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 3:45μμ

tzenaki

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
προκειται για θεμα που δεν μπορω να μιλησω με κανεναν αλλον ανοικτα..εδω μπηκα για να μιλησουμε σαν φιλοι..δεν εχω εμπειρια στο γραψιμο δεν τα παω πολυ καλα..αλλα ολα αυτα τα ειπα μονο εδω και ειναι ολα ακριβεστατα..εχω σαλταρει παιδια δεν ειναι ευκολο ουτε ευχαριστο για μενα..μου προεκυψε και για το οποιο παλια θα ντρεπομουνα και να σκεφτω..αλλα ολα ειναι μεσ τη ζωη..κ για να γινει θα πει το ειχα αναγκη..θελω μια συμβουλη φιλικη..να χωρισω πωσ το βλεπεται ειναι λογος αυτος?η να κανω υπομονη να μεινω εδω και ν ξεκοψω με την σχεση αυτη ..αλλα κι ετσι ξερω οτι τωρα που ειδα πως ειναι να αισθανθω ξανα γυναικα θα ειμαι στεναχωρημενη που δεν το εω μεσα στον γαμο..δεν ξερω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login